עייפות חורף - איך מתגברים עליה?

המעבר לשעון החורף אינו חביב על רובנו. הוא מסמל את בוא הקור, הגשם ושעות אור אשר נגזלות מאיתנו. החושך יורד כבר בשעות אחה"צ ואנחנו מוצאים את עצמנו נאבקים בעייפות כשהערב אפילו לא התחיל. ובבוקר, כשמזג האוויר חשוך, גשום וקר הדבר האחרון שבא לנו זה לצאת מהמיטה.

לא מדובר במחלה אלא בתופעה שאפשר לכנות בפשטות "עייפות חורף", והתסמין העיקרי שלה הוא ירידה ברמת האנרגיה.

אם רק נצליח לגרום לגוף שלנו לחדש את מלאי האנרגיה שלו נוכל להתגבר על עייפות חורף ולהרגיש נפלא גם כשבחוץ מתחוללת סערה.

איך עושים את זה? בואו ונלמד קודם מה גורם לנו לעייפות חורף.

למה אנחנו סובלים דווקא מעייפות חורף

מלטונין הוא הורמון המופרש בגופנו עם רדת החשיכה וגורם לתחושת נמנום. בעקבות המעבר לשעון חורף מתקצרים הימים וגופנו מתחיל להפריש מלטונין בשעה מוקדמת יחסית. ככל שהפרשת המלטונין מתגברת עולה רמת העייפות ואנו מוצאים את עצמנו מחוסרי אנרגיה, פורשים למיטה מוקדם מהצפוי או לעתים פשוט נרדמים על הספה.

תחושת העייפות לא עוזבת אותנו גם כשמגיע הבוקר. הזריחה שמתאחרת והקור שבחוץ גורמים לנו לרצות רק דבר אחד, להישאר מתחת לשמיכה. וגם אם כבר הצלחנו לגרור את עצמנו מהמיטה, פעמים רבות ההשכמה המאולצת משפיעה על רמת האנרגיה שלנו לאורך כל היום.

גורם חשוב נוסף המשפיע על רמת האנרגיה שלנו הוא הנטייה להמעיט בפעילות גופנית בשל שעות האור הקצרות ומזג האוויר החורפי.

כל אלו גורמים לנו לעייפות חורף. האם אנחנו יכולים להתגבר עליה?

מה צריך כדי להתגבר על עייפות חורף

הדרך להתגבר על עייפות חורף היא באמצעות הנעת האנרגיה הפנימית של הגוף. אחד הכלים היעילים ביותר להנעת האנרגיה הפנימית של הגוף הוא פעילות גופנית. פעילות גופנית ממריצה את מחזור הדם ואת חילוף החומרים, מחממת את הגוף ומגרשת את העייפות.

דרך נוספת לייצר אנרגיה בגוף היא באמצעות צריכה מוגברת של קו-אנזים Q10 המסייע למאגרי האנרגיה בגוף לשרוף דלק ולהפוך את האנרגיה לזמינה. למעשה, ללא כמות מספקת של Q10 סובל הגוף ממחסור בדלק ורמת האנרגיה יורדת.

השילוב בין פעילות גופנית סדירה לצריכת קו-אנזים Q10 מהווה מתכון יעיל להתגבר על עייפות חורף. כאשר כמות הקו-אנזים Q10 המיוצרת באופן טבעי בגוף אינה מספיקה יש להשלים את הצריכה באמצעות תוסף תזונה.

קו-אנזים Q10 נוטרי ננו - תוסף הבריאות שמתגבר על עייפות חורף

נוטרי ננו הוא תוסף בריאות מתקדם העושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית מתחום הננו-טכנולוגיה לאריזת הרכיב קו-אנזים Q10. השימוש בטכנולוגיה זו מאפשר להגדיל משמעותית את ספיגת מולקולות ה- Q10 במעי עד פי 3 יותר מ- Q10 רגיל!

המשמעות הברורה של רמת ספיגה גבוהה יותר של קו-אנזים Q10 היא ייצור כמות מוגברת של אנרגיה בתאים. כאשר רמת האנרגיה עולה תחושת העייפות נעלמת ותחושת החיוניות חוזרת במהירות.

בשל כושר הספיגה המוגבר שלו, קו-אנזים Q10 נוטרי ננו מסייע להתגבר על עייפות חורף ביעילות רבה יותר ובמהירות גבוהה יותר ביחס למוצרים מתחרים.

אם אתם מרגישים רדומים כבר אחה"צ, אם קצת עצוב לכם כשגשם בחוץ, אם קשה לכם צאת מהמיטה בבוקר או אם אתם פשוט מרגישים שהחורף מרוקן אתכם מומלץ לקחת קו-אנזים Q10 נוטרי ננו ולספק לגופכם מנה טרייה של אנרגיה שתעזור לכם להתגבר על עייפות חורף.

פיתוח ייחודי של חברת סולגאר! קו-אנזים Q10 נוטרי ננו מבוסס על טכנולוגיה המשנה רכיבי תזונה מסיסים בשומן לאמביפיליים, כלומר חומרים מסיסים בשומן ובמים כאחד. נוטרי ננו מגיע במינון של 30 מ"ג שווי ערך ל- 90 מ"ג רכיב זמין, בעל יכולת ספיגה מהירה וטובה מכל צורות ה- Q10 בנגזרת יוביקווינון הקיימות בשוק.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts