זה הסוד שלי - והפעם: טיפוח השיער בחורף

מה יש לחורף נגד השיער שלנו?

כל עונה ובעיות השיער שלה, והחורף מציב בפני השיער שלנו שלל אתגרים: מצבי קור הגורמים להתכווצות כלי הדם כך שהזנת השיער פוחתת, רוח קרה, חזקה ויבשה וחדרים מחוממים יתר על המידה שגורמים לשיער להתייבש, לאגור חשמל סטטי ולהראות כאילו הוא בהתקפת היסטריה ומנסה לזנק החוצה מהקרקפת.

גם תופעת "דיכאון החורף", שהוא בעצם מצב רוח סגרירי שנגרם ממצבי מתח ולחץ הנפוצים יותר בחורף, משפיע על מראה השיער שלנו כחלק מהתנהגותו הבריונית כלפי מצב הרוח הכללי שלנו שמשפיע כמובן על איך שאנחנו מרגישים ואיך שאנחנו נראים.
או כמו שנהוג לומר: שיער בריא בנפש בריאה...

אבל הגורם אולי החשוב ביותר המשפיע על בריאות השיער שלנו בחורף הוא התזונה. תזונה מאוזנת ועשירה חיונית לבריאות השיער שלנו, אולם בחורף מתאפיינת הדיאטה המועדפת על רבים מאיתנו במשיכה חסרת מעצורים לפחמימות ולמאכלים עתירים בשומן וברצון פוחת והולך לאכול ירקות ופירות טריים.
והשומן נאגר לו בקרקפת ומקשה על זרימת הדם התקינה אל שורשי השיער. וכך בסוף הארוחה, כאשר אנחנו מרגישים חמימות קלה בבטן ותחושת ריחוף קלה בראש, נותר השיער שלנו רעב ועייף.

פלא שלמחרת בבוקר הוא מתמרד ולא רוצה להסתדר?

אז איך גורמים לשיער שלנו להראות נפלא גם בחורף?
לא, לא מוכרחים לחבוש כובע צילינדר ולחכות שיגיע האביב. אפשר לדאוג לטיפוח השיער בחורף ולשמור על שיער בריא, יפהפה, ומלא חיים. את ההמלצות הרגילות לטיפוח השיער כולנו מכירים: לסרק בעדינות כדי להפחית נשירה, לגזור קצוות מפוצלים, לחדש את התספורת, לייבש את השיער אחרי המקלחת לפני שיוצאים מהבית ולפנק אותו בשלל קרמים ותכשירי הזנה.

אמרנו גם שחשוב להקפיד על תזונה נכונה, גם בחורף, כי דיאטה מאוזנת היא תרופת פלא לשיער בריא יותר וחזק יותר, לא רק בחורף, אלא כל השנה.

ויש לנו המלצה נוספת: נסו את אחד מתוספי התזונה לטיפוח השיער המזינים את השערה מבפנים. כאשר מדובר בתוסף תזונה איכותי המומלץ על ידי מומחי השיער, התוצאות לא מאחרות לבוא. השיער מקבל ברק, נראה בריא יותר והנשירה פוחתת ואפילו נפסקת לגמרי.

איך יודעים באיזה תוסף תזונה לבחור?

הקפידו שהתוסף אותו אתם בוחרים יכיל שילוב של מינרלים, חומצות אמינו, ויטמין C ו - MSM. רק השילוב של ארבעת מרכיבים אלו מעודד את הגוף לייצר את החלבונים הייחודיים החשובים כל כך לבניית השיער ולשמירה על בריאותו. לא תאמינו באיזו מהירות תחלימו מהשפעת האפריקנית ותודיעו לבוס שאתם חוזרים למשרד.

ושיהיה לכם "יום שיער טוב".

המוצר לטיפוח שכבש את העולם! נמכר ביותר מ-60 מדינות ומדורג בחמישייה הפותחת של מוצרי טיפוח עולמיים. HNS Complex מבית סולגאר מכיל שילוב יעיל של מינרלים, חומצות אמינו, ויטמין C ו-MSM. מקור ההפקה של מכלול הרכיבים ב- HNS Complex הינו טבעי בלבד ומיוצר באיכות גבוהה ללא פשרות.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts