חוזרים ללימודים רגועים ומרוכזים – עם סולגאר

החזרה ללימודים אחרי חופשת הקיץ הארוכה מלווה בשמחה והתרגשות, אך גם בלא מעט חששות ואתגרים. הילדים וההורים נדרשים לשוב ולקיים סדר יום מובנה ולהתמודד עם מטלות, משימות ועומס. לא פעם מלווים הימים הראשונים בקושי בהצבת גבולות לאחר ימי החופש, ובחשש מפני טלפון מהמורה שמספרת שהילד מפריע בשיעור, קופצני, מרעיש ולא מרוכז.

תקופה זו לא קלה עבור כולם, אך בקרב ילדים הסובלים מבעיות קשב וריכוז, מדובר באתגר מורכב במיוחד. מאות ילדים בישראל מאובחנים מדי שנה כסובלים מהפרעות קשב וריכוז ומהיפראקטיביות, אשר משפיעות על התפקוד בבית הספר בדרכים שונות:

  • קושי להתרכז ולגלות עניין במשימה אחת לאורך זמן
  • נטייה לקפוץ מנושא לנושא מבלי להשלים את המשימות
  • קושי להקשיב למטלות ולהנחיות
  • הסחת דעת בקלות על ידי גירויים חיצוניים.

לעיתים מאובחנים הילדים כסובלים מבעיות קשב וריכוז כבר בגילאי הגן, אולם לעיתים מתגלים הקשיים רק בתקופת הלימודים, והם עשויים ללוות את הילד גם בגיל ההתבגרות. ילד הסובל מקשיי קשב וריכוז יתקשה גם לאחר שעות הלימודים, בהכנת שיעורי בית, משחק וביצוע מטלות שונות.

טיפול משולב בבעיה

הסיבה להפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות עדין אינה ידועה לחלוטין, אך בקרב המומחים קיימת הסכמה כי מדובר בשילוב של מספר גורמים: נפשיים, פיזיולוגים וסביבתיים. לכן, הטיפול בהפרעות אלו צריך להיות טיפול משולב, על מנת לתת מענה לכלל ההיבטים:

  • שיתוף פעולה מלא בין הצוות בבית הספר להורים ולילד – על מנת לתת לילד תחושה שמודעים לבעייתו ופועלים כדי לסייע לו ולתמוך בו.
  • שינוי בהרגלי תזונה – עודדו את הילדים לאכול תזונה מגוונת הכוללת פירות, ירקות, חלבונים ופחמימות, והימנעו ככל הניתן ממזונות מעוררים כגון שוקו, קולה, ממתקים וכו. תזונה נכונה מסייעת להקלה משמעותית בתופעות של בעיות קשב וריכוז, ומסייעת ליצירת איזון בגוף.
  • בדקו את המצב הרגשי של הילד ואל תתעלמו מבעיות כגון הפרעות במצב הרוח, בעיות בהתנהגות או תחושות של דיכאון, חרדה ותסכול.

וכמובן דאגו לסייע לאיזון גוף הילד על ידי תוספי בריאות ייעודיים:

פיקנוגנול®

פיקנוגנול®

Pycnogenol® 30/100 mg

תמצית פטנטית המופקת באופן בלעדי מקליפת עץ האורן הצרפתי הגדל לאורך חופי דרום צרפת*. פיקנוגנול® נחקר בתחומי בריאות רבים ובמיוחד בתחום טיפוח העור. למעשה, הוא עורר עניין רב בקרב המומחים העוסקים בדרמטולוגיה ובאנטי אייג'ינג מאחר ומחקרים מראים כי ביכולתו למנוע פגיעה אנזימטית בחלבונים המרכיבים את העור קולגן ואלסטין**. תחום נוסף וחשוב בו נחקר הפיקנוגנול® והוכח כיעיל הוא בריאות המוח בכלל והפרעות קשב וריכוז בילדים בפרט***.

לפרטים נוספים
אומגה 3 "700 "

אומגה 3 "700 "

Double Strength Omega-3 700 mg

אומגה 3 " 700 " מבית סולגאר מכילה מינון גבוה של חומצות שומן רב-בלתי-רוויות. מדובר באומגה 3 במינון גבוה ובחוזק כפול (Double Strength). אומגה 3 "700" מכילה טריגליצרידים בצורה טבעית (Triglycerides in their natural form). המוצר מכיל מינון כפול של חומצות שומן EPA ו- DHA. במוצר נשמר היחס המתאים בין שתי חומצות שומן אלו המאפשר ספיגה יעילה.

לפרטים נוספים
N.נוטריאנט

N.נוטריאנט

Neuro-Nutrients

N. נוטריאנט הינה פורמולה מתקדמת ואיכותית מבית סולגאר המכילה שילוב ייחודי וסינרגטי של רכיבי תזונה שלהם יעילות מוכחת במחקרים קליניים. N. נוטריאנט מכילה חומצות אמינו ייעודיות בצורתן החופשית, ויטמינים ממשפחת B ו- C ועוד רכיבי תזונה צמחיים.

לפרטים נוספים

®Kangavites מדורגת בחמישייה הפותחת ברשימת המולטי-ויטמינים האפקטיביים ביותר לילדים לשנת 2016 מתוך 88 סוגים שנבדקו*! מדובר בפיתוח המבוסס על שנים רבות של מחקר מדעי עדכני בתחום תזונת הילדים. לפורמולה מקיפה זו, הרכב ייחודי של ויטמינים ומינרלים חיוניים בשילוב של רכיבי תזונה מעולים המותאמים במיוחד לילדים.

לפרטים נוספים

שילוב מאוזן של כל הוויטמינים ממשפחת וויטמיני ה- B. מינון יעיל של 50 מ"ג מכל אחד מהוויטמינים. באופן ייחודי לסולגאר מועשר הקומפלקס בתערובת צמחים המכילה תמצית אסרולה, גרגר נחלים, אספסת, פטרוזיליה ופקעות ורדים, המיועדת בין היתר לשיפור הספיגה.

לפרטים נוספים

פורמולת בריאות ואנרגיה VM-75® בכמוסות צמחיות פטנטיות (Vcaps). הכמוסה קלה ונוחה לבליעה וניתן גם לפתוח אותה ולערבב את תוכנה במזון/משקה, ומתאימה גם לבני נוער.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts