מרוץ חופים 2015-2014 Run the Beach !

מרוץ Run the Beach התקיים במאי 2014 ובמאי 2015 ועורר תגובות מדהימות בקרב המשתתפים ומשפחותיהם, שזכו לא רק ליהנות ממסלול יפהפה ואתגרי, אלא גם מחיבוק ענקי ממשפחת סולגאר !

המרוץ התקיים בחוף פולג ועבר לאורך הטיילת המרהיבה של נתניה המשקיפה ממרומים על הים והסתיים בריצה קצרה לאורך החוף הרחב על גבי החולות המהודקים שלכיוון חוף פולג. במהלך המסלול, על חול הים, חיכה לרצים שער התזת מים בו הם קיבלו מקלחת מרעננת.

במתחם המירוץ החופים בשנת 2015 נערך יריד צבעוני ושמח שכלל קרנבל ברזילאי - רקדניות מקצועיות עם מיצגים ענקיים על גביהן שרקדו לצלילי הסמבה וכן פינת לאונג' מפנקת לאלו שביקשו בוקר שישי רגוע אל מול הים.

בין הרצים הרבים שהגיעו למרוצים בשנתיים האחרונות, נכחו גם אנה אהרונוב שרצה 14 ק"מ, אלכס אברבוך, ספורטאי אולימפי וחבר מועצה שרץ 10 ק"מ, ירדן ג'רבי אלופת העולם בג'ודו גם היא רצה 10 ק"מ.

כמו כן, במרוץ זה לראשונה הוקמה קבוצה חברתית שמטרתה "להתחיל ביחד ולסיים ביחד", קבוצה זו רצה 10 ק"מ יחד ללא חשיבות לתחרות או למדידת זמנים והמטרה הייתה ליהנות מהדרך ולהראות לכולם שכל אחד יכול.

הקבוצה שרצה עם בלונים עצרה אחרי קו הסיום ושחררה את הבלונים לשמיים וכל זה בהנהגתם של לורנס ופיליפ גורדון מקבוצת "רצים עם לורנס" שי אלנקרי ממועדון קונספט וגיא שלמון, תזונאי ספורט ופיזיולוג של המאמץ.

גם עובדי החברה והלקוחות השתתפו במקצים השונים,

בסוף המרוץ חיכו קרטיבים מרעננים לרצים, פעילות זומבה וכמובן הענקת גביעים לזוכים במקצים השונים וחלוקת פרסים יקרי ערך מתנת סולגאר.

נתראה בשנה הבאה באותו המקום ובינתיים ראו את תוספי הבריאות הייעודיים לפעילות גופנית כחלק מליין הספורט של סולגאר ! 

אבקת חלבון מֵי גבינה

אבקת חלבון מֵי גבינה

Whey To Go® Protein Natural Flavor Powder

אבקת החלבון ®Whey to Go האיכותית של סולגאר ייחודית על המדף ובולטת במיוחד בשל ניקיונה המוקפד וערכה הביולוגי הגבוה! תהליכי מיצוי ייחודיים ומתקדמים אלו המאפשרים זמינות וספיגה גבוהה יותר ומשפרים את יכולת הגוף לקלוט את החלבון ביעילות. את אבקת ®Whey to Go הפיקו באמצעות טכנולוגיה מתקדמת זו. אבקת חלבון מי גבינה ®Whey to Go מתאימה לצרכנים המאמינים שמה שלא הוכנס למוצר חשוב לא פחות ממה שכן! אתר הבדיקות הצרכני ConsumerLab* קובע כי אבקת חלבון מי גבינה של סולגאר בעלת איכות גבוהה בהשוואה למתחרים וישנה התאמה מוחלטת בין המצוין והמתחייב בתווית לבין הבדיקה בפועל! ConsumerLab* הינו גוף חיצוני ובלתי תלוי הבודק תוספי תזונה בשוק באופן קבוע. כל מוצרי סולגאר אשר נבדקו, נמצאו נאמנים ב- 100% למה שחברת סולגאר מתחייבת.

לפרטים נוספים
ל-קרניטין נוזלי

ל-קרניטין נוזלי

L-Carnitine 1,500 mg Liquid

ל-קרניטין בנוסחה הנוזלית היא פורמולה משובחת המספקת 1,500 מ"ג של ל-קרניטין בצורתה החופשית (FREE FORM) המעודדת ספיגה אופטימלית, ו-10 מ"ג חומצה פנטוטנית (B5) המעורבת בשחרור אנרגיה מהתאים.

לפרטים נוספים

שילוב של שתי חומצות אמינו הפועלות למטרה משותפת. פורמולה סינרגטית המכילה יחס מאוזן בין חומצות האמינו ל-ארגינין ול-אורניתין. שתי חומצות האמינו מגיעות בצורתן החופשית (Free Form) המאפשרת ספיגה מהירה למחזור הדם והטמעה אופטימלית.

לפרטים נוספים
מגנזיום ציטראט

מגנזיום ציטראט

Magnesium Citrate

מגנזיום ציטראט מבית סולגאר בעל היתרון הביולוגי הטוב ביותר! הן מפני יכולת הספיגה הגבוהה גם בסביבה אשר אינה חומצית במידה מספקת, והן מפני שצורה זו של מגנזיום הוכחה כיעילה ביותר ובעלת תופעות הלוואי המעטות ביותר* בהשוואה לסוגים אחרים. מסיבה זאת ועוד, הפך מגנזיום ציטראט לבחירה הראשונה של אנשי מקצוע מהתחום. מגנזיום ציטראט הינו מגנזיום הקשור לחומצה ציטרית (קשירה אורגנית). חומצה ציטרית מופקת באופן טבעי מפירות הדר שונים.

לפרטים נוספים

פיתוח ייחודי של חברת סולגאר! קו-אנזים Q10 המיוצר בטכנולוגית ה- ™Nano מהווה פריצת דרך חסרת תקדים בתחום תוספי הבריאות. טכנולוגיה זו מבטיחה ספיגה יעילה במיוחד של הקו-אנזים Q10 בדפנות המעיים ומספקת את צורת הספיגה הזמינה ביותר לגוף. טכנולוגיה ה- ™Nano הופכת רכיבי-תזונה המסיסים בשומן לרכיבים אמפיפיליים (חומרים המסיסים הן בשומן והן במים) על-ידי הקפת רכיב התזונה המסיס בשומן, במעטפת בקנה מידה של ננומטר, המסיסה במים ומכונה מיצלה (micelle). שימוש בפטנט זה מקנה לכמוסה אחת של ™Nutri-Nano במינון 30 מ"ג שווי ערך ל-90 מ"ג של Q10 בספיגה רגילה.

לפרטים נוספים
BCAA - חומצות אמיניות מסועפות שרשרת

BCAA - חומצות אמיניות מסועפות שרשרת

BCAA Plus (Branched Chain Amino Acids)

BCAA חומצות אמיניות מסועפות שרשרת (Branched Chain Amino Acids), הוא השם שניתן לשלוש חומצות אמיניות: ל-לאוסין, ל-איזולאוסין, ל-ואלין, כולן בעלות מבנה מולקולרי ייחודי ופעילות משולבת.

לפרטים נוספים

תמצית שורש ג'ינסנג קוריאני נחשבת לאחת התמציות העוצמתיות ביותר לאורך ההיסטוריה. ג'ינסנג מוכר גם בשם פאנאקס (Panax), שמשמעותו בשפה היוונית היא "מרפא-כל".

לפרטים נוספים

לא עוד מולטי-ויטמין, אלא פורמולה ייחודית ואיכותית בעלת שם עולמי! פורמולת ®VM-2000 מכילה ויטמינים ומינרלים חיוניים בשילוב של חומצות אמינו, צמחים ורכיבים מצוינים הפועלים יחדיו באופן סינרגטי ומלא עוצמה.

לפרטים נוספים
ל-ארגינין

ל-ארגינין

L-Arginine 500 / 1000 mg VCaps

ל-ארגינין מעורבת במגוון רב של תהליכים חשובים בגוף. ל-ארגינין היא היחידה מבין חומצות האמינו השונות המהווה את חומר המוצא של NO - חד תחמוצת החנקן (Nitric Oxide). ה-NO משתתף בתהליך הרפיית כלי הדם, ובכך משפר את זרימת הדם אל רקמות ואיברים.* ל-ארגינין חיונית לחילוף חומרים יעיל בשריר - ובעזרת שחרור הורמון הגדילה, תורמת להגדלת מסת השריר ולשיקומו**. עובדה חשובה זו לגבי הארגינין, הפכה אותו לתוסף פופולרי במיוחד בקרב מתאמני כוח. ל-ארגינין מקלה במניעת מצבי אין-אונות וחוסר פוריות בגברים, מפני שנחוצה להיווצרות תא הזרע, לתנועתיות ולספירת תאי זרע תקינה***. בנוסף, ל-ארגינין בעלת תפקיד חשוב בהגנה על הכבד (מעודדת הפרשת אמוניה) ובריפוי פצעים וכוויות.****

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts