אומגה 3 "950" מבית סולגאר - לטיפול ביתר לחץ דם ובכולסטרול גבוה

תקציר:

מחקר חדש מצא כי שילוב של אומגה 3 עם תרופות להורדת כולסטרול מסייע להפחתת לחץ דם, לשיפור מצבים דלקתיים ולעיכוב קרישת הדם. נטילת כמוסות של אומגה 3 בשילוב עם תרופות להורדת כולסטרול מסייעת להפחתת יתר לחץ דם, לשיפור במצבים דלקתיים ולעיכוב קרישת הדם.

כך עולה ממחקר שביצעה חברת סולגאר (בהובלת ה-CRA של החברה - ד"ר כרמלה רותם) בשיתוף עם ד"ר קרן דואניס והצוות מהיחידה לנפרולוגיה בבי"ח אסף הרופא.

המחקר נערך בקרב 32 חולים בגילאי 70-30, אשר סבלו מיתר כולסטרול בדם. החולים טופלו בתרופות להורדת הכולסטרול מסוג סטטינים בשילוב עם תרופת דמה (פלסבו) במשך שלושה שבועות, ובשלב השני הוחלפה תרופת הדמה בתכשיר "אומגה 3 950" של סולגאר, במשך 23 שבועות.

תוצאות המחקר:

מתוצאות המחקר עולה כי בקרב חולים הסובלים מעודף כולסטרול, השילוב של מינון מתון של כמוסות האומגה 3 (1.9 גר' ליום) עם טיפול יומי בתרופות להורדת כולסטרול מסוג סטטינים הוביל להפחתה משמעותית בלחץ הדם (סיסטולי ודיאסטולי), בעוד שטיפול בסטטינים בלבד לא השפיע על לחץ הדם. בנוסף, דווח כי הטיפול באומגה 3 בקבוצת הניסוי הוביל להפחתה בסימני דלקת ולשיפור במצב הדלקתי. קבוצת החולים שהשתתפו במחקר סבלה מהצטברות של סימני דלקת.

מסקנות המחקר:

על פי דיווחים, בקרב חולים הסובלים מיתר שומן בדם (היפרליפידמיה), ישנם מקרים בהם הטיפול בתרופות להורדת כולסטרול בלבד אינו מביא להפחתה מספקת בכולסטרול.

לאחרונה גוברת המודעות ליתרונותיהם של תוספי התזונה של אומגה 3, עקב ההשפעות המגנות שלהם על המערכת הקרדיווסקולארית (מערכת הלב וכלי הדם), בהן השפעות נוגדות אריטמיה (קצב לב לא סדיר) והפחתת שיעור מוות לבבי פתאומי, הפחתת התקפי לב, שבץ וסימני טרשת.


References

Eur J Clin Pharmacol. 2012 Aug;68(8): 1139-46

אומגה 3 "950"

אומגה 3 "950"

Triple Strength Omega-3 950 mg

אומגה 3 "950" נבדק והוכח כאפקטיבי במחקרים! אומגה 3 "950" זהו מוצר דגל של חברת סולגאר המשקף את הידע והניסיון שצברה חברת סולגאר לאורך 70 שנות פעילות. אומגה 3 "950" מגיעה בנגזרת טבעית ומופקת באמצעות טכנולוגיית אסטריפיקציה ייחודית המקנה לחומצות השומן זמינות מקסימלית ואפקטיביות מובטחת! המינון המרוכז של הכמוסות מספק מענה בכמוסה 1 ליום בלבד! אומגה 3 "950" מבית סולגאר נחקר ונמצא יעיל לגמילה מעישון על ידי הפחתת הכמיהה לטבק ולסיגריות*! אומגה 3 "950" מבית סולגאר נחקר ונמצא יעיל בהורדת קרישיות, לחץ דם ודלקתיות אצל נוטלי תרופות ממשפחת הסטטינים**!

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts