גאבא GABA 500 mg

חומצה אמינית הנוצרת מחומצה גלוטמית. בעלת השפעה מרגיעה ומאזנת על מערכת העצבים המרכזית ומסייעת בחילוף החומרים במוח. חסר בגאבא מתבטא במחלות המלוות בעוויתות ובבעיות מוטוריות כגון: אפילפסיה ו- Tardive dyskinesia.

גאבא (Gamma-Aninobutyric-Acid) היא חומצה אמינית המיוצרת בגוף באופן טבעי כתוצאה מפירוק של חומצה גלוטמית בעזרת ויטמין B6 ומנגן.

 

גאבא חיונית לתפקודו התקין של המוח ומסווגת כנוירוטרנסמיטור (מתווך עצבי). היא מצויה בריכוזים גבוהים בהיפותלמוס, בו מצויים, בין השאר, מרכז הוויסות של מחזור השינה וחום הגוף.

 

הגאבא פועלת כמתווכת עצבית "מעכבת", המשמשת למיתון פעילות עצבית המשפיעה על מערכת העצבים, משרה תחושת רוגע, ומסייעת במצבים של הפרעות שינה.

נטילת גאבא אינה גורמת לתופעות לוואי או להתמכרות בניגוד לתרופות נוגדות-חרדה.

 

גאבא של סולגאר מופקת בצורת ה- Free Form. צורה זו זמינה בצורתה הבסיסית ומאפשרת ספיגה מהירה למחזור הדם.

  • כשר, פרווה
  • מתאים גם לצמחונים וטבעונים
  • להשיג באריזות של 50 כמוסות צמחיות Vcaps

 

כמוסה אחת ביום, על קיבה ריקה.

  • לא נוסה על בעלי חיים לא נוסה על בעלי חיים
  • מתאים לצמחונים ולטבעונים מתאים לצמחונים ולטבעונים
  • כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב

ניתן לשלב עם

קומפלקס ויטמיני B+C

קומפלקס ויטמיני B+C

B-Complex with Vitamin C

שילוב מיוחד של קבוצת ויטמיני B עם ויטמין C במינון גבוה ותוספת של ביופלבנואיד הדרים, רוטין, פקעות ורדים והספרידין לתמיכה בשיפור הספיגה.

לפרטים נוספים

הגוטו קולה הינו צמח הודי מוכר ופופולארי ברפואה האיורוודית המסורתית. בסין, צמח הגוטו קולה נקרא "The Fountain Of Life" משום שהאגדה מספרת כי הרבליסט סיני עתיק חי יותר מ-200 שנה כתוצאה מנטילה יומית של הצמח. הגוטו קולה נחקר רבות בשנים האחרונות עקב סגולותיו להאצת החלמה של פצעים וכוויות בעור וחיזוק האלסטיות כלי הדם* ולאחרונה גם נקשר לסיוע במצבי צלוליט על ידי צמצום היקף תאי השומן**. כמו כן, מחקרים עדכניים מצאו כי לצמח השפעה מטיבה ומאזנת על מערכת העצבים***.

לפרטים נוספים
אומגה 3 "700 "

אומגה 3 "700 "

Double Strength Omega-3 700 mg

כמוסות שמן דגים המספקות מינון מוגבר של חומצות שומן רב-בלתי-רוויות טהורות חיוניות מסוג אומגה 3 EPA ו- DHA במינון של 700 מ"ג בכמוסה.

לפרטים נוספים

מגנזיום בתוספת של ויטמין B6 החיוני לפעילות המגנזיום בגוף; ויטמין B6 מסייע בהעברת המגנזיום דרך ממברנת התאים ומשפר את ספיגתו. השילוב בין מגנזיום לוויטמין B6 נחקר לאורך השנים בהפרעות נוירולוגיות-התפתחותיות, לרבות אוטיזם*. כמו כן, השילוב ביניהם הוכח כאפקטיבי לבעיות קדם וסתיות (PMS)*.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts