ויטמין K2 Natural Vitamin K2 (MK-7) 100 mcg VCaps

ויטמין K2 מבית סולגאר הינו פטנט ייחודי בשם ®MenaQ7 (מגיע בנגזרת MK-7), צורה בעלת זמינות ביולוגית ופעילות ביולוגית גבוהה.
®MenaQ7 בעל תיעוד מחקרי רב, יציבות מובטחת, בטיחות שימוש ויעילות קלינית מוכחת. הנגזרת הייחודית מופקת באופן טבעי מנאטו ( Natto) פולי סויה מותססים. 

כבר בשנות ה- 30 של המאה הקודמת הבינו את תפקידו של ויטמין K בקרישת דם אך מחקרים עדכניים מראים כי לויטמין K בצורתו הטבעית גם תפקיד חשוב בהגנה על העצם. הוא מסייע בקשירת הסידן החופשי לרקמות העצם ובכך מונע את שקיעתו של הסידן בדפנות כלי הדם.

* Nutr J. 2012 Nov 12;11:93
Thromb Haemost. 2015 May;113(5):1135-44

 

יתרונות:

  • ויטמין K בצורתו הטבעית ,MK-7 בעלת איכות גבוהה וזמינות ביולוגית טובה יותר בגוף
  • ויטמין K2 מבית סולגאר מכיל פטנט רשום
  • מכיל חלב וסויה
  • מתאים גם לצמחונים
  • להשיג באריזות של 50 כמוסות צמחיות

 

כמוסה אחת ביום, עם הארוחה.

  • לא נוסה על בעלי חיים לא נוסה על בעלי חיים
  • מתאים לצמחונים מתאים לצמחונים

ניתן לשלב עם

ויטמין D3

ויטמין D3

Vitamin D3 400 IU

ויטמין D בצורתו הפעילה D3, במינון של 400 יחב"ל בכל כמוסה.

לפרטים נוספים
ל-ליזין

ל-ליזין

L-Lysine 500 mg

ל-ליזין היא חומצה אמינית חיונית אשר נחקרה רבות בהקשר של הרפס סימפלקס (HSV), ומשמשת לזירוז החלמה של זיהומי הרפס שונים, כמו גם הרפס זוסטר (שלבקת חוגרת) ופצעי קור*. היא פועלת לחיזוק שלמות הרקמות בדופנות העורקים, מאיצה את החלמתם ומסייעת למניעת הישנותם**. מחקרים נוספים מראים את הקשר של הליזין לבריאות העצם בכך ששילובה עם חומצת האמינו ל-ארגינין גורם לתאי עצם אוסטאובלסטים (תאים בוני עצם) להיות פעילים יותר, ומגבירים ייצור של חלבון הקולגן***.

לפרטים נוספים
סידן ומגנזיום ציטראט נוזלי בתוספת ויטמין D3

סידן ומגנזיום ציטראט נוזלי בתוספת ויטמין D3

Calcium Magnesium Citrate and Vitamin D3 - Liquid

פורמולה ייחודית ומאוזנת של סידן, מגנזיום וויטמין D3 המציעה ספיגה איכותית בטעם נפלא! הפורמולה משווקת בשני בטעמים טבעיים מצוינים המופקים מהפירות תות ואוכמניות כחולות ומקלים על צריכת המינרלים גם בקרב ילדים. הפורמולה מכילה סידן ומגנזיום הקשורים לחומצה ציטרית (ציטראט), דבר התורם לספיגה מרבית ובלתי תלויה ברמת חומציות הקיבה ולכן נספגת גם בתנאי תת-חומציות. בנוסף, מכילה הפורמולה ויטמין D3 בצורתו הפעילה התורמת לספיגת המינרלים והטמעתם. הפורמולה לא מכילה חלב ומוצריו, חיטה, סויה או שמרים.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts