סיליקה מאצה אדומה Oceanic Silica from red Algae

הסיליקה הינה מינרל המצוי בשפע בטבע ומוכר בשם "מינרל היופי", היא מסייעת לגמישות הקולגן ברקמות החיבור, בגידים ובסחוסים ונמצאת באופן טבעי בגוף האדם.* סיליקה נמצאת בגוף באופן טבעי ברקמות כמו השיער, העור, הציפורניים, אבי העורקים וברקמות החיבור והשלד.

מחקרים מראים כי הסיליקה תורמת לשלמות מבנית של רקמות החיבור ומספקת למעשה את החומר הדרוש ליצירת "הדבק”  המחזיק את הרקמות.**

* FASEB Journal, Vol. 5, Pages 2661-2667, September 1991
 J Bone Miner Res. 2004 Feb;19(2):297-307

 

 יתרונות:

  • סיליקה מבית סולגאר מופקת מאצת ים צורנית אדומה, המכילה סיליקה ביוגנית בעלת כושר ספיגה והטמעה גבוהות במיוחד!
  • כשר, פרווה
  • מתאים גם לצמחונים ולטבעונים
  • להשיג באריזות של 50 כמוסות צמחיות

2-1 כמוסות ביום, עם הארוחות.

  • לא נוסה על בעלי חיים לא נוסה על בעלי חיים
  • מתאים לצמחונים ולטבעונים מתאים לצמחונים ולטבעונים
  • כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב

ניתן לשלב עם

ביוטין

ביוטין

Biotin 600 mcg

ביוטין, הנקרא גם ויטמין H, הינו ויטמין מסיס מים ממשפחת ויטמיני ה- B. הביוטין רכיב חיוני לסינתזה של חומצות שומן וחומצות אמינו ולכן חיוני לתאי העור. ביוטין של סולגאר מוכר ומומלץ ע"י רופאי עור בישראל.

לפרטים נוספים
קומפלקס אמינו ®75

קומפלקס אמינו ®75

Amino 75™ VCaps

קומפלקס חומצות אמיניות 75® Amino מכיל מינון מאוזן של שמונה חומצות אמינו חיוניות: ל-היסטידין, ל-איזולאוסין, ל-לאוסין, ל-ליזין, ל-מתיונין, ל-פנילאלנין, ל-תראונין, ל-ואלין.

לפרטים נוספים
ל-גלוטמין

ל-גלוטמין

L-Glutamine 500 mg

ל-גלוטמין היא חומצה אמינית בעלת חשיבות רבה.ל-גלוטמין 500 מבית סולגאר הינו מוצר ותיק בעל שם עולמי. כמו כל חומצות האמינו בליין זה, גם ל-גלוטמין מגיעה בצורתה החופשית המאפשרת ספיגה מהירה למחזור הדם והטמעה אופטימלית. בנוסף, כל כמוסה מכילה מינון מרוכז של 500 מ"ג.

לפרטים נוספים
אבץ פיקולינאט

אבץ פיקולינאט

Zinc Picolinate 22 mg

אבץ פיקולינאט (אבץ הקשור לחומצה פיקולינית) בעל ספיגה מהירה, איכותית וכושר הטמעה גבוה יותר בהשוואה לצורות ספיגה אחרות* מכיוון שהאבץ הינו מינרל החיוני למאות תהליכים ותגובות ביוכימיות בגוף, עבודות מחקר רבות התמקדו בקשר בין חוסר בו לתחלואים שונים. בין הממצאים שכבר נאספו והועלו על הכתב, הוכח כי האבץ נוגד-חמצון ונוגדת דלקת עוצמתי***. נמצא כי מעורבותו של האבץ בסינתזת חלבונים ותהליכים ביולוגיים הקשורים לכך, החיוניים להתחדשות של רקמת העור, איחוי פצעים וטיפול בכיבי עור**. עוד נצפה כי תפקודם התקין של איברי הרבייה, בגברים ובנשים, תלויים אף הם בנוכחות מינרל חיוני זה בגוף****.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts