אלוורה Aloe Vera

האלוורה הינו צמח מרפא בעל תיעוד מחקרי רב ושימושים מגוונים. כמוסות אלוורה מבית סולגאר מבוססות על רכיבי הג'ל (מוצילאג') שיש בעלים. ג'ל זה מוכר מזה אלפי שנים.


 יתרונות:

  • כל כמוסת אלוורה מכילה את השילוב ההוליסטי של תמצית אלוורה עם אבקת הצמח השלם וזאת על מנת להבטיח פעילות עוצמתית והטמעה מרובה
  • כמוסות אלוורה של סולגאר אינן מכילות רכיבי אלואין המצוי בקליפת העלים (רכיב ממכר פריסטלטיקה של המעי)

ליין צמחי המרפא מבית סולגאר זכה בפרס מצוינות בתחום תוספי התזונה לשנים 2004-2003!

 

  • כשר, פרווה
  • מתאים לצמחונים ולטבעונים
  • להשיג באריזות של 100 כמוסות צמחיות

2-1 כמוסות ביום, עם הארוחות.

  • לא נוסה על בעלי חיים לא נוסה על בעלי חיים
  • מתאים לצמחונים ולטבעונים מתאים לצמחונים ולטבעונים
  • כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב

ניתן לשלב עם

נוסחת מולטי ביליון-דופילוס מתקדמת

נוסחת מולטי ביליון-דופילוס מתקדמת

Advanced Multi-Billion Dophilus® VCaps

פורמולה מתקדמת המספקת ארבעה סוגים של מיקרואורגניזמים ידידותיים, במינון של חמישה מיליארד חיידקים פעילים בכל כמוסה. זני החיידקים הפטנטיים בפורמולה הינם: ל.אסידופילוס, ב.לקטיס, ל.פאראקסי ול.רמנוסוס (LGG) ולהם גיבוי מחקרי קליני יותר מכל זני חיידקים פרוביוטיים אחרים בעולם.

לפרטים נוספים
גדילן מצוי - תמצית תקנית

גדילן מצוי - תמצית תקנית

Milk Thistle (Silybum marianum) SFP

גדילן מצוי הוא אחד הצמחים הפופולריים ברפואת הצמחים המודרנית. כבר מהמאה ה-1 תועד שימוש בצמח הגדילן המצוי. תמצית גדילן מצוי מבית סולגאר נבדקה במחקר על אנשים הסובלים מכבד שומני. המחקר נערך בבית החולים בילינסון ותוצאותיו הראו כי טיפול משולב של התרופה UDCA בשילוב עם תמצית גדילן מצוי (Silybum marianum) מבית סולגאר הביא לירידה משמעותית באנזימי הכבד, עד לרמות תקינות ולירידה במצבורי השומן בכבד. המחקר הוצג בכנס השנתי של החברה הישראלית לחקר הכבד, שנערך בפברואר 2002 באילת*.

לפרטים נוספים
כלורלה

כלורלה

Chlorella (Broken Cell-Wall)

אצת הכלורלה הירוקה שמקורה באגמי מים מתוקים, היא בין המקורות העשירים ביותר לכלורופיל ומספקת מערך שלם של ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו.

לפרטים נוספים
ל-גלוטמין

ל-גלוטמין

L-Glutamine 500 mg

ל-גלוטמין היא חומצה אמינית בעלת חשיבות רבה.ל-גלוטמין 500 מבית סולגאר הינו מוצר ותיק בעל שם עולמי. כמו כל חומצות האמינו בליין זה, גם ל-גלוטמין מגיעה בצורתה החופשית המאפשרת ספיגה מהירה למחזור הדם והטמעה אופטימלית. בנוסף, כל כמוסה מכילה מינון מרוכז של 500 מ"ג.

לפרטים נוספים
אבץ 50 מ"ג

אבץ 50 מ"ג

Zinc 50 mg

אבץ הוא מינרל החיוני לתפקוד תקין של מערכת החיסון, למניעת זיהומים וניחן ביכולת אנטי-ויראלית. אבץ 50 מ"ג מבית סולגאר מגיע בצורת אבץ גלוקונאט, צורה הנספגת ומוטמעת בצורה מצוינת בגוף.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts