קומפלקס סו פלמטו, צבר וליקופן Saw Palmetto Lycopene Complex

קופלקס סו פלמטו, צבר אבץ וליקופן הינו קומפלקס ייעודי ויעיל המכיל תמציות צמחים תקניות בשילוב עם מינרלים למטרה משותפת. קומפלקס סינרגטי זה מכיל ריכוז גבוה של חומצות שומן המצויות בפרי הסו פלמטו (45%) וגם ריכוז גבוה של פרחי צבר.יתרונות:

  • בקומפלקס נעשה שימוש בסלניום בצורתו כסלנומתיונין, צורה המשפרת את הספיגה ב- 70% בהשוואה לכל צורה אחרת של סלניום הקיימת בשוק, ואינה על בסיס שמרים
  • כל המינרלים הייעודיים המצויים בקומפלקס הינם פטנטיים של מעבדות אלביון הידועים בזמינות ביולוגית מצוינת וכן ספיגה והטמעה מקסימליות

 

  • להשיג באריזות של 50 כמוסות צמחיות
  • מתאים צמחונים ולטבעונים

2-1 כמוסות ביום, עם הארוחות.

  • לא נוסה על בעלי חיים לא נוסה על בעלי חיים
  • מתאים לצמחונים ולטבעונים מתאים לצמחונים ולטבעונים

ניתן לשלב עם

פורמולת Multi-Male מכילה ויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון וצמחים. מכילה רכיבים ייחודיים המותאמים לקבוצה זו: סו פלמטו, ליקופן, סרפד, ג'ינסנג סיבירי, קוריאני ואמריקאי, אבץ, סלניום ועוד. מכילה גם מינרלים בקשירה אורגנית וויטמיני B בשחרור מושהה ובצורת קו-פקטורים לספיגה אופטימלית. מינרלים בקשירה אורגנית נספגים ביעילות של עד פי 70% יותר ממינרלים רגילים.

לפרטים נוספים
עלי סרפד - תמצית תקנית

עלי סרפד - תמצית תקנית

Stinging Nettle (Urtica dioica) SFP

תמצית עלי סרפד, המוכרת גם בשם אורטיקריה, היא תמצית חשובה ובולטת ברפואת הצמחים המודרנית. סרפד הוא צמח נפוץ המשמש גם כצמח מאכל.

לפרטים נוספים

חמוציות בתוספת ויטמין C מבית סולגאר הינו מוצר יעודי המכיל שילוב סינרגטי של פרי החמוציות בתוספת של ויטמין C. החמוציות בפורמולה הן טריות בלבד, ללא כל תוספת סוכר והן נבדקות בקפידה כדי להבטיח את שמירת איכותן הגבוהה.

לפרטים נוספים
סלניום נטול שמרים (סלנו 6)

סלניום נטול שמרים (סלנו 6)

Yeast-Free Selenium 200 mcg

המינרל סלניום בצורת הסלנו 6 , משפרת את ספיגתו של המינרל ב-70%, בהשוואה לתכשירי סלניום על בסיס שמרים. הסלניום הוא נוגד חמצון רב-עוצמה, המהווה רכיב חיוני בתהליך יצירתו של אחד מן החשובים בנוגדי החמצון - גלוטתיון פראוקסידאז - הנלחם ברדיקלים החופשיים ובעיקר באלה התוקפים מולקולות שומן. סלניום חיוני לתהליכי טיהור הגוף מרעלים (דטוקסיפיקציה) וסילוקם היעיל מן הגוף; בנוסף תומך הסלניום בפעילותה התקינה של מערכת החיסון וחשיבותו בולטת נוכח העובדה שמינרל חיוני זה כמעט אינו קיים בתזונה המודרנית.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts