קומפלקס אוכמניות, גינקו ואייברייט Bilberry Ginkgo Eyebright Complex

פורמולה ייעודית לשמירה על בריאות העין, השומרת על שלמות כלי הדם בעין, תורמת לזרימת הדם בנימי העין – ובתוך כך משפרת את חדות הראייה.

רובנו מבלים שעות רבות מול מסך, בין אם מסך מחשב בעבודה או בבית, מסך הטלוויזיה או מסך הסמארטפון האישי שלנו, שמסתבר שתדירות השימוש בו עומדת על יותר מ-1,500 שעות בשבוע בממוצע. שעות צפייה ממושכות עלולות לעייף את העיניים ובמשך הזמן גם לגרום לנזק. בעיות בעיניים עלולות להתבטא ביובש, טשטוש ועייפות, גירוי ואודם, צריבה, עיוורון וסנוור לילה ואף ליקוי ראייה ובעקבות כך, יעלה הצורך בהרכבת משקפיים. גם רדיקלים חופשיים עלולים לגרום לפתולוגיות שונות בעין ובהן התנוונות מאקולרית תלוית-גיל (AMD), היווצרות קטרקט, נזקים עקב חשיפה לקרינת השמש או למסך הטלוויזיה.

 

קומפלקס אוכמניות, גינקו בילובה ואייברייט מכיל תערובת עשירה של ויטמינים, מינרלים, וצמחים נוגדי-חמצון המסייעים במניעת נזקי רדיקלים חופשיים בגוף בכלל ובעין בפרט. בנוסף, היא מכיל לוטאין, רכיב נוגד חמצון הנמצא ברמה גבוהה בעין ומסנן קרינת אור מזיקה.

 

קומפלקס אוכמניות, ג'ינקו ואייברייט הינו חלק מליין המכונה (Standardized Full-Potency™ (SFP מבית סולגאר אשר מכיל את כמות החומרים הפעילים הגבוהה ביותר בצמח ומבטיח אחידות ועקביות במינון בכל כמוסה וכמוסה באופן המייצג שקיפות פורצת דרך המבדלת אותו משאר שוק צמחי המרפא.

  • להשיג באריזות של 60 כמוסות צמחיות
  • כשר, פרווה
  • מתאים לצמחונים וטבעונים

2-1 כמוסות ביום, עם הארוחות.

  • לא נוסה על בעלי חיים לא נוסה על בעלי חיים
  • מתאים לצמחונים ולטבעונים מתאים לצמחונים ולטבעונים
  • כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב

ניתן לשלב עם

אבץ פיקולינאט

אבץ פיקולינאט

Zinc Picolinate 22 mg

אבץ פיקולינאט (אבץ הקשור לחומצה פיקולינית) בעל ספיגה מהירה, איכותית וכושר הטמעה גבוה יותר בהשוואה לצורות ספיגה אחרות* מכיוון שהאבץ הינו מינרל החיוני למאות תהליכים ותגובות ביוכימיות בגוף, עבודות מחקר רבות התמקדו בקשר בין חוסר בו לתחלואים שונים. בין הממצאים שכבר נאספו והועלו על הכתב, הוכח כי האבץ נוגד-חמצון ונוגדת דלקת עוצמתי***. נמצא כי מעורבותו של האבץ בסינתזת חלבונים ותהליכים ביולוגיים הקשורים לכך, החיוניים להתחדשות של רקמת העור, איחוי פצעים וטיפול בכיבי עור**. עוד נצפה כי תפקודם התקין של איברי הרבייה, בגברים ובנשים, תלויים אף הם בנוכחות מינרל חיוני זה בגוף****.

לפרטים נוספים
חומצה אלפא-ליפואית

חומצה אלפא-ליפואית

Alpha Lipoic Acid 60/120 mg

חומצה אלפא-ליפואית הינה בעלת השפעה נוגדת חמצון חזקה הפועלת בכל אברי הגוף.

לפרטים נוספים

פורמולה ייחודית המכילה ויטמינים, צמחי מרפא, חומצות אמיניות ורכיבים נוגדי-חמצון ייחודיים נוספים הפועלים באופן סינרגטי התורם להעצים כל רכיב ומרכיב בפורמולה. נוגדי-חמצון פועלים לנטרול רדיקלים חופשיים בגוף, ואף מגבירים את יכולתו הטבעית של הגוף לייצר נוגדי-חמצון בעצמו.

לפרטים נוספים
אסטקסנטין

אסטקסנטין

Astaxanthin 5 mg

אסטקנסנטין מהווה רכיב טבעי עוצמתי ביותר התומך בבריאות העור ומגן מפני נזקי קרינת ה - UV ואף מסייע במניעת סימני הזדקנות העור. לאסטקסנטין תפקיד חשוב גם בשמירה על בריאות העין ובהגנה על הלב וכלי הדם ממחלות.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts