חיפוש כללי
חיפוש מוצר
search

הגנה עצמית מסרטן השד - על תזונה נכונה ותוספים

 

מחקרים הוכיחו כי תזונה נכונה בשילוב ויטמינים ותוספים שונים עשויה למנוע את התפתחות סרטן השד. גילויים חדשים ומפתיעים לרגל חודש המודעות העולמי למחלה הממארת.

 

 

 

בעולם ובישראל מציינים את חודש אוקטובר 2010 כחודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד - המחלה הממארת השכיחה ביותר בישראל ובעולם המערבי. הערכת מרכז הסרטן העולמי NCI  היא כי השנה יתגלו 207,090 מקרים חדשים בקרב נשים ו-1,970 מקרים חדשים אצל גברים. בנוסף, חוזים כי 39,840 נשים ו- 390 גברים ימותו מהמחלה.

 

 

בישראל, שיעורי ההישרדות מסרטן השד הם מהגבוהים בעולם, בעיקר בזכות הגילוי המוקדם והשיפור באמצעי הטיפול. מהאגודה למלחמה בסרטן נמסר כי לאחרונה נרשמה מגמת ירידה בשעורי התמותה. עם זאת, בישראל מאובחנות מדי שנה כ- 4,000 נשים, וכ-900 מתות מהמחלה. אבחון מוקדם של סרטן השד מעלה את סיכויי ההחלמה ל- 90 אחוז.

 

מחקרים חדשים על שמן דגים

 

 

מחקרים מדעיים שנערכו בישראל ובעולם, קבעו כי תזונה נכונה ואורח חיים בריא מפחיתים את הסיכון לחלות בסרטן שד.

 

קבוצת חוקרים מאוניברסיטת הרווארד בארצות הברית גילתה ממצאים חדשים על הקשר בין תזונה להתפתחות גידולים סרטניים: מזון עשיר בחומצה פולית וויטמין B6  דוגמת ירקות ירוקים כהים, דגנים, קטניות, פירות הדר ומיציהם, עשוי להפחית באופן משמעותי את הסיכון לחלות בסרטן השד. בנוסף, חומצות השומןEPA  ו-DHA  המצויות בשמן דגים , מפחיתות דלקת המזרזת את התפתחות סרטן השד.

 

במחקר אחר השתתפו 35,016 נשים בגילאי 50-76 שצרכו תוספי בריאות. 83 אחוז צרכו שמן דגים מעל ל- 4 פעמים בשבוע, ו- 60 אחוז מהן צרכו אותו מידי יום. תוצאותיו התפרסמו בגיליון יולי 2010 של עיתון האיגוד האמריקאי לחקר הסרטן Cancer Epidemiol Biomarkers Prev והוכיחו:

 

נשים שיטלו תוספי שמן דגים המכילים מינון גבוה של חומצות שומן מסוג אומגה 3,EPA  ו-DHA , במשך 10 שנים לפחות - עשויות להפחית את הסיכון להתפתחות סרטן שד.

 

 

שמש וויטמין D

 

מחקרים נוספים הראו עלייה בתמותה מסרטן בקרב אזורים או אוכלוסיות שנחשפו פחות לקרינת אור שמש. קרינת זו הכרחית ליצירת ויטמין בעור, המגן מפני מספר סוגי סרטן כולל סרטן השד והפרוסטטה.

 

תוצאות מחקר למניעת סרטן בקרב בנשים הראו שמינון של 1,100 יחב"ל (יחידות בין לאומיות) של ויטמין D עם 1500 מ"ג סידן ליום, הפחיתו משמעותית את מקרי הסרטן.

 

 

מוצרים מומלצים:

אומגה 3 "950" OMEGA 3

אומגה 3 "700" OMEGA 3

סידן ציטראט עם ויטמין D with Vitamin D Calcium Citrate

סידן קומפלקס Advanced Calcium Complex

ויטמין Vitamin D 400 IU D3


הדפסשלח לחברהוסף תגובההזמנת מדריך מוצרים
תוכן שיווקי באינטרנט לייעוץ אישי ולהדרכה חייגו: 1-800-350-333
דרונט בניית אתרים

GUI: Grid_1.asp
close