חיפוש כללי
חיפוש מוצר
search

יש דברים שטוב לקחת ללב

סובלים מרמות גבוהות של כולסטרול? נוטלים תרופות להורדת כולסטרול וחשים עייפות וכאבי שרירים? ייתכן ותופעות אלו נגרמות כתוצאה מנטילת התרופות. מחקרים חדשים מראים, כי קיים קשר בין נטילת תרופות להורדת כולסטרול ממשפחת הסטטינים לבין הפחתה בייצורו של הקו-אנזים Q10 - רכיב החיוני לשמירה על בריאות הלב וכלי הדם.

שימוש בתוסף התזונה קו-אנזים Q10, עשוי לסייע לכם בהפחתת תחושת העייפות וכאבי השרירים וליצור מטריית הגנה רחבה למניעת מחלות לב וכלי דם.

פשוט לשמור על רמות כולסטרול תקינות ולב בריא

כולסטרול גבוה הוא אחד מהגורמים המרכזיים להתפתחותן של טרשת עורקים ומחלות לב וכלי דם. כ-690,000 ישראלים סובלים מעודף כולסטרול ונמצאים בקבוצת סיכון לפתח מחלות לב. ישנם מספר גורמי סיכון המשפיעים על הסיכוי לפתח מחלות לב: עודף משקל, תזונה לקויה, העדר פעילות גופנית, אורח חיים מתוח, עישון, גיל, מחלות כרוניות ורמות גבוהות של כולסטרול. ככל שגורמי הסיכון רבים יותר, כך גדלים הסיכויים לפתח מחלת לב.

תרופות להורדת כולסטרול פוגעות ברמות קו-אנזים Q10

תרופות להורדת כולסטרול ממשפחת הסטטינים מדכאות את הייצור הטבעי של קו-אנזים Q10 בגוף, החשוב להגנה על הלב

הטיפול השכיח כיום להפחתת רמות כולסטרול גבוהות הוא באמצעות תרופות ממשפחת הסטטינים. יכולתם של סטטינים להוריד רמות גבוהות של כולסטרול אינה מוטלת בספק והוכחה בעשרות מחקרים על עשרות אלפי חולים. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי סטטינים מדכאים את הייצור הטבעי של קו-אנזים Q10 בגוף, החשוב לבריאות הלב. יתרה מכך, מחקרים מראים כי קו-אנזים Q10 יעיל בטיפול בכאבי שרירים ותחושת העייפות העלולים להופיע בעקבות נטילת תרופות להורדת כולסטרול ממשפחת הסטטינים.

כדאי שתשימו לב לקו-אנזים Q10

קו-אנזים Q10 הינו חומר דמוי ויטמין הזוכה, בשנים האחרונות, להתעניינות רבה בזכות סגולותיו הרבות. Q10 הוא נוגד חמצון רב עוצמה הנמצא באופן טבעי בכל תאי הגוף וריכזו הגבוה מצוי בעיקר בתאי שריר הלב. מאחר וייצורו של Q10 קשור לתהליך בו נוצר גם הכולסטרול, הרי שכאשר נחסם ייצור הכולסטרול באמצעות תרופות, נפגע גם ייצורו של הקו-אנזים Q10 ולכך עלולה להיות השלכה משמעותית גם על שריר הלב. מחקרים רבים תיעדו את השפעתו המטיבה של Q10 בהקשר של שמירה וחיזוק שריר הלב, העלאת רמת האנרגיה, איזון לחץ דם גבוה ושיפור ביצועים ספורטיביים. ניתן לקבל Q10 מהמזון אולם אספקתו מממקור זה אינה מספיקה לשם העלאת רמתו בגוף ולכן, לנמצאים בקבוצת סיכון של חסר ברמות קו אנזים Q10 ולנוטלים תרופות להורדות כולסטרול מומלץ לקבל השלמה חיצונית של רכיב זה בתוסף תזונה. 

קו אנזים Q10 מטפל בכאבי שרירים ועייפות כתוצאה מנטילת תרופות ממשפחת הסטטינים

חשוב לבחור את ה- Q10 הנכון

כולנו שואפים לשמור על הבריאות, למנוע מחלות ולעכב את התהליכים הפוגעים בחיוניות ומאיצים הזדקנות. לכל אחד מאתנו צרכים שונים. מבין ההיצע הרחב של מוצרי קו-אנזים Q10 הקיימים בשוק חשוב לבחור את המוצר המתאים ביותר עבורך. מסיבה זו פיתחו מדעני חברת סולגאר את משפחת מוצרי קו-אנזים Q10 המאפשרת לכל אחד למצוא את המוצר המתאים לו ביותר מתוך מניפת מוצרים רחבה, המספקת פתרונות מגוונים עבור צרכים רפואיים שונים ומאפשרת מענה מקיף לכל דורש.

הלב שלך, הוא האחריות שלך

בכל הנוגע לבריאות הלב שלנו יש להיזהר שלא לשקוע בשאננות יתר. נטילת תרופות לשם הפחתת רמות כולסטרול גבוהות היא חשובה אבל מדובר בצעד אחד בלבד מתוך שרשרת הפעולות המניעתיות, שיש לנקוט בהן לשם הפחתת הסיכוי ללקות במחלות לב. עבור אלו הנוטלים תרופות להורדת כולסטרול, השימוש בקו- אנזים Q10 עשוי לתרום תרומה משמעותית בהפחתת תופעות הלוואי ובהשלמת החסר שנוצר בעקבות נטילת התרופות. תוספת של קו-אנזים Q10 היא חוליה חשובה בדרך לשמירה על בריאות הלב ומהווה צעד אחראי בהגנה על הלב. זה הזמן להצטרף למיליוני אנשים בעולם, שכבר מזמן נהנים מאורח חיים בריא ואיכותי יותר, בזכות השלמה נחוצה זו. קו-אנזים Q10 כי יש דברים שטוב לקחת ללב.

» בחזרה לראש העמוד

בחנ/י את עצמך - האם את/ה זקוק/ה לתוספת של Q10?

• סובל/ת מעייפות ותשישות במהלך היום?
• סובל/ת מכאבי שרירים?
• עוסק/ת בפעילות גופנית מאומצת?
• סובל/ת ממחלות כרוניות?
• סובל/ת מרמות גבוהות של כולסטרול?
• משתמש/ת בתרופות לטיפול בכולסטרול גבוה?

אם ענית כן על לפחות אחד מהמשפטים האלו, מומלץ להתחיל ליטול תוסף תזונה של קו-אנזים Q10.

» מידע מורחב על קואנזים Q10

» תרופות המחייבות השלמה של קו אנזים Q10

מה כדאי לקחת ללב? - תאזינו ותגלו  מה כדאי לקחת ללב? - תאזינו ותגלו
הדפסשלח לחברהוסף תגובה
תוכן שיווקי באינטרנט לייעוץ אישי ולהדרכה חייגו: 1-800-350-333
דרונט בניית אתרים

GUI: Grid_1.asp
close