נוטלים תוסף כורכום? כדאי לכם לקרוא את זה

שורש הכורכום מוכר כמעט לכל אחד, אותו תבלין צהוב בעל הריח והטעם האופייניים כל כך שנמצא כיום כמעט בכל מטבח ישראלי. בשנים האחרונות קנה לעצמו הכורכום שם, לא רק כתבלין, אלא גם כרכיב בעל למעלה מ- 7,000 תגליות מדעיות שמחזקות את חשיבותו ומקנות לו בסיס מחקרי-מדעי יציב. את הפוטנציאל הגלום בשורש הכורכום יש לייחס לחומריו הפעילים, שמוכר מכולם הוא הכורכומין.

אז למה בכל זאת לא מספיק לאכול כורכום?
התשובה היא שלתבלין הכורכום זמינות ביולוגית נמוכה. זמינות ביולוגית של תרופה היא היחס באחוזים בין כמות התרופה שניטלת לבין הכמות מתוכה שמגיעה למחזור הדם. במקרה של תבלין הכורכום, זמינות ביולוגית נמוכה מעידה על כך שרוב החומר הפעיל - הכורכומין, אינו מוצא את דרכו כלל למחזור הדם ומופרש דרך הכליות ללא כל השפעה על הגוף. מה שגורם ליעילותו הקלינית להיות נמוכה מאד.

לאור ממצאים אלו, מרבית האוכלוסייה אינה מסתפקת בשימוש בכורכום כתבלין ונוטלת, בנוסף, כורכום כתוסף תזונה באמצעות טבליות, כמוסות, חליטות וכדומה. תוספי תזונה תקניים מכילים מיצוי של החומר הפעיל הכורכומין, בריכוז גבוה פי כמה מאשר בכורכום כתבלין.

איך תבחרו את תוסף התזונה הטוב ביותר?
תוסף כורכום איכותי צריך להכיל לא רק ריכוז גבוה של החומר הפעיל כורכומין, אלא גם לאפשר לו להיספג בגוף ביעילות הגבוהה ביותר ובמהירות הגדולה ביותר.

המוצר החדש מבית סולגאר "כורכומין סופטג'ל" מספק מענה לשתי הדרישות. מדובר בפורמולה נוזלית (Liquid Gel) שמופקת באמצעות טכנולוגיה חדשנית המשפרת זמינות ביולוגית וספיגה של רכיבים, בדיוק כמו בטבע. טכנולוגיה פטנטית זו התפתחה על בסיס ידע מדעי מצטבר ומבוסס וכבר הספיקה לזכות בפרסי איכות וטכנולוגיה רבים.

היעילות של כורכומין סופטג'ל נמדדת בכושר הספיגה הגבוה – פי 185 יותר ספיגה. כמוסה אחת של 40 מ"ג כורכומין סופטג'ל של סולגאר שוות ערך ל- 7,400 מ"ג כורכומין תקני (כמוסה אחת מול 25 טבליות כורכומין תקני).
כורכומין סופטג'ל של סולגאר מגיע לזרם הדם תוך שעה מרגע הנטילה, מהיר פי 6.8 מתמציות כורכומין תקניות אחרות המגיעות לזרם הדם תוך כ 7.5 שעות בממוצע, ונשאר בדם עשרים וארבע שעות ללא תלות בפיפרין.

MORE | BETTER | FASTER | PROVEN