בעולם מושלם הייתם מנהלים אורח חיים אידיאלי. בעולם האמיתי-VM-2000!

בעולם מושלם, כולנו היינו אוכלים רק אוכל בריא, מתאמנים 5 פעמים בשבוע, ישנים לפחות שמונה שעות כל לילה ולא סובלים מלחץ נפשי אף פעם. בעולם האמיתי, זה לא כל כך פשוט. אם גם אתם מוצאים את עצמכם חיים בקצב גבוה, מתמרנים בין הקפה הזריז בבוקר, הכנות הילדים לבית ספר, פגישות במשרד ומטלות הבית, כדאי שתחשבו על הוספה של מולטי ויטמין לשגרת המולטי טאסקינג שלכם.

מולטי ויטמין שיעמוד בקצב שלכם

אתם בטח שואלים את עצמכם מדוע צריך מולטי ויטמין? אז התשובה היא די פשוטה. בכל יום הגוף שלנו זקוק למגוון רחב של ויטמינים ומינרלים שמקורם בתזונה מגוונת. בעולם אידיאלי, התזונה שלנו אכן מורכבת מכל המזונות שהגוף שלנו צריך: פירות, ירקות, דגנים מלאים, חלבונים רזים ושומנים בריאים. אבל בפועל, זה פשוט לא המקרה. במהלך היום אנחנו רצים ממשימה למשימה, קופצים מפעולה לפעולה ועוברים מעבודה לעבודה ולעיתים קרובות אנחנו פשוט שוכחים לאכול. כתוצאה מכך, הגוף שלנו מפסיד רכיבים תזונתיים שמאוד חיוניים להמשך התפקוד התקין שלו.

ולפעמים, לא מדובר אפילו בשגרת יום עמוסה, אלא סתם במאכלים שמכילים ויטמינים ומינרלים בכמויות קטנות מדי. כך למשל, אפילו אם אנחנו אוכלים ירקות ופירות, שיטות חקלאיות מודרניות הופכות אותם לפחות מזינים מבעבר. למעשה, היום, רובנו צורכים מזון שיש עליו או בתוכו שאריות של חומרי הדברה. מעבר לכך, ואם נהיה כנים, רובנו אוכלים בעיקר ג'אנק פוד ומזון מעובד כחלק משגרת התזונה היומית שלנו. מדובר במזון עני מאוד בוויטמינים ומינרלים שלא מעשיר את הגוף שלנו כמעט בכלום. בעייתי לא?

פוליסת ביטוח לגוף

אז כמו שהבנו, חלומות לחוד ומציאות לחוד. למרות שקו ההגנה הראשון של כולנו הוא תזונה מאוזנת ואורח חיים בריא, עם כל כך הרבה אתגרים זה לא בהכרח יוצא לפועל. כאן נכנס לתמונה המולטי ויטמין. המולטי ויטמין הוא הבסיס של כל תוסף מזון. הוא מכיל שילוב מגוון של ויטמינים, מינרלים ורכיבי תזונה נוספים אשר עובדים ביחד באופן מושלם ומטרתם לעזור ולתמוך בבריאות הכוללת ולספק את ההשלמה התזונתית שאתם צריכים. למעשה, ניתן לדמות את המולטי ויטמין לסוג של פוליסת ביטוח שתבטיח שגופכם יקבל את הוויטמינים והמינרלים שהוא זקוק להם ויחפה על החסרונות שמתרחשים כאשר הגוף לא מקבל את מה שהוא צריך באמצעות התזונה.

Restart לחיים

אז אם אתם מרגישים שהתיאורים שפירטנו למעלה תואמים לאורך החיים שלכם וגם אתם צריכים לעשות restart, מעין הפעלה מחדש, כדאי שתשקלו מולטי ויטמין. במיוחד אם אתם מתמודדים עם לחץ, חוסר שינה, אובדן אנרגיה וניזונים מתזונה מוגבלת בלבד, כדאי לכם לשלב מולטי ויטמינים באיכות גבוהה בשגרה היומית שלכם בדרך לבריאות טובה יותר. עם מולטי ויטמין אתם פשוט יכולים להשלים את החסר בגוף שלכם. בנוסף, מאחר ולרובנו קשה באמת להתמיד עם מגוון שונה של ויטמינים, ומציאת תוסף ספציפי ושגרת ויטמינים יכולה להיות קשה וגוזלת זמן, המולטי ויטמין הוא פתרון נוח שמספק איזון ואורח חיים נכון בטבלייה אחת.  

זה הזמן לתת לגוף שלכם את זריקת האנרגיה שהוא צריך!