חידושים בעולם תוספי התזונה - מתילקובלאמין ומטאפולין

בשנים האחרונות מתפתח עולם תוספי התזונה בקצב מהיר, תוך מרדף מתמיד אחר הטכנולוגיות החדשניות ביותר. אנו מחפשים את חומרי הגלם הטבעיים האיכותיים ביותר, בשילוב דרכים להגברת הזמינות והספיגה של רכיבי התזונה השונים, כל זאת בכדי לספק לגוף את הפתרונות התזונתיים הטובים ביותר. שניים מהמוצרים המתקדמים ביותר הם ויטמין 12B בצורת מתילקובלאמין וחומצה פולית מטאפולין. אמנם שמות קצת ארוכים אבל כדאי לכם לקרוא עליהם.

למה דווקא ויטמין 12B וחומצה פולית
וויטמין 12B וחומצה פולית הם שני רכיבי תזונה חיוניים ביותר להתפתחות ולתפקוד תקינים של גופנו. מאידך, מחסור באחד מרכיבים אלו עשוי לגרום לתופעות לוואי קשות ואף מסוכנות.

לוויטמין 12B תפקידים רבים וחשובים בגופנו, ביניהם:
●    סיוע לתפקוד תקין של מערכת העצבים
●    השתתפות בייצור החומר הגנטי של התאים (DNA)
●    פיקוח על תהליך יצירת תאים חדשים, בעיקר כדוריות הדם האדומות
●    נטילת חלק בתהליכי הפיכתם של פחמימות, שומנים וחלבונים למקורות אנרגיה זמינים
●    שמירה על רמה נמוכה של הומוציסטאין, רכיב העלול לגרום למחלות לב

מחסור בוויטמין 12B עשוי להתבטא בחולשה ועייפות, דכדוך וירידה במצב הרוח, חוסר ריכוז ובעיות זיכרון ותחושת עקצוץ בכפות הידיים והרגליים. כאשר מדובר במחסור מתמשך התסמינים עשויים להחמיר ולהתפתח אפילו עד לכדי נזקים בלתי הפיכים.

גם לחומצה פולית (9B) תפקידים חשובים, ביניהם:
●    נטילת חלק חשוב בבניית החומר הגנטי של התאים (DNA)
●    לקיחת תפקיד קריטי בהתפתחות תקינה של המוח ומערכת העצבים של העובר
●    מניעת אנמיה
●    שמירה על בריאות הלב

מאחר וויטמין 12B וחומצה פולית חשובים כל כך, חשוב לבצע אחת לשנה לפחות בדיקת דם על מנת לוודא שרמתם בגופנו מאוזנת. במידה ולא, יש להשלים את החסר ממקור חיצוני, ואנו רוצים להמליץ על המוצרים החדשים ביותר בתחום.

החידושים האחרונים בעולם תוספי התזונה: מתילקובלאמין ומטאפולין
במידה ואתם סובלים ממחסור בוויטמין 12B ואו חומצה פולית, ועליכם להשלים אותם ממקור חיצוני, חשוב לבחור את המוצרים הטובים ביותר. אבל איך בוחרים משלל המוצרים על המדף? כפי שכבר אמרנו בהתחלה, גם בעולם תוספי התזונה טכנולוגיה מתקדמת עושה את ההבדל. הנה שני המוצרים החדשניים ביותר בתחום.

מתילקובלאמין - הנגזרת הפעילה של ויטמין 12B שאינה זקוקה להמרה נוספת בגוף, ולכן היא בעלת זמינות ביולוגית מעולה. מדובר במוצר איכותי ואפקטיבי עם השפעה מהירה.

מטאפולין - הנגזרת הפעילה הטבעית של חומצה פולית כפי שקיימת בטבע. מדובר בפטנט עולמי אשר נחקר והוכח כבעל זמינות ביולוגית גבוהה במיוחד לגוף האדם.

לסיכום
עולם תוספי התזונה מתפתח בקצב מסחרר ואין סיבה שתישארו מאחור. אם אתם זקוקים להשלמת וויטמין 12B או חומצה פולית, אנו ממליצים לבחור במוצרים החדשים ביותר בשוק, שפותחו בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ושיתנו לכם את התוצאות הטובות ביותר.

מתילקובלאמין היא הנגזרת הפעילה של ויטמין B12 אשר אינה זקוקה להמרה נוספת בגוף. מתילקובלאמין של סולגאר מיוצר בדרך ייחודית ומופק ממקור טבעי. נגזרת המתילקובלאמין רגישה לאור אך במוצר של סולגאר עמידה בפני קלקול בזכות צנצנת הענבר הכהה. מתילקובלאמין סולגאר נספג ביעילות באמצעות ספיגה תת לשונית.

לפרטים נוספים
חומצה פולית מטאפולין® 400 מק"ג

חומצה פולית מטאפולין® 400 מק"ג

Folate 400 mcg as Metafolin® / Natural Folic Acid

חומצה פולית מטאפולין® (L-methylfolate) היא הנגזרת הטבעית והפעילה של ויטמין B9 (חומצה פולית). חומצה פולית רגילה עוברת פירוק בגוף עד הפיכתה לפעילה. נגזרת המטאפולין® מאפשרת זמינות ביולוגית מידית ללא צורך בהמרה נוספת והינה שוות ערך ביולוגי לנגזרת הפולאט הקיימת בטבע. סולגאר עושה שימוש בפטנט העולמי Metafolin® אשר נחקר והוכח כבעל זמינות ביולוגית גבוהה במחקרים קליניים מבוקרי פלסבו.

לפרטים נוספים