לא זזים בלי No.7!

כמו בכל העולם בימים אלה - גם שוק תוספי התזונה עובר מהפכת חדשנות טכנולוגית מואצת. ומהי חדשנות בתחום שלנו? חדשנות מטרתה לתת ערך מוסף באמצעות יצירת פתרונות חדשים לצרכים קיימים. בעולם התוספים נבחנת חדשנות לפי היבטים כמו: טכניקות ייצור מתקדמות ומתוחכמות, מציאת דרכים להגברת זמינותם של רכיבים, שילובים ייחודיים ועוד. הערך הגדול הבא לידי ביטוי הוא שיפור חוויית הצרכן שמושג באמצעות יצירת פיתוח פורץ דרך, שנותן פתרון יעיל ומציג תמורה מלאה ויותר לצרכן!

חדשנות במיטבה: תוסף התזונה No.7
No.7 הוא מוצר שמשקף את מהות מהפכת החדשנות בשוק תוספי התזונה! מדובר במוצר המסייע בשמירה על איכות החיים ע"י שיפור התנועה, הגמישות והתפקוד היומיומי. הוא פותח עקב דרישת השוק להבאת מוצר חדש ויעיל יותר מהמוצרים המבוססים בלעדית על גלוקוזאמין, כונדרואיטין, כורכום, MSM ועוד. ניקח את הכורכום לדוגמה, שהינו רכיב מופלא ועוצמתי בפני עצמו, אך הוא אינו ספציפי לנושא התנועה, הגמישות והמוביליות. במילים אחרות - כורכום יש הרבה, No.7 יש רק 1!

איך No.7 בנוי?
No.7 מכיל 7 רכיבים ובהם רכיבי פטנט יקרי ערך הנמצאים בחזית המחקר התזונתי הכלל עולמי. המוצר מכיל שילוב סינרגטי עוצמתי של רכיבים המייצגים דור חדש של רכיבים בעלי אפקטיביות גבוהה!

הצלחה בינלאומית
מאז שהושק No.7 ב- 2013, התמקם בלמעלה מ- 20 שווקים בינלאומיים וזכה בפרסי תעשייה וטכנולוגיה רבים. גם הקהילה הרפואית תומכת ב- No.7 והוא זוכה למוניטין מצוין בקרב רופאים, אורתופדים וראומטולוגים.

מה הופך את No.7 למיוחד?
יותר נכון לשאול "מי?" והתשובה היא - הצרכנים שלו! מאז שהושק No.7 בעולם ובישראל, נאספו עשרות אלפי עדויות מלקוחות שמשתמשים במוצר ומרוצים מהשיפור באיכות חייהם. ואפרופו איכות חיים, החדשנות בתחום תוספי התזונה שדיברנו עליה? באה לידי ביטוי גם בתוצאות! No.7 מאפשר שיפור בטווח הקצר ובטווח הארוך, זמן נטילתו אינו מוגבל והכל בכמוסה 1 ליום בלבד.

כאן מגלים את כל הסיפורים המדהימים של צרכני No.7!