לרזות כבדרך אגב (חלק ב)

אז הבנו שלספור קלוריות זה פסה. הירידה במשקל, למי שפספס, טמונה בשינוי של מספר דפוסי חיים שקל יותר לאמץ אותם מאשר לעמוד במשטר תזונתי חדש לאורך זמן. אז קבלו מספר טיפים נוספים שיובילו לדילול התפריט שלכם, בלי שתרגישו בכלל.

הירשמו לקורס יוגה
מחקר אמריקאי הראה שאנשים שעושים יוגה שוקלים פחות, ולאו דווקא בגלל הקלוריות שהם שורפים. אז למה? כי אנשים שעושים יוגה בקביעות מאמצים באופן טבעי מודעות גבוהה יותר לאכילה שלהם. הרוגע המושג הודות לאימון היוגיסטי מאפשר לעמוד בפני אכילת יתר ולאכול רק עד הנקודה שבה מרגישים שובע.

הכי טוב בבית
כדי לאמץ אורח חיים בריא יותר אכלו לפחות חמש פעמים בשבוע בבית. נכון, זה ידרוש מכם לשכלל מעט את קישורי הבישול שלכם, אבל מהר מאוד תגלו את חדוות הקניות של אנשים שאוכלים בבית: קטניות ודגנים מלאים, חסה רחוצה או סלמון מוכן לתנור – מהווים חומרי גלם נפלאים לארוחות משביעות ומרעננות.

אל תאכל כפי יכולתך
מרבית האנשים מניחים את המזלג בשלב מסוים באכילתם ולוקחים לעצמם רגע של הפוגה. מסתבר שהרגע הזה מסמן את האות האילמת לכך שהאדם למעשה שבע, אבל לא מלא מדי. שימו לב לרגע הקסום הזה ונסו להניח את המזלג ולהתפנות לדבר מה אחר.

לעסו את זה החוצה
כשאתם חשים בסכנת בליסה מתקרבת נסו ללעוס מסטיק מנטה חריף ללא סוכר. הטעם החריף ינטרל את התחושה וישכיח מכם את תאוותכם הרגעית. בכל מקרה, זכרו שצפייה בטלוויזיה או גלישה באינטרנט הן פעולות בעלות פוטנציאל רב לאיבוד עשתונות, לכן נסו להחזיק בחבילת מסטיק כזו בהישג יד.

תחבולה בצלחת
השתמשו בצלחת למנה ראשונה (20 ס"מ) במקום בצלחת למנה עיקרית (30 ס"מ) וכך תאכלו פחות. מחקר אמריקאי גילה שאנשים לא חשים כלל בהטעיית העין המבורכת הזו שחוסכת להם 200 קלוריות ביום.

מסעדה בשיטה שלך
אוכל של מסעדות הוא משמין. נקודה. אז אם כבר הגעתם למסעדה נסו לשלוט בגודל המנות באחת מהצורות הבאות:
• חלקו את המנה העיקרית שלכם עם מישהו וחלקו איתו גם סלט.
• בחרו מן המנות שמיועדות לילדים.
• הרכיבו את ארוחתכם משתי מנות ראשונות (סלט בתוספת מתאבן).

סוד הרטבים האדומים
בחרו פסטה ברוטב מרינרה במקום ברוטב אלפרדו. הרטבים על בסיס עגבניות בדרך כלל מכילים פחות קלוריות והרבה פחות שומן מרטבים על בסיס שמנת. אבל זכרו - גודל המנה חשוב. מנת פסטה צריכה להיות שווה לכמות של כוס אחת.

לקרוא ולשרוף
כדי לאבד 5 ק"ג בשנה ללא דיאטה תוכלו לשרוף 100 קלוריות נוספות בכל יום בצורות הבאות:
• הליכה של 1.5 ק"מ, כ-20 דקות.
• ניקוש עשבים או שתילת פרחים במשך 20 דקות.
• ניקיון הבית במשך 30 דקות.
• ריצה של 10 דקות.

פרגנו לעצמכם
טפחו לעצמכם על השכם: אם הצלחתם להעביר יום שלם ללא משקאות ממותקים או בלי לאכול את עצמכם לדעת – עשו פדיקור, קנו בגד חדש או באופן חריג, פנקו את עצמכם בפרוסה דקה של עוגה.

לחץ כאן כדי לחזור ולקרוא את החלק הראשון >> https://bit.ly/2JEhRby