מרוץ חופים 2015-2014 Run the Beach !

מרוץ Run the Beach התקיים במאי 2014 ובמאי 2015 ועורר תגובות מדהימות בקרב המשתתפים ומשפחותיהם, שזכו לא רק ליהנות ממסלול יפהפה ואתגרי, אלא גם מחיבוק ענקי ממשפחת סולגאר !

המרוץ התקיים בחוף פולג ועבר לאורך הטיילת המרהיבה של נתניה המשקיפה ממרומים על הים והסתיים בריצה קצרה לאורך החוף הרחב על גבי החולות המהודקים שלכיוון חוף פולג. במהלך המסלול, על חול הים, חיכה לרצים שער התזת מים בו הם קיבלו מקלחת מרעננת.

במתחם המירוץ החופים בשנת 2015 נערך יריד צבעוני ושמח שכלל קרנבל ברזילאי - רקדניות מקצועיות עם מיצגים ענקיים על גביהן שרקדו לצלילי הסמבה וכן פינת לאונג' מפנקת לאלו שביקשו בוקר שישי רגוע אל מול הים.

בין הרצים הרבים שהגיעו למרוצים בשנתיים האחרונות, נכחו גם אנה אהרונוב שרצה 14 ק"מ, אלכס אברבוך, ספורטאי אולימפי וחבר מועצה שרץ 10 ק"מ, ירדן ג'רבי אלופת העולם בג'ודו גם היא רצה 10 ק"מ.

כמו כן, במרוץ זה לראשונה הוקמה קבוצה חברתית שמטרתה "להתחיל ביחד ולסיים ביחד", קבוצה זו רצה 10 ק"מ יחד ללא חשיבות לתחרות או למדידת זמנים והמטרה הייתה ליהנות מהדרך ולהראות לכולם שכל אחד יכול.

הקבוצה שרצה עם בלונים עצרה אחרי קו הסיום ושחררה את הבלונים לשמיים וכל זה בהנהגתם של לורנס ופיליפ גורדון מקבוצת "רצים עם לורנס" שי אלנקרי ממועדון קונספט וגיא שלמון, תזונאי ספורט ופיזיולוג של המאמץ.

גם עובדי החברה והלקוחות השתתפו במקצים השונים,

בסוף המרוץ חיכו קרטיבים מרעננים לרצים, פעילות זומבה וכמובן הענקת גביעים לזוכים במקצים השונים וחלוקת פרסים יקרי ערך מתנת סולגאר.

נתראה בשנה הבאה באותו המקום! משפחת סולגאר ישראל.