מרוץ חופים 2015-2014 Run the Beach !

מרוץ Run the Beach התקיים במאי 2014 ובמאי 2015 ועורר תגובות מדהימות בקרב המשתתפים ומשפחותיהם, שזכו לא רק ליהנות ממסלול יפהפה ואתגרי, אלא גם מחיבוק ענקי ממשפחת סולגאר !

המרוץ התקיים בחוף פולג ועבר לאורך הטיילת המרהיבה של נתניה המשקיפה ממרומים על הים והסתיים בריצה קצרה לאורך החוף הרחב על גבי החולות המהודקים שלכיוון חוף פולג. במהלך המסלול, על חול הים, חיכה לרצים שער התזת מים בו הם קיבלו מקלחת מרעננת.

במתחם המירוץ החופים בשנת 2015 נערך יריד צבעוני ושמח שכלל קרנבל ברזילאי - רקדניות מקצועיות עם מיצגים ענקיים על גביהן שרקדו לצלילי הסמבה וכן פינת לאונג' מפנקת לאלו שביקשו בוקר שישי רגוע אל מול הים.

בין הרצים הרבים שהגיעו למרוצים בשנתיים האחרונות, נכחו גם אנה אהרונוב שרצה 14 ק"מ, אלכס אברבוך, ספורטאי אולימפי וחבר מועצה שרץ 10 ק"מ, ירדן ג'רבי אלופת העולם בג'ודו גם היא רצה 10 ק"מ.

כמו כן, במרוץ זה לראשונה הוקמה קבוצה חברתית שמטרתה "להתחיל ביחד ולסיים ביחד", קבוצה זו רצה 10 ק"מ יחד ללא חשיבות לתחרות או למדידת זמנים והמטרה הייתה ליהנות מהדרך ולהראות לכולם שכל אחד יכול.

הקבוצה שרצה עם בלונים עצרה אחרי קו הסיום ושחררה את הבלונים לשמיים וכל זה בהנהגתם של לורנס ופיליפ גורדון מקבוצת "רצים עם לורנס" שי אלנקרי ממועדון קונספט וגיא שלמון, תזונאי ספורט ופיזיולוג של המאמץ.

גם עובדי החברה והלקוחות השתתפו במקצים השונים,

בסוף המרוץ חיכו קרטיבים מרעננים לרצים, פעילות זומבה וכמובן הענקת גביעים לזוכים במקצים השונים וחלוקת פרסים יקרי ערך מתנת סולגאר.

נתראה בשנה הבאה באותו המקום! משפחת סולגאר ישראל.

אבקת חלבון מֵי גבינה

אבקת חלבון מֵי גבינה

Whey To Go® Protein Natural Flavor Powder

אבקת חלבון ®Whey to go של סולגאר מכילה 9 חומצות אמינו הנקראות 'חיוניות' (משמע שהגוף לא יודע לייצרן לבד) ו- 10 חומצות אמינו 'בלתי חיוניות' (שהגוף יודע ליצר מתזונה המכילה חלבון). מדובר בחלבון פטנטי בעל ערך ביולוגי גבוה במיוחד המופק ממקור של מי גבינה! החלבון מופק בתהליכי עיבוד מתקדמים, בחום נמוך, במיצוי ללא כימיקלים וכן בתהליכי סינון דק ובידוד מתקדמים. התוצאה הינה חלבון איכותי ומרוכז בעל יכולת זמינות ביולוגית גבוהה וספיגה משופרת. אבקת חלבון ®Whey to go של סולגאר נקייה מהורמון גדילה (rBGH), מסטרואידים, רעלים ומתכות כבדות. בנוסף כל המוצרים עומדים בתקן WADA* . אבקת חלבון Whey to go® של סולגאר נקייה מחומרים משמרים, מחומרי טעם מלאכותיים וממתיקים מלאכותיים. כמו כן נקייה 98% מלקטוז. אתר הבדיקות הצרכני ConsumerLab** קבע כי אבקת חלבון מי גבינה של סולגאר בעלת איכות גבוהה בהשוואה למתחרים וישנה התאמה מוחלטת בין המצוין והמתחייב בתווית לבין הבדיקה בפועל!

לפרטים נוספים
ל-קרניטין נוזלי

ל-קרניטין נוזלי

L-Carnitine 1,500 mg Liquid

ל-קרניטין היא תרכובת אורגנית השייכת לקבוצת חומצות האמינו הלא חיוניות. ל-קרניטין מבית סולגאר מגיע בצורה חופשית (Free Form). ל-קרניטין נוזלי מבית סולגאר מגיע במינון של 1,500 מ"ג למנת הגשה הנחשב למינון יעיל. בפורמולה הושם דגש מיוחד על שימור פוטנטיות הרכיבים ומניעת חמצונם ולכן שלב האריזה נעשה ללא נוכחות חמצן.

לפרטים נוספים

ל-ארגינין ול-אורניתין הן תרכובות אורגניות השייכות לקבוצת חומצות האמינו הלא חיוניות. מדובר בפורמולה סינרגטית המכילה יחס מאוזן בין שתי חומצות האמינו ל-ארגינין ול-אורניתין. שתי חומצות האמינו מגיעות בצורתן החופשית (Free Form) המאפשרת ספיגה מהירה למחזור הדם והטמעה אופטימלית. מקור ההפקה של ל-ארגינין ול-אורניתין סולגאר צמחי בלבד ולכן מתאים לצמחונים.

לפרטים נוספים
מגנזיום ציטראט

מגנזיום ציטראט

Magnesium Citrate

המגנזיום הינו מינרל חיוני שהכרחי לתפקוד תקין של התאים בגוף. המגנזיום משתתף במאות תהליכים ביולוגיים שונים ולכן חיוני לכל בני האדם. באוכלוסיית ישראל תתכן ירידה משמעותית בתכולת המגנזיום בגוף על רקע: צריכת מזון מתועש, בעיות בספיגה, איבוד מגנזיום בזיעה, שימוש בתרופות משתנות ועוד. צריכת המגנזיום היומית המומלצת היא כ- 400-200 מ"ג. על פי נתוני מב"ת של משרד הבריאות, צריכת המגנזיום בישראל נמוכה בכל קבוצות הגיל. חסר במגנזיום נקשר עם הפרעות בקצב הלב, מחלת לב איסכמית, הסתיידות של רקמות רכות ושרירים, טרשת עורקים ויתר לחץ דם*. מגנזיום ציטראט הוא מגנזיום בקשירה אורגנית לחומצה ציטרית. מדובר בצורת המגנזיום שהוכחה כיעילה ביותר, עם יתרון נוסף של אחידות בספיגה בקרב אוכלוסיות שונות, בין היתר בזכות צורתו המיוננת**.

לפרטים נוספים

פיתוח ייחודי של חברת סולגאר! קו-אנזים Q10 נוטרי ננו מבוסס על טכנולוגיה המשנה רכיבי תזונה מסיסים בשומן לאמביפיליים, כלומר חומרים מסיסים בשומן ובמים כאחד. נוטרי ננו מגיע במינון של 30 מ"ג שווי ערך ל- 90 מ"ג רכיב זמין, בעל יכולת ספיגה מהירה וטובה מכל צורות ה- Q10 בנגזרת יוביקווינון הקיימות בשוק.

לפרטים נוספים
BCAA - חומצות אמיניות מסועפות שרשרת

BCAA - חומצות אמיניות מסועפות שרשרת

BCAA Plus (Branched Chain Amino Acids)

BCAA סולגאר הינו מוצר מצוין, ותיק ומוכר בקרב ספורטאים חובבים ומקצועיים. BCAA מכיל 3 חומצות אמינו: ל-לאוצין, ל-איזולאוצין ו-ל-ואלין הנמצאות בריכוז גבוה בשרירי השלד וחיוניות לגוף האדם. BCAA מבית סולגאר מכיל יחס אופטימלי בין החומצות ומגיע בתוספת של ויטמין B6, רכיב חשוב בחילוף החומרים של חומצות אמינו. חומצות האמינו ב- BCAA סולגאר מגיעות בצורה חופשית ללא קשרים פפטידיים.

לפרטים נוספים

ג'ינסנג קוריאני שייך למשפחת הג'ינסנגים (קיסוסיים). מבין כלל הג'ינסנגים הקיימים נחשב הג'ינסנג הקוריאני חזק במיוחד. הג'ינסנג הקוריאני מוכר בשמות נוספים ובהם פאנאקס (Panax). מקור השם בשפה היוונית ומשמעותו "מרפא-כל". הג'ינסנג הקוריאני נחשב לאחד הצמחים העוצמתיים ביותר מבחינה מסורתית בו ניתן לעשות שימוש רב ומגוון. תמצית ג'ינסנג קוריאני סולגאר מכילה ריכוז יעיל של רכיבים פעילים בשם ג'ינסנוסידיים.

לפרטים נוספים

לא עוד מולטי-ויטמין, אלא פורמולה ייחודית ואיכותית בעלת שם עולמי! פורמולת ®VM-2000 מכילה ויטמינים ומינרלים חיוניים בשילוב של חומצות אמינו, צמחים ורכיבים מצוינים הפועלים יחדיו באופן סינרגטי ומלא עוצמה.

לפרטים נוספים
ל-ארגינין

ל-ארגינין

L-Arginine 500 mg VCaps / 1000 mg Tablets

ל-ארגינין היא תרכובת אורגנית השייכת לקבוצת חומצות האמינו הלא חיוניות. חומצות אמיניות מהוות את אבני הבניין הבסיסיות של חלבונים ובהם חלבוני הגוף. ל-ארגינין הינו מוצר ותיק ואיכותי מבית סולגאר, המספק ל-ארגינין בצורה חופשית (Free Form). חומצות אמיניות בצורתן החופשית אינן מצריכות תהליך פירוק מורכב בגוף, ולכן זמינותן הביולוגית גבוהה יותר. חומצות אמיניות בצורתן החופשית נספגות באופן אופטימלי ומוטמעות היטב בגוף.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts