מתלבטים איזה תוסף אומגה 3 לבחור? תנו לנו לעזור לכם

כשמדובר על שומנים במזון רובנו תמימי דעים, אנחנו לא רוצים שום קשר איתם. אלא שישנם שומנים רעים וישנם שומנים טובים. שומנים רעים הם אלו שנמצאים, לדוגמא, במרגרינה ובמאכלים מטוגנים למיניהם, בעוד השומנים הטובים הם חומצות שומן חיוניות לגופנו הנמצאות במזונות שונים.
אחת מחומצות השומן הבריאות והמוכרות ביותר היא אומגה 3.
אומגה 3 שייכת לקבוצת חומצות השומן החיוניות לבריאותנו. ניתן למצוא אותה בטבע במזונות שונים כגון דגי ים, זרעים ואגוזים. גופנו אינו יכול לייצר אומגה 3 בעצמו ולכן עלינו לספק לו אותה ממקור חיצוני.
הבעיה היא שלא כולנו מקפידים לאכול מזונות עשירים באומגה 3 וגם אם כן, אין לנו דרך לדעת כמה אומגה 3 נספגת בגוף. לכן מי שמבין את היתרונות הבריאותיים העצומים של אומגה 3 אינו סומך אך ורק על התזונה ומשלים את הכמות על ידי נטילת תוספי תזונה.

איזה תוסף אומגה 3 לבחור - ההמלצה שלנו

כיום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של מוצרים המכילים אומגה 3 ומתאימים לכל גיל. אנו רוצים להמליץ על המוצר היחיד שנבדק קלינית בשני מחקרים בישראל.
אומגה 3 "950" מבית סולגאר.
ולמה אנחנו ממליצים דווקא עליו?
כי צריך ליטול רק כמוסה אחת ביום בלבד - כמוסות אומגה 3 "950" מבית סולגאר מכילות את המינון הגבוה והמרוכז ביותר של EPA ו- DHA, הנגזרות הפעילות בגוף של אומגה 3, ביחס אופטימלי. בניגוד למוצרים אחרים אותם צריך ליטול מספר פעמים ביום, כמוסה יומית אחת של אומגה 3 "950" עושה את העבודה.
כי מדובר במוצר האיכותי והנקי ביותר - אומגה 3 "950" של סולגאר מופקת משמן דגים שעבר תהליך סינון מתקדם בטכנולוגיה ייחודית, מה שמבטיח את איכות וניקיון המוצר.
אריזת הזכוכית - אומגה 3 "950" של סולגאר נארזת בצנצנת זכוכית בעלת גוון כהה המגן מפני אור, חום ולחות אשר נחשבים גורמים עיקריים העלולים לגרום לקלקול ואיבוד טריות המוצר. מה שגם אריזת זכוכית עדיפה על פני אריזת פלסטיק למשל, כיוון שזכוכית משמרת את איכות המוצר הפנימי לאורך זמן.
כי הוא פשוט עובד - במחקר שנערך בישראל נמצא כי נמצא כי אומגה 3 "950" אפקטיבי להפחתת הכמיהה לסיגריות ובכך מסייע לגמילה מעישון. מחקר נוסף הראה כי אומגה 3 "950" עשוי לסייע להורדת קרישיות יתר, להפחתת לחץ דם ולריפוי דלקות.
לנטילת אומגה 3 יתרונות בריאותיים רבים ומוכחים, לא סתם מדובר באחד מתוספי התזונה הפופולריים ביותר בעולם. אם החלטתם ליטול אומגה 3, אנו ממליצים לכם לבחור את הטוב ביותר לגופכם ולבריאותכם.