נפרדים מתחושת המלאות ואי הנוחות אחרי האוכל

אוכל, מעבר להיותו דבר בסיסי לקיומנו, מספק גם הנאה. הנאה מהטעם, מהמרקם, מהמראה.... ארוחה משותפת היא הבילוי האולטימטיבי לרובנו וכשאנו מבלים ונהנים - אנו גם רוצים להרגיש טוב.

החברה המערבית מאופיינת באנשים רבים, הסובלים מהפרעות עיכול. הפרעות אלו מלוות בתסמינים, שפוגמים בתחושת השובע והרוגע, שמתפשטת בגופנו עם סיום הארוחה. אם אתם סובלים מ: נפיחות, גזים, תחושת מלאות, צרבות, קיבה עצבנית, אי סדירות ביציאות ועוד, אתם בוודאי מבינים על מה אנחנו מדברים...

חשוב לציין שרוב האנשים סובלים מתופעה אחת נפוצה: תחושה של כבדות, מלאות ואי נוחות, שלעתים מלווה אותם לאורך היום כולו, לאו דווקא בשל סוג או כמות האוכל שאכלו.

מדוע מופיעה תחושת כבדות ואי נוחות בבטן?

 1. לחץ ומתח נפשי:
  אשר אדם נמצא בלחץ ומתח מוגברים, זה בהחלט עשוי להשפיע גם על מערכת העיכול. הפחתת המתח תביא להקלה בתחושת הכבדות.
 2. גזים כלואים:
  עתים נכלאים גזים במעי, אשר לוחצים על הדפנות וגורמים להתנפחות הבטן, לתחושת אי נוחות ואף לכאבי בטן. יכולות להיות סיבות רבות לגזים הכלואים, כגון: בליעת אויר שחדר למערכת העיכול, רגישות ללקטוז עוד.
 3. מזון:
  מובן שגם למזון שאנו אוכלים יש השפעה ישירה על תחושת אי הנוחות, הנגרמת בסיום הארוחה. אם אתם נוטים לסבול מתחושה זו, נסו להימנע ממזונות עתירי גזים, כגון: קטניות, לעיסת מסטיקים ומשקאות מוגזים, ואכלו מזון עשיר בסיבים.

טיפים להקלה על תחושת אי הנוחות שלכם:

 • איכלו לאט ולעסו היטב את האוכל - כך תאכלו פחות וגם תכניסו פחות אוויר וגזים למערכת העיכול
 • אל תאכלו יותר מדי - כך תקלו על מערכת העיכול בפעולת פירוק המזון
 • אכלו ארוחה אחרונה בשעה מוקדמת - בלילה הגוף מפריש פחות אנזימי עיכול, ולכן עדיף לא ללכת לישון על בטן מלאה

קומפורט זון (Comfort Zone) הינו מוצר מתקדם בתחום העיכול המשלב מגוון רחב של אנזימים וצמחים. מדובר בשילוב ייחודי בשוק הפועל באופן סינרגטי מושלם על גזים ונפיחות. האנזימים בקומפורט זון מופקים ממקור צמחי בלבד ומכאן המגוון הגבוה שלהם בפורמולה (אנזימים ממקור צמחי מספקים מגוון רחב יותר של סוגי אנזימים שלא ניתן להפיק מעולם החי). בניגוד לאנזימים מן החי, אנזימים ממקור צמחי משפרים את העיכול בטווחים שונים של PH וחומציות ומאפשרים תהליך פירוק טרום עיכול (pre-digestion) המקל על העיכול. אתר הבדיקות הצרכני ConsumerLab* קובע כי Comfort Zone מבית סולגאר הינו המוצר האיכותי והיעיל ביותר לגזים, נפיחות ובחילות, אשר נותן את התמורה המלאה לצרכן! *ConsumerLab הינו גוף חיצוני ובלתי תלוי הבודק תוספי תזונה בשוק באופן קבוע. כל מוצרי סולגאר אשר נבדקו, נמצאו נאמנים ב- 100% למה שחברת סולגאר מתחייבת.

לפרטים נוספים
נוסחת מולטי ביליון-דופילוס מתקדמת

נוסחת מולטי ביליון-דופילוס מתקדמת

Advanced Multi-Billion Dophilus® VCaps

נוסחת מולטי-ביליון-דופילוס מתקדמת מספקת ארבעה זנים של חיידקים ידידותיים: ל. אסידופילוס, ב. לקטיס, ל. פאראקסי ול. רמנוסוס (LGG), במינון של חמישה מיליארד חיידקים פעילים, המוגנים בפטנט בכל כמוסה.

לפרטים נוספים