סודות מן האדמה Earth Source

האדם המערבי חי את חייו ברצף של חוויות ואירועים: לימודים, חברה, קריירה, סטטוס, בידור.... ותזונה. בעידן של קידום והתפתחות בתחומים של התעשייה, הטכנולוגיה, החקלאות, הרפואה והמזון - גם הוא עשיר במגוון טעמים צבעים וצורות. כולנו שואפים לאיכות חיים גבוהה, לבריאות ואריכות ימים.

השאלה היא: מה אנו עושים למען שיפור איכות חיינו או יותר נכון מה אנו אוכלים על מנת לשפר את איכות חיינו?

יש אנשים שחיים כדי לאכול ויש אנשים שאוכלים כדי לחיות. אנו ב"סולגאר" מאמינים כי שימוש בויטמינים ובמינרלים צריך להיות חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא ולהוות אחת מאבני היסוד של הטיפול ההוליסטי. העובדה כי תזונה איכותית ואספקה נאותה של ויטמינים, מינרלים ומזונות-על חשובים לשמירה על הבריאות ולתמיכה בתהליכי הריפוי אינה חדשה.

משחר ההיסטוריה, ידעו בני האדם להפיק את המרב משפע המזונות הקיים בטבע. התזונה המערבית המודרנית, לעומת זאת, מתאפיינת בצריכת גבוהה של מזונות מעובדים ואוכל מתועש ודלה בסיבים תזונתיים, דגנים מלאים, מזון מלא ובייחוד דלה במזונות-על.

מזונות-על - כשמם כן הם – חומצות שומן חיוניות, צמחים, פירות, ירקות, אצות ופטריות העשירים ברכיבים מזינים ונוגדי חמצון ותורמים לחיזוק כללי של מערכת הגוף, להמרצתו ולשמירה על חיוניותו. נוגדי חמצון, מסייעים לגוף מפני ההשפעות המזיקות של רדיקלים חופשיים, פועלים לעיכוב תהליכי הזדקנות, מעודדים את פעילות מערכת החיסון ומשפרים את מעבר החמצן בגוף ובכך להפחית סיכון להסתברות של מחלות כרוניות רבות.

לתזונה המערבית משקל מכריע בהיווצרותן של מספר רב של מחלות המוגדות כמחלות העולם המערבי כגון: מחלות לב וכלי דם, עודף משקל והשמנה, סרטן וסכרת. אין ספק, כי מי שמקפיד להעשיר את תפריטו באמצעות צריכת מזונות אלה, או באמצעות השלמה תזונתית, יוכל ליהנות מכל היתרונות הבריאותיים שיש לטבע להציע.