סתיו ברחובות - איך מקפידים על טיפוח השיער והעור

 

לכולנו חשוב להראות מטופחים ואסתטיים. תארו לעצמכם בוקר, אתם ניגשים לכיור, רוחצים פנים, מסתכלים במראה ו... אוי ואבוי, השיער נראה רע והפנים חיוורות ועייפות. לא בדיוק הדרך הכי נעימה לפתוח את הבוקר.
הסתיו הישראלי אמנם קצר יחסית, אך הוא מתאפיין בחילופי אקלים תכופים מקור לחום ומלחות ליובש. תנאים אלו, ובראשם היובש האופייני לימים הקרירים, משפיעים לרעה על השיער והעור שלנו, וללא טיפול נכון, הם מאבדים את המראה הטבעי והבריא שלהם ומקבלים מראה מוזנח ולא נעים.

האם ניתן לשמור גם בסתיו על מראה שיער מלא ורך ועור פנים גמיש וחלק? לפני שנענה על השאלה, בואו נבין מה קורה לשיער ולעור שלנו בסתיו.

מה קורה לשיער ולעור שלנו בסתיו?
השיער והעור שלנו אוהבים אקלים חמים ותנאי לחות נוחים. כאשר הם נחשפים לתנאי אקלים שונים הם מגיבים באבדן החיוניות והמראה הטבעי.
עור הפנים רגיש במיוחד. בתקופת הסתיו, במיוחד בימים היבשים, נתקלים תאי העור בקושי לשמור על הלחות הבין תאית. מצב זה מוביל לפגיעה בעור שעשויה לבוא לידי ביטוי בתופעות כגון: יובש, עור אדמומי ומגורה ומראה עור חיוור ואפרורי.
גם השיער שלנו מושפע מהאקלים המשתנה בתכיפות. הביטוי לאבדן חיוניות השיער עשוי להתבטא בתופעות כגון: שיער יבש, מפוצל, חשמל סטטי, מראה מקורזל וקופצני, שמנוניות בקרקפת ואף קשקשים.

כיצד לשמור על השיער והעור שלנו גם בסתיו?

האם ניתן לשמור על השיער והעור שלנו נוכח חילופי האקלים הקיצוניים שמביא עמו הסתיו?
אנו שמחים לגלות כי התשובה היא: כן!
ניתן לסייע לשיער ולעור שלנו להתמודד עם שינויי האקלים הפוגעים בבריאותם באמצעות נוסחה פשוטה.

הנוסחה לטיפוח השיער והעור גם בתקופת הסתיו

1. הרגלי תזונה ושתייה - שימו לב להרגלי התזונה והשתייה שלכם. כשאוכלים בריא ושותים מספיק מספקים את הבסיס החשוב ביותר לבריאות העור והשיער שלנו. יש להרבות באכילת פירות וירקות, להמעיט בסוכר ובמלח ולשתות הרבה מים.
2. הרגלי היגיינה ושגרת טיפוח אישי - התכשירים בהם אנו משתמשים, אופן השימוש ושגרת הטיפוח צריכים להתאים לסוג השיער והעור שלנו.
3. שינה טובה - שינה איכותית ומספקת חשוב לקבל כל הזמן, אבל בעונת החורף מומלץ להקפיד אף יותר! במהלך הלילה מופרש ההורמון מלטונין המסייע גם לחיזוק שורשי השיער.

 

המוצר לטיפוח שכבש את העולם! נמכר ביותר מ-60 מדינות ומדורג בחמישייה הפותחת של מוצרי טיפוח עולמיים. HNS Complex מבית סולגאר מכיל שילוב יעיל של מינרלים, חומצות אמינו, ויטמין C ו-MSM. מקור ההפקה של מכלול הרכיבים ב- HNS Complex הינו טבעי בלבד ומיוצר באיכות גבוהה ללא פשרות. HNS Complex מסייע לטיפוח עור, שיער וציפורניים.

לפרטים נוספים