עצמה של חסינות טבעית - מהטבע אליכם באהבה

מערכת חיסונית חזקה היא הבסיס לבריאות של כולנו. היא חשובה לא רק במניעת הידבקות במחלות, היא גם זו שמסייעת לגוף, במקרה של הידבקות, להילחם מהר וביעילות בחיידקים ובנגיפים. ישנן דרכים שונות לחיזוק ההגנה הטבעית, ולמרבה המזל, אמא טבע מציעה לנו צמחים רבים שהשימוש בהם ידוע במשך מאות ואף אלפי שנים. מאז ומתמיד, אחת הדרכים העתיקות בעולם הייתה צריכת צמחים כחלק מאורח החיים. אז החלטנו לחזור למקורות בשבילכם וריכזנו את סודות הצמחים הבולטים והבריאים לגופנו לתקופה זו.

אסטרגולוס- "המגן של הטבע"

שורש האסטרגולוס הוא אחד הצמחים החשובים והמוכרים ביותר ברפואת הצמחים המסורתית. הוא מוכר כאחד הצמחים המרכזיים המחזקים את ההגנה הטבעית של הגוף. במזרח הוא ידוע כ"מלך צמחי החורף" ובסין מוכר כצמח היעיל לחיזוק הצ'י- המגן של הגוף.

אכיניצאה-  גם יפה וגם בריאה!

האכיניצאה היא צמח ורוד יפייפה, שנחשב לצמח מרפא הנמצא שנים רבות בשימוש רפואי. צמח האכינצאה מכיל מגוון חומרים פעילים המסייעים בהתמודדות עם מחלות חורף ובעלי השפעה מעודדת על מערכת החיסון.

סמבוק שחור

סמבוק שחור הוא עץ שיחי המגיע אלינו מאמריקה, אירופה ומערב אסיה. העץ בעל פריחה לבנה ויפה, קרוי על שם כלי הנגינה "סמבוקה" שייצרו הרומאים מגזע הסמבוק. הצמח, על כל חלקיו, משמש את האדם בשימושים שונים כבר מאות שנים. מהפירות שלו בעל הטעם המתקתק מכינים משקאות משכרים וגם ריבות. פירות הצמח גם מכילים רכיבים בעלי השפעה מעודדת על מערכת החיסון. הסמבוק השחור ניחן בתכונות אנטי ויראליות ומתאים למצבים המלווים בליחה ושיעול

שום - על שום מה?

צמח השום משמש גם כמזון שכולנו מכירים, וגם כצמח מרפא עוד מימי הקדם. שימוש רפואי בו  מתועד עוד במצרים ובמזרח התיכון כבר מלפני יותר מ-2500 שנה. ברפואה העממית הצמח נחשב ל"אנטיביוטיקה של הטבע". על אף שאפשר לצרוך את השום בצורה טבעית ולאכול אותו חי, לא בטוח שכולם ייהנו מטעמו ומהריח שהוא משאיר. אז כדי לא לגרום לכם לריחוק חברתי, חשוב לדעת שיש אפשרות לצרוך אותו ולהנות מהיתרונות שלו גם בכמוסה. היתרון האמיתי בשימוש בשום בצורה של כמוסות, לעומת צריכתו במזון, הוא שהכמוסות הן תכשירים עם תכולה מדודה, אחידה ומבוקרת של החומרים הפעילים.

צמח אורגנו

אורגנו הוא עשב רב שנתי שמקורו בדרום-מערב אירופה ובאזור הים התיכון. הוא גדל לגובה של מטר וחצי ויש לו עלים בצבע ירוק זית ופרחים סגולים. השימוש באורגנו ובשמן האורגנו ידוע כבעל היסטוריה ארוכת שנים ברפואת הצמחים הסינים והמערבית ובשנים האחרונות הוא גם נחקר באופן מקיף במחקרים אשר איששו את יתרונותיו הבריאותיים.