עצמה של חסינות טבעית - מהטבע אליכם באהבה

בתקופה שכזו, חסינות הגוף חשובה מתמיד. מערכת חיסונית חזקה היא הבסיס לבריאות של כולנו. היא חשובה לא רק במניעת הידבקות במחלות, היא גם זו שמסייעת לגוף, במקרה של הידבקות, להילחם מהר וביעילות בחיידקים ובנגיפים. ישנן דרכים שונות לחיזוק ההגנה הטבעית, ולמרבה המזל, אמא טבע מציעה לנו צמחים רבים שהשימוש בהם ידוע במשך מאות ואף אלפי שנים. מאז ומתמיד, אחת הדרכים העתיקות והמנוע מאחורי מרבית מהרפואות ההוליסטיות בעולם הייתה צריכת צמחים כחלק מאורח החיים.אז החלטנו לחזור למקורות בשבילכם וריכזנו את סודות הצמחים הבולטים והבריאים לגופנו לתקופה זו.

אסטרגולוס- "המגן של הטבע"

שורש האסטרגולוס הוא אחד הצמחים החשובים והמוכרים ביותר ברפואת הצמחים המסורתית. הוא מוכר כאחד הצמחים המרכזיים המחזקים את מערכת החיסון ואף כבעל פעילות נוגדת וירוסים שמגנה על מערכת הנשימה מפני זיהומים ויראליים ובקטריאליים שונים. במזרח הוא ידוע כ"מלך צמחי החורף" ובסין מוכר כצמח היעיל לחיזוק הצ'י- המגן של הגוף. בניגוד לתרופות קונוונציונאליות, צמחי המרפא מכילים בתוכם עשרות ואף מאוד חומרים שונים, לכן חשוב ומומלץ מומלץ לבחור במוצרי אסטרגולוס שתוכננו בקפידה ומכילים שילוב אופטימלי רכיבי הצמח המבטיחים מיצוי מלא של הפוטנציאל והיעילות שלו. חשוב לדעת שצמח אסטרגלוס מתאים לשימוש גם בטווח הארוך, ונחשב גם כצמח עדין המתאים אפילו לילדים. כאשר מדובר בילדים, חשוב לבחור במוצר שמותאם במיוחד לאוכלוסייה זו מבחינת הרכיבים הפעילים והלא פעילים והמינונים שלהם.

אכיניצאה-  גם יפה וגם בריאה!

האכיניצאה היא צמח ורוד יפייפה, שנחשב לצמח מרפא הנמצא שנים רבות בשימוש רפואי. צמח האכינצאה מכיל מגוון חומרים פעילים ביניהם אלקאמידים - חלקיקים שאחראיים לטעם שלה והאפקט המאלחש שלה. אותם אלקאמידים, ביחד עם החומרים התומכים הנוספים, מחזקים את מערכת החיסון ותורמים להמרצת הייצור של נוגדנים להתמודדות עם מגוון של וירוסים וחיידקים. מחקרים מצאו כי לאכינצאה יש השפעה חיובים על מערכת החיסון גם במצבי אלרגיות. כמו כן, האכינצאה יכולה להועיל גם במצבים של מחלות חורף כמו שפעת, התקררות, מחלות חום ועוד. לאכינצאה יש גם אפקט מחזק כללי על הגוף והיא נחשבת כצמח המשפר את תפקודי הגוף כולו, בדגש על מערכת החיסון. עדיין לא השתכנעתם כמה היא חשובה? אז הנה עוד עובדה-האכינצאה ידועה ברפואה העממית גם כצמח המעודד פינוי רעלים מצינוריות הלימפה.

סמבוק שחור

סמבוק שחור הוא עץ שיחי המגיע אלינו מאמריקה, אירופה ומערב אסיה. העץ בעל פריחה לבנה ויפה, קרוי על שם כלי הנגינה "סמבוקה" שייצרו הרומאים מגזע הסמבוק. הצמח, על כל חלקיו, משמש את האדם בשימושים שונים כבר מאות שנים. מהפירות שלו בעל הטעם המתקתק מכינים משקאות משכרים וגם ריבות. אבל מעבר לכל אלו, יש לו חשיבות עצומה לגוף שלנו. פירות הצמח ופרחיו מכילים רכיבים שונים כגון לקטינים, טאנינים, סטרולים ועוד שמעניקים השפעה על מערכת החיסון שלנו ועל חיזוק הרקמות הריריות, לדוגמא אלו שנמצאות במערכת הנשימה. ברפואת הצמחים המודרנית הצמח נחשב כמתאים במיוחד למצבים המלווים בליחה ושיעול בטווח הקצר והבינוני. הצמח נחשב לנטול רעילות ומתאים גם לילדים קטנים.

שום - על שום מה?

צמח השום משמש גם כמזון שכולנו מכירים, וגם כצמח מרפא עוד מימי הקדם. שימוש רפואי בו  מתועד עוד במצרים ובמזרח התיכון כבר מלפני יותר מ-2500 שנה. ברפואה העממית הצמח נחשב ל"אנטיביוטיקה טבעית" המסייעת לגוף להילחם בחיידקים ווירוסים שונים. על אף שאפשר לצרוך את השום בצורה טבעית ולאכול אותו חי, לא בטוח שכולם ייהנו מטעמו ומהריח שהוא משאיר. אז כדי לא לגרום לכם לריחוק חברתי מעבר למה שתקופה זו דורשת, חשוב לדעת שיש אפשרות לצרוך אותו ולהנות מהיתרונות שלו גם בכמוסה. היתרון האמיתי בשימוש בשום בצורה של כמוסות, לעומת צריכתו במזון, הוא שהכמוסות הן תכשירים עם תכולה מדודה, אחידה ומבוקרת של החומרים הפעילים. 

צמח אורגנו

אורגנו הוא עשב רב שנתי שמקורו בדרום-מערב אירופה ובאזור הים התיכון. הוא גדל לגובה של מטר וחצי ויש לו עלים בצבע ירוק זית ופרחים סגולים. כבן למשפחת צמחי השדה השפתניים, הוא קשור קשר הדוק למנטה, טימין, בזיליקום, מרווה ולבנדר. כיום האורגנו נפוץ לכולנו בעיקר  כתבלין מהמטבח האיטלקי וכנראה לא במקרה. השימוש באורגנו כצמח מרפא ידוע עוד מתקופת האימפריות היווניות והרומיות הקדומות וההיפוקרטוס. השתמשו בו לחיטוי, טיפול בפצעים, מחלות הנשימה, שיעול והצטננות, דלקות שקדים, כאבי בטן ועוד. כיום הצמח אורגנו נמצא בשימוש גם כצמח מרפא וכחומר נוגד פטריות ומזהמים במערכת העיכול ובמערכת הנשימה.

סולגאר גאה להחזיק ליין רחב היקף של למעלה מ-50 תכשירי צמחים המחולק לשלוש סדרות ייחודיות הכוללות תמציות תקניות בעוצמה המלאה (SFP), תמציות תקניות וקומפלקסים צמחיים באיכות בלתי מתפשרת ובהסתגלות לעת המודרנית!

 

צריכים ייעוץ? מערך ההדרכה הטלפונית שלנו זמין עבורכם בטלפון 1-800-350-333.

רק בריאות!

שמן אורגנו פראי

שמן אורגנו פראי

Wild Oregano Oil

כמוסות שמן אורגנו פראי מבית סולגאר מכילות תמצית פוטנטית ועשירה של צמח האורגנו הריחני. המוצר מכיל גם שמן זית כשמן נשא משלים לפורמולה.

לפרטים נוספים
שורש אסטרגלוס - תמצית תקנית

שורש אסטרגלוס - תמצית תקנית

Astragalus (Astragalus membranaceus) SFP

שורש האסטרגלוס הינו אחד הצמחים המוכרים ביותר. לצמח 3000 זנים שונים המשמשים לטיפול או מאכל בהתאם לזן. הזן הנמצא בשימוש טיפולי, הינו זן ה- Astragalus membranaceus. לזן זה תכונות מועילות רבות שאף זיכו אותו בכינוי "מלך צמחי החורף". שורש האסטרגלוס עשיר בתרכובות פנוליות ובטריטרפנואידים Triterpene glycosides. תמצית שורש אסטרגלוס מבית סולגאר מופקת מזן ה- Astragalus membranaceus בתהליך ייחודי המשלב טכנולוגיות מיצוי מתקדמות.

לפרטים נוספים
אסטרגלוס

אסטרגלוס

Astragalus Root

שורש האסטרגלוס הינו צמח טיפולי סיני מסורתי מוכר בשימוש. לצמח שימושים רבים ומגוונים והוא פופולרי בשימוש במיוחד בתקופת החורף. שורש אסטרגלוס סולגאר מכיל שילוב בין תמצית לאבקה ביחס של 2:1 לטובת התמצית.

לפרטים נוספים
אכינצאה - תמצית תקנית

אכינצאה - תמצית תקנית

Echinacea (E. angustifolia, E. purpurea) SFP

אכינצאה הוא צמח בוטני מופלא. שימוש בחלקי הצמח השונים להשגת מטרות שונות החל על ידי האינדיאנים ביבשת אמריקה.

לפרטים נוספים