תוסף קולגן: מה אסור לפספס כשבוחרים את התוסף המושלם לעור הפנים

בגיל 30 אנחנו מתחילות לאבד את רמות הקולגן והחומצה ההיאלורונית, מה שגורם לעור שלנו להזדקן, להיראות עייף וחסר חיים. כדי להחזיר את הרעננות קיימים בשוק מגוון תוספי קולגן – אבל איך תדעי מהו האיכותי ביותר? כל מה שצריך זה לקרוא את התוויות ולעשות השוואה קצרה. עשינו את העבודה בשבילך והתוצאות לפניכן

קולגן לעור הפנים- על מה מדובר?

הקולגן והחומצה ההיאלורונית הם שני רכיבים שנמצאים בגוף שלנו באופן טבעי ואחראיים על הגמישות, הלחות והמראה הצעיר שלנו. ככל שהשנים עוברות, הרמות שלהן בגוף יורדות ומרגע זה העור הולך ומזדקן. תופעה זו שולחת את כולנו לחפש את הפתרון שיעזור לעלות מחדש את רמות הקולגן בעור ולשמור על המראה הצעיר והקורן.

תוסף קולגן לעור הפנים

פתרון פנימי- תוסף קולגן בטבלייה או בכמוסה

נשים רבות גילו פתרון פנימי ונוח ביותר והוא נטילה של תוסף קולגן בטבלייה או בכמוסה. הטבליות מאפשרות שליטה בכמות הרכיבים הנכנסת לגוף, בזכות מינון מדויק שנמצא לאחר מחקרים קליניים רבים.

אז למה מסתובבים כל מיני שמועות ודיווחים שטבליות קולגן לא באמת עובדות? התשובה במקרה הזה קשורה באיכות וכמות הרכיבים השונים שנמצאים בטבלייה שאת נוטלת.

בדיוק כמו שאנחנו עושות כשאנחנו קונות מזון חדש, הדבר החשוב ביותר זה קודם כל לבדוק את התווית. כך גם בתוספי תזונה, חשוב לקרוא את התווית ולבחור בתוסף הקולגן שמציע כמות רכיבים פעילים כמו קולגן, חומצה היאלורונית, ויטמין C ועוד, כמה שיותר גבוהה, מדויקת וזהה לכמות שנמצאה במחקרי היעילות.

 

*בהשוואה למוצרי קולגן וחומצה היאלורונית בכמוסה/טבלייה.

שגרת טיפוח שעובדת בשבילך בפעם אחת ביום בלבד

ברגע שאיתרת את התווית על גבי האריזה, את כבר תוכלי להבין בעצמך באיזה תוסף קולגן עלייך ליטול בין 2 ל-3 טבליות או כמוסות ביום כדי לקבל את כמות הרכיבים הפעילים הרצויה, ובאיזה את יכולה לקבל אותם בפעם אחת ביום בלבד. כי בסוף כשרוצים שגרת טיפוח יעילה במינימום מאמץ חשוב לשמור על זה הכי פשוט שאפשר.

מעבר לכמויות הרכיבים, כשאת בוחרת תוסף קולגן, תרצי כמובן להיות בטוחה שהמוצר שאת מכניסה נבדק ונחקר במחקרים קליניים ומגובה בפטנט מדעי.

לסיכום- מה הכי חשוב לדעת על תוסף קולגן?

בשורה התחתונה, כשאת בוחרת את תוסף הקולגן שלך, אל תתפשרי על איכות. הקדישי את הזמן הנדרש לקריאת התווית בין המוצרים השונים. כל המידע שתצטרכי יופיע עליהן וברגע שתעשי את המחקר הקצר שלך- תדעי איזה מוצר נכון עבורך ואיזה תוסף יספק לך הכי הרבה רכיבים פעילים בפעם אחת ביום בלבד.