אומגה 3 "950" של סולגאר - הפתרון הטבעי לגמילה מעישון

תקציר:

העישון מזיק לבריאות וגורם הסיכון מספר אחת למחלות לב וכלי דם. כיום, מרבית התרופות להפחתה ולהפסקת עישון, מלוות בתופעות לוואי ויעילות נמוכה, מה שהביא לצורך במחקר אודות טיפול טבעי וזמין למטופלים.

עישון סיגריות גורם לסטרס חמצוני ולחמצון חומצות שומן רב בלתי רוויות. בניהם נחשבת אומגה 3 לחשובה ביותר.

במחקר בראשות ד"ר שרון רבינוביץ' שנקר, ראש תכנית ההתמכרויות בבית הספר לקרימינולוגיה באוניברסיטת חיפה ובשיתוף המעבדה לפסיכופרמקולוגיה, אוניברסיטת בר אילן, מצאו החוקרים כי רמות נמוכות של אומגה 3 משפיעות לשלילה על פעילות מתווכים עצביים באזור הקורטקס. אזור זה קשור למנגנונים היוצרים השתוקקות לסיגריות וקושי בהפסקת עישון. למחסור באומגה 3 ובמיוחד ל- EPA ו- DHA השפעה ישירה על הירידה ביכולת ההתמודדות עם סטרס, סטרס קשור לדחף לעשן ולהתנהגות של התמכרות הקשורה בכך.

במחקר מבוקר פלסבו, בקרב מעשנים, בגילאי 45-18 שנים, המעשנים מעל ל- 10 סיגריות ביום, במשך 12 חודשים אחרונים, נטלו המשתתפים 5 כמוסות ליום של אומגה 3 "950" מבית סולגאר, במשך 30 ימי טיפול, כל כמוסה מכילה EPA במינון 504 מ“ג ו- DHA במינון 378 מ“ג.

תוצאות המחקר:

נטילת אומגה 3 "950" מבית סולגאר גרמה לירידה משמעותית בדיווח היומי על עישון וההשתוקקות לטבק וסיגריות. גם כחודש לאחר הפסקת הטיפול לא חזרה ההשתוקקות לערכי הבסיס.

מסקנות המחקר:

  • נטילת אומגה 3 "950" מבית סולגאר יכולה להוות תועלת רבה למטופלים אשר מעוניינים בהפסקת עישון. זהו מחקר ראשוני אשר מראה כי צריכה של אומגה 3 "950" מבית סולגאר, מפחיתה את ההשתוקקות לטבק ומסייעת לגמילה מעישון באנשים מעשנים
  • נטילת אומגה 3 "950"“ מבית סולגאר בטוחה בשימוש וזמינה לכל דורש. לפיכך יכולה להוות עזר חשוב למעשנים המעוניינים בהפחתת עישון ו/או בגמילה מלאה
  • גרף תוצאות: נטילת אומגה 3 "950" של סולגאר גרמה להפחתה משמעותית בדיווח היומי על עישון וההשתוקקות לטבק וסיגריות. גם כחודש לאחר הפסקת הטיפול לא חזרה ההשתוקקות לערכי הבסיס (בהשוואה לקבוצת הפלסבו)


References

Published: Journal of Psychopharmacology 1–6, June 2014 Author: Dr. Sharon Rabinovitz, School of Criminology, University of Haifa, Israel (with Psychopharmacology Laboratory, Bar Ilan University, Israel)

אומגה 3 "950"

אומגה 3 "950"

Triple Strength Omega-3 950 mg

כמוסות שמן דגים במינון גבוה במיוחד של אומגה 3 מתאימות לטיפול ומניעה של מחלות אוטו-אימוניות, כולסטרול גבוה, חרדה, יתר לחץ-דם, תסמונת קדם וסתית וכאבי מחזור. למידע נוסף על Omega 3 מומלץ להיוועץ ברופא.
לפרטים נוספים