קו-אנזים Q10 נוטרי ננו™ מבית סולגאר –זמינות ביולוגית

תקציר:

הזמינות הביולוגית של הרכיב קו-אנזים Q10 מושפעת במידה ניכרת מצורת ההגשה שלו בתוסף תזונה. במחקר נערכה השוואת זמינות ביולוגית של 5 פורמולציות שונות של קו-אנזים Q-10 הקיימות בשוק כטכנולוגיות ייצור שונות.

הפורמולות שנבדקו הן: קו-אנזים Q-10 גבישי (קריסטל), קו-אנזים Q-10 שומני, קו-אנזים Q-10 מסיס מים וקו-אנזים Q-10 בצורת מיסלות Solubilization* המשווק תחת פטנט הנקרא "SoluTM Q10* Novel Solubilizate". פטנט ייחודי זה הינו הבסיס לקו-אנזים Q-10 נוטרי ננו Nutri – nano™ של סולגאר!

המחקר מדגים את יתרון הזמינות הביולוגית של קו-אנזים Q-10 נוטרי ננו (Solubilizate 1) על פני 4 הפורמולציות האחרות של הרכיב.

תוצאות המחקר:

לא נמצא יתרון ספיגה משמעותי בפורמולציה שומנית או בפורמולציה מסיסה במים אך קו-אנזים Q10 בצורת מיסלות בלט בעליונות הזמינות שלו על קו-אנזים Q10 גבישי (קריסטל) או שומני.

מסקנות המחקר:

ניתן לראות כי קיים שוני גדול ברמת הזמינות הביולוגית של קו-אנזים Q-10 נוטרי ננו ביחס לפורמולות האחרות, וזאת החל משלבי הספיגה הראשונים.

מדובר בקו-אנזים Q10 בטכנולוגיה ייחודית המתגברת על קשיי הספיגה והזמינות הביולוגית של רכיב זה לגוף האדם. הטכנולוגיה מאפשרת זמינות ביולוגית הגבוהה פי 3.1 ממוצרים אחרים בשוק. זמינות ביולוגית מוגברת מובילה לספיגה טובה יותר וליעילות גבוהה יותר. ההשפעה הרצויה של קו-אנזים Q10 Nutri- nano™ מורגשת תוך זמן קצר במיוחד (כ-15 דקות)!

 

* Solgar Nutri- nano™ CoQ -10 3.1x is a listed trade mark of Aquanova A.G. patent # 7,094,804

** According to an IUPAC definition, Solubilization is a short form for micellar solubilization, a term used in colloidal and surface chemistry.


References

International Journal of Food Sciences and Nutrition, November/December 2006; 57(7/8): 546_555

שילוב של קו-אנזים Q10 וחומצה אלפא ליפואית בטכנולוגית ™Nutri- Nano. מדובר בשילוב עוצמתי במיוחד המקנה זמינות ביולוגית גבוהה של שני הרכיבים. בדומה לקו-אנזים Q10 שהינו רכיב שומני, גם חומצה אלפא ליפואית נספגת טוב יותר כרכיב שומני ארוז בטכנולוגיה אמביפילית. קו-אנזים Q10 נוטרי ננו מגיע במוצר זה למינון של 45 מ"ג שווי ערך ל- 135 מ"ג רכיב זמין ו- 50 מ"ג חומצה אלפא ליפואית שוות ערך ל- 150 מ"ג רכיב זמין.

לפרטים נוספים

פיתוח ייחודי של חברת סולגאר! קו-אנזים Q10 נוטרי ננו מבוסס על טכנולוגיה המשנה רכיבי תזונה מסיסים בשומן לאמביפיליים, כלומר חומרים מסיסים בשומן ובמים כאחד. נוטרי ננו מגיע במינון של 30 מ"ג שווי ערך ל- 90 מ"ג רכיב זמין, בעל יכולת ספיגה מהירה וטובה מכל צורות ה- Q10 בנגזרת יוביקווינון הקיימות בשוק.

לפרטים נוספים