טבליות אנזימים למציצה Vegetarian Digestive Aid - Chewable

המוצר אנזימי עיכול למציצה של סולגאר מספק מגוון נוח של אנזימי עיכול ממקור צמחי בלבד, המקנים יעילות גבוהה. המוצר פועל בטווח רחב של תנאי חומציות מאחר ואנזימים ממקור צמחי פועלים היטב בתנאי PH משתנים.

 יתרונות:

  • מספק שילוב של אנזימים ממקור צמחי לכן מסייעים בשיפור תהליכי עיכול בטווח רחב של תנאי חומציות (אנזימים מן החי עובדים היטב רק ב- PH גבוה)
  • טבליות לעיסה בטעם מנטה עדין, טעימות במיוחד ונוחות לשימוש

 

  • הטבליות מתאימות לאנשים המתקשים בבליעת כדורים
  • מתאים לצמחונים ולטבעונים

2-1 טבליות למציצה ביום, עם הארוחות.

  • לא מהונדס גנטית לא מהונדס גנטית
  • לא נוסה על בעלי חיים לא נוסה על בעלי חיים
  • מתאים לצמחונים ולטבעונים מתאים לצמחונים ולטבעונים

ניתן לשלב עם

נוסחת אסידופילוס מתקדמת + 40

נוסחת אסידופילוס מתקדמת + 40

Advanced 40+ Acidophilus VCaps

נוסחת אסידופילוס מתקדמת +40 מספקת חמישה זנים של חיידקים ידידותיים: ל. אסידופילוס, ב. לקטיס, ס. תרמופילוס, ל. רמנוסוס ול. פאראקסי, במינון של מיליארד וחצי חיידקים פעילים, המוגנים בפטנט בכל כמוסה.

לפרטים נוספים
מולטי-ויטמין ירוק Earth Source®

מולטי-ויטמין ירוק Earth Source®

Earth Source® Multi-Nutrient

פורמולת ®Earth Source היא למעשה שלושה מוצרים בתוך מוצר אחד! 1) מולטי ויטמין-מינרל 2) קומפלקס אנזימים וסיבים תזונתיים 3) תערובת מזון מלא ואצות פורמולת Earth Source® נוצרה בהשראת הטבע ולכן נקראת גם מולטי-ויטמין ירוק. הפורמולה מכילה גם צמחים, ביופלבונואידים, קרוטנואידים, עשב חיטה, נבט שעורה, שמן פשתן וזיפן, אצות מים מסוג ספירולינה וכלורלה ועוד.

לפרטים נוספים
שורש ליקוריץ - תמצית תקנית

שורש ליקוריץ - תמצית תקנית

DGL Licorice Root (Glycyrrhiza glabra) SFP

הליקוריץ הוא צמח אירופאי עשבוני בעל טעם מתקתק. שורש הליקוריץ, המכונה גם שוש קירח, הוא צמח עתיק ונפוץ בטיפול מסורתי ומודרני כאחד. תמצית ליקוריץ סולגאר מופקת משורש הצמח Glycyrrhiza glabra . המוצר נקרא Deglycyrrhized Licorice Root מאחר ומכיל פחות מ- 1% גליצריזין (Glycyrrhizin). שורש הליקוריץ פופולרי מאוד ומככב במחקרים רבים לאור התכונות המועילות של הצמח.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts