ויטמין B3 ניאצין Vitamin B3 (Niacin)

ויטמין B3 המוכר גם בשם ניאצין, הינו ויטמין חשוב ממשפחת ויטמיני ה- B. ויטמין B3 של סולגאר מיוצר באיכות גבוהה ומופק ממקורות טבעיים.

 

יתרונות:

  • ויטמין B3 במינון 100 מ"ג של סולגאר מגיע בנגזרת Flash
  • ויטמיני B של סולגאר נספגים ביעילות מאחר ומגיעים כ- Sustained Release
  • המוצר בהשגחת  KOF-K ניו ג'רזי ארה"ב (פרווה)
  • מתאים גם לצמחונים וטבעונים
  • להשיג באריזות של 100 טבליות

טבלית אחת ביום, עם הארוחה.

  • לא מהונדס גנטית לא מהונדס גנטית
  • לא נוסה על בעלי חיים לא נוסה על בעלי חיים
  • מתאים לצמחונים ולטבעונים מתאים לצמחונים ולטבעונים
  • כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב
  • sustained release sustained release

ניתן לשלב עם

שילוב מאוזן של כל הוויטמינים ממשפחת וויטמיני ה- B. מינון יעיל של 50 מ"ג מכל אחד מהוויטמינים. באופן ייחודי לסולגאר מועשר הקומפלקס בתערובת צמחים המכילה תמצית אסרולה, גרגר נחלים, אספסת, פטרוזיליה ופקעות ורדים, המיועדת בין היתר לשיפור הספיגה.

לפרטים נוספים
עלי ארטישוק - תמצית

עלי ארטישוק - תמצית

Artichoke Leaf Extract

ארטישוק הוא ירק מאכל ממשפחת המורכבים. הארטישוק (Artichoke) קרוב משפחה של צמח "הגדילן המצוי" ומכאן תכונותיו הדומות. מבין חלקי הארטישוק, עלי הצמח הם שעשירים ברכיבים מועילים. כמוסות ארטישוק של סולגאר מופקות מארטישוק Cynara scolymus.

לפרטים נוספים

פיטוסטרולים הם סטרולים צמחיים (Phyto-Steol) הנמצאים בקרומי התאים של צמחים. בעקבות הדימיון המבני שבין סטרולים צמחיים לכולסטרול, נוצרת תחרות ספיגה במעי שהתוצאה שלה היא הפחתה בספיגת כולסטרול בגוף. כולסטרול מגיע משני מקורות עיקריים - מקור פנימי שהגוף מייצר בעצמו (מקור אנדוגני) ומקור חיצוני (אקסוגני), כלומר זה המתקבל ע"י מזון שנצרך ומגיע באופן בלעדי מן החי (בשר חלב וביצים). על אף שהכולסטרול נחוץ מאוד לגוף לבנייה של סטרולים והורמונים שונים, כולסטרול בעודף מזיק, במיוחד הכולסטרול המחומצן שעובר תהליכי שקיעה בכלי דם. קיימים שני סוגים עיקריים של כולסטרול: LDL הנחשב לכולסטרול הרע ו- HDL המוכר ככולסטרול הטוב. נמצא מחקרית כי פיטוסטרולים מן הצומח מפחיתים את הכולסטרול הרע (LDL). מוצרי פיטוסטרולים שעומדים בהנחייה של משרד הבריאות מסומנים בהתאם באמירה הבאה "להורדת כולסטרול LDL בדם"*. פיטוסטרולים ממקור צמחי חייבים להגיע בדרגת ניקיון גבוהה וללא מזהמים. כמות הצריכה המומלצת של פיטוסטרולים הינה 1 גר' עד 3 גר' במנת הגשה.

לפרטים נוספים
ליטרופ

ליטרופ

Lipotropic Factors

ליטרופ הינה פורמולה ייחודית מבית סולגאר המשלבת גורמים ליפוטרופיים (Lipotropic Factors) מסוג כולין, מתיונין ואינוזיטול. ליטרופ של סולגאר מגיע במינונים מרוכזים של הרכיבים הפעילים ושומר על יחס נכון ואופטימלי ביניהם. ליטרופ סולגאר מוכר גם בשם ליפוטרופיק.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts