אבקת חלבון מֵי גבינה Whey To Go® Protein Natural Flavor Powder

אבקת חלבון ®Whey to go של סולגאר מכילה 9 חומצות אמינו הנקראות 'חיוניות' (משמע שהגוף לא יודע לייצרן לבד) ו- 10 חומצות אמינו 'בלתי חיוניות' (שהגוף יודע ליצר מתזונה המכילה חלבון). מדובר בחלבון פטנטי בעל ערך ביולוגי גבוה במיוחד המופק ממקור של מי גבינה!
החלבון מופק בתהליכי עיבוד מתקדמים, בחום נמוך, במיצוי ללא כימיקלים וכן בתהליכי סינון דק ובידוד מתקדמים. התוצאה הינה חלבון איכותי ומרוכז בעל יכולת זמינות ביולוגית גבוהה וספיגה משופרת. אבקת חלבון ®Whey to go של סולגאר נקייה מהורמון גדילה (rBGH), מסטרואידים, רעלים ומתכות כבדות. בנוסף כל המוצרים עומדים בתקן WADA* .
אבקת חלבון Whey to go® של סולגאר נקייה מחומרים משמרים, מחומרי טעם מלאכותיים וממתיקים מלאכותיים. כמו כן נקייה 98% מלקטוז.
אתר הבדיקות הצרכני ConsumerLab** קבע כי אבקת חלבון מי גבינה של סולגאר בעלת איכות גבוהה בהשוואה למתחרים וישנה התאמה מוחלטת בין המצוין והמתחייב בתווית לבין הבדיקה בפועל!


World Anti Doping Agency*
Consumer Lab**
הינו גוף חיצוני ובלתי תלוי הבודק תוספי תזונה בשוק באופן קבוע. מוצרי סולגאר שנבדקו נמצאו נאמנים ב- 100% למה שחברת סולגאר מתחייבת 
 

יתרונות:

 • מכיל פטנט רשום ®Whey to Go של חברת סולגאר
 • תהליכי עיבוד בחום נמוך ומיצוי ללא כימיקלים
 • ללא ממתיקים מלאכותיים
 • נקי מ- rBGH (הורמון גדילה)
 • 98% נקי מלקטוז
 • 3 טעמים טבעיים ונפלאים – וניל, שוקולד ותות
 • מכיל רכיבי חלב וסויה
 • מתאים לצמחונים
 • להשיג באריזות בגדלים שונים בטעמים וניל, שוקולד ותות

כף הגשה (מכילה 20 גרם חלבון איכותי וזמין) פעם עד פעמיים ביום.

 • מתאים לצמחונים מתאים לצמחונים
 • פטנט טכנולוגי פטנט טכנולוגי

ניתן לשלב עם

לא עוד מולטי-ויטמין, אלא פורמולה ייחודית ואיכותית בעלת שם עולמי! פורמולת ®VM-2000 מכילה ויטמינים ומינרלים חיוניים בשילוב של חומצות אמינו, צמחים ורכיבים מצוינים הפועלים יחדיו באופן סינרגטי ומלא עוצמה.

לפרטים נוספים

יוביקווינול הוא הדור החדש של מוצרי קו-אנזים Q10. מדובר בנגזרת פעילה של קו-אנזים Q10 שאינה זקוקה לתהליך המרה בגוף. יוביקווינול הינו הקו-אנזים Q10 הטוב ביותר בשוק כיום! בעל יעילות הגבוהה עד פי 6 ממוצרי קו-אנזים Q10 רגיל (יוביקווינון). יוביקווינול סולגאר מכיל את הפטנט הרשום של חברת ®Kaneka Q10 המצליחה בטכנולוגיה חדשנית להמיר יוביקווינון ליוביקווינול.

לפרטים נוספים
BCAA - חומצות אמיניות מסועפות שרשרת

BCAA - חומצות אמיניות מסועפות שרשרת

BCAA Plus (Branched Chain Amino Acids)

BCAA סולגאר הינו מוצר מצוין, ותיק ומוכר בקרב ספורטאים חובבים ומקצועיים. BCAA מכיל 3 חומצות אמינו: ל-לאוצין, ל-איזולאוצין ו-ל-ואלין הנמצאות בריכוז גבוה בשרירי השלד וחיוניות לגוף האדם. BCAA מבית סולגאר מכיל יחס אופטימלי בין החומצות ומגיע בתוספת של ויטמין B6, רכיב חשוב בחילוף החומרים של חומצות אמינו. חומצות האמינו ב- BCAA סולגאר מגיעות בצורה חופשית ללא קשרים פפטידיים.

לפרטים נוספים
מגנזיום ציטראט

מגנזיום ציטראט

Magnesium Citrate

המגנזיום הינו מינרל חיוני שהכרחי לתפקוד תקין של התאים בגוף. המגנזיום משתתף במאות תהליכים ביולוגיים שונים ולכן חיוני לכל בני האדם. באוכלוסיית ישראל תתכן ירידה משמעותית בתכולת המגנזיום בגוף על רקע: צריכת מזון מתועש, בעיות בספיגה, איבוד מגנזיום בזיעה, שימוש בתרופות משתנות ועוד. צריכת המגנזיום היומית המומלצת היא כ- 400-200 מ"ג. על פי נתוני מב"ת של משרד הבריאות, צריכת המגנזיום בישראל נמוכה בכל קבוצות הגיל. חסר במגנזיום נקשר עם הפרעות בקצב הלב, מחלת לב איסכמית, הסתיידות של רקמות רכות ושרירים, טרשת עורקים ויתר לחץ דם*. מגנזיום ציטראט הוא מגנזיום בקשירה אורגנית לחומצה ציטרית. מדובר בצורת המגנזיום שהוכחה כיעילה ביותר, עם יתרון נוסף של אחידות בספיגה בקרב אוכלוסיות שונות, בין היתר בזכות צורתו המיוננת**.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts