אלרגיה

אלרגיה זוהי מילה מדוברת מאד בז'רגון ההורים. כמעט כל תופעה חריגה חדשה שמופיעה אצל ילדינו, אנו משייכים לתחום האלרגיות. אצל ילדים, מגוון התגובות האלרגיות גדול בהשוואה לבוגרים אך קל יחסית לזיהוי ולאבחון. אלרגיה מוגדרת כתגובה חריפה של מערכת החיסון לגורם שרוב האנשים מוצאים כבלתי מזיק. יש להקפיד ולהבחין בין תופעה אלרגית שמערבת תגובה חיסונית, לבין סוגים שונים ורבים של רגישות, רעילות וחוסר סבילות. אלרגיות שכיחות בילדים הם: אלרגיות למזון, אסטמה/נזלת ושיעול אלרגיים, דלקות עיניים אלרגיות ואסטמה של העור (אטופיק דרמטיטיס).

מחקרים רבים מצביעים על הקשר בין אלרגיה למזון ובין קשת נרחבת של בעיות בריאותיות. כמו כן הבעיות הבריאותיות הנגרמות על ידי אלרגיה יכולות להיות חמורות יותר ממה שמקובל לחשוב.

תזונה נכונה, השלמות תזונתיות ושיטות טיפול אלטרנטיביות עשויות להקל על התסמינים הנלווים להתקפים אלרגיים ואף למנוע את התפרצותם.

קוורצטין קומפלקס

קוורצטין קומפלקס

Quercetin Complex - VCaps

קומפלקס ייחודי המשלב את רכיב הקוורצטין בנוסחה סינרגטית עם Ester-C®-PLUS וברומלין. קומפלקס Ester-C®-PLUS מספק ויטמין C פטנטי המאגד בתוכו שילו…

לפרטים נוספים
נוסחת מולטי ביליון-דופילוס מתקדמת

נוסחת מולטי ביליון-דופילוס מתקדמת

Advanced Multi-Billion Dophilus® VCaps

נוסחת מולטי-ביליון-דופילוס מתקדמת מספקת ארבעה זנים של חיידקים ידידותיים: ל. אסידופילוס, ב. לקטיס, ל. פאראקסי ול. רמנוסוס (LGG), במינון של חמ…

לפרטים נוספים