שפעת

הורים לילדים קטנים בחורף נוטים לפתח חרדתיות יתר בכל הקשור לבריאות הדור הבא. המטרה היא מניעה ובכדי להשיג אותה אנחנו עושים שינויים. תחילה אנחנו חושבים על איך שולחים את הילד מחוץ לבית להתמודד חזיתית עם איתני הטבע. הנטייה של רובנו היא לייחס לילד תכונות של קולב ואנו מתחילים בהלבשת או העמסת הקולב, קרי הילד, בשכבות על גבי שכבות של בגדים. אנחנו מסבירים לילד שזוהי "שיטת הבצל" ומקווים להימנע מעימות. באמצע יום העבודה סביר שיתפסו אותנו מגניבים מבטים חוזרים ונשנים לעבר הנייד בשביל לוודא שלא פספסנו שיחה מהגננת המתקשרת להתריע כי יש לבוא במהרה כי הילד חם.

אז למה זה קורה לנו בעיקר בחורף? החורף מביא איתו גל פוטנציאלי של נגיפים לא סימפטיים במיוחד שלפחות אחד מהם (יש מעל 200 וירוסים כאלו) יגרום לשפעת. וכשקר ויבש בחוץ על אחת כמה וכמה שנרצה להישאר בחללים סגורים, שבהם גם הסיכוי להדבקת מי שבקרבתנו עולה.

שפעת (Influenza) באה לידי ביטוי בחום גבוה, בנזלת, בשיעול, בכאבי שרירים, בכאבי ראש, בחולשה ובהרגשה כללית רעה והיא עלולה להיות מלוּוה בתסמינים נוספים. מחלת השפעת היא מאד מידבקת. נגיפי השפעת נישאים בקלות באוויר ולכן שיעול, עיטוש ואף מגע עלולים להעביר את הנגיפים מילד לילד.

המניעה היא אכן מטרה של כל הורה לילדים קטנים וגדולים וישנן דרכים שונות שבהם ניתן להשיג אותה. אחת הדרכים היא חיזוק המערכת החיסונית של ילדינו ובכך להגביר את עמידותה בפני נגיפי השפעת.

אבץ למציצה

אבץ למציצה

Flavo-Zinc Lozenges

טבליות למציצה המכילות אבץ איכותי וזמין ביולוגית לספיגה מרבית בחלל הפה. אבץ למציצה מגיע בטבליות המאפשרות פעילות מקומית ומתאימות לילדים וגם לא…

לפרטים נוספים
שמן אורגנו פראי

שמן אורגנו פראי

Wild Oregano Oil

כמוסות שמן אורגנו פראי מבית סולגאר מכילות תמצית פוטנטית ועשירה של צמח האורגנו הריחני. המוצר מכיל גם שמן זית כשמן נשא משלים לפורמולה.

לפרטים נוספים
נוסחת מולטי ביליון-דופילוס מתקדמת

נוסחת מולטי ביליון-דופילוס מתקדמת

Advanced Multi-Billion Dophilus® VCaps

נוסחת מולטי-ביליון-דופילוס מתקדמת מספקת ארבעה זנים של חיידקים ידידותיים: ל. אסידופילוס, ב. לקטיס, ל. פאראקסי ול. רמנוסוס (LGG), במינון של חמ…

לפרטים נוספים