כמוסות סיליקה Silica

הסיליקה הינה מינרל חיוני המצוי בטבע בתצורות שונות. סיליקה סולגאר הינה מוצר איכותי ממקור טבעי המכיל סיליקה המופקת מאצת ים צורנית אדומה (Oceanic Silica Lithothamnium coralloides). מדובר באצה ביוגנית עשירה בעלת כושר ספיגה והטמעה גבוהים במיוחד.

 

 יתרונות:

  • סיליקה מבית סולגאר מופקת מאצת ים צורנית אדומה, המכילה סיליקה ביוגנית בעלת כושר ספיגה והטמעה גבוהות במיוחד!
  • המינרלים מבית סולגאר הינם פטנט מקורי של חברת אלביון המבטיח מוצרים איכותיים בעלי ספיגה טובה יותר בגוף
  • המוצר בהשגחת KOF-K ניו ג'רזי ארה"ב (פרווה)
  • מתאים גם לצמחונים ולטבעונים
  • להשיג באריזות של 50 כמוסות צמחיות

2-1 כמוסות ביום, עם הארוחות.

  • לא מהונדס גנטית לא מהונדס גנטית
  • לא נוסה על בעלי חיים לא נוסה על בעלי חיים
  • מתאים לצמחונים ולטבעונים מתאים לצמחונים ולטבעונים
  • כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב
  • Vcaps Vcaps

ניתן לשלב עם

ביוטין

ביוטין

Biotin 600 mcg

ביוטין, הנקרא גם ויטמין H, הינו ויטמין מסיס מים ממשפחת ויטמיני ה- B. הביוטין רכיב חיוני לסינתזה של חומצות שומן וחומצות אמינו ולכן חיוני לתאי העור. ביוטין של סולגאר מוכר ומומלץ ע"י רופאי עור בישראל.

לפרטים נוספים
קומפלקס אמינו ®75

קומפלקס אמינו ®75

Amino 75™ VCaps

אמינו Amino-75) ™75) היא פורמולה המכילה את כל 8 חומצות האמינו החיוניות. מדובר בפיתוח מסחרי של חברת סולגאר ובקומפלקס ייעודי על בסיס צמחי בלבד. חומצות אמינו הן אבני הבניין של חלבונים, ומכאן מקורם הזמין בחלבוני בשר, ביצים וחלב. ייחודיות הפיתוח המסחרי של מוצר זה הינה במקור הצמחי לחומצות אמינו חיוניות אלו. לכן המוצר מתאים גם לצמחונים וטבעונים. אמינו ™75 מכילה שילוב מאוזן של חומצות אמינו חיוניות במצבן החופשי, כלומר ללא קשרים פפטידיים (FREE FORM), מה שמאפשר ספיגה מהירה ומיטבית בגוף.

לפרטים נוספים
ל-גלוטמין

ל-גלוטמין

L-Glutamine 500 mg

ל-גלוטמין היא תרכובת אורגנית השייכת לקבוצת חומצות האמינו הלא חיוניות. ל-גלוטמין מוצר ותיק ואיכותי מבית סולגאר, המספק ל-גלוטמין בצורה חופשית (Free Form). ל-גלוטמין מתפרק בגוף לחומצה גלוטמית וממנה לגאבא. חומצות אמיניות בצורתן החופשית אינן מצריכות תהליך פירוק מורכב בגוף, ולכן זמינותן הביולוגית גבוהה יותר. חומצות אמיניות בצורתן החופשית נספגות באופן אופטימלי ומוטמעות היטב בגוף. מקור ההפקה של ל-גלוטמין סולגאר צמחי בלבד ולכן מתאים לצמחונים.

לפרטים נוספים
אבץ פיקולינאט

אבץ פיקולינאט

Zinc Picolinate 22 mg

טבליות אבץ פיקולינאט של סולגאר מציעות צורה ייחודית של אבץ פיקולינאט לזמינות ביולוגית וספיגה והטמעה מרביות. טבליות אבץ פיקולינאט מספקות 22 מ"ג של אבץ אלמנטלי הקשור אורגנית לחומצה פיקולינית, המשמשת כנשא של המינרל ובכך משפרת את קליטתו ומאפשרת ספיגה איכותית ללא תלות בחומציות הקיבה.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts