קומפלקסים צמחיים

ליין הקומפלקסים הצמחיים של סולגאר משקפות שילוב ייחודי בין טכנולוגיה מתקדמת, סטנדרטים בינלאומיים וגישה הוליסטית טבעית ומהוות כלי יעיל ועוצמתי במיוחד! ליין זה מכיל תמציות תקניות של צמחים יחד עם הצמח הגולמי וכחלק משימור הרכיבים הפעילים הצמחיים, שולבה תרכובת נוגדי חמצון פטנטית בלעדית לסולגאר המכונה PhytO2X® system. תרכובת זו מכילה בטא קרוטן וויטמין C ומיועדת למניעת חמצון וקלקול.

מה מייחד את ליין הקומפלקסים הצמחיים מבית סולגאר?

  • איכות מעולה! ליין הקומפלקסים הצמחיים של סולגאר הינו תוצר המשלב מחקר מדעי מעמיק, בחירת חומרי גלם טבעיים ואיכותיים וייצור ובקרת איכות בטכנולוגיות מתקדמות המבטיחים מוצרים באיכות מקסימלית.
  • שילובים סינרגטיים ומאוזנים – סולגאר רואה בתהליך בחירת הרכיבים בפורמולות הקומפלקסים הצמחיים ערך עליון ולכן שלב חשוב זה נעשה במלא תשומת הלב עם הנחיות מהמחקרים החדשים בתחום. בנוסף, כל קומפלקס בליין מבוסס על שילוב סינרגטי ומאוזן בין צמחי מרפא לרכיבים נוספים כגון ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון מגוונים היוצר מוצר סופי פוטנטי (מעורר תגובה), עוצמתי וייחודי לסולגאר.
  • שימוש בתרכובת נוגדת חמצון פטנטית! כל הכמוסות הצמחיות בליין הקומפלקסים הצמחיים מכילות תרכובת נוגדי חמצון פטנטית ייחודית המכונה PhytO2X® system  תרכובת זו, שפותחה במעבדות "המרכז לחקר התזונה" של סולגאר, מכילה בטא קרוטן וויטמין C ומיועדת למניעת חמצון וקלקול המוצר.
  • שימוש בפטנטים ייחודיים – סולגאר עושה שימוש בפטנטים ייחודיים בכל אחת מסדרות המוצרים שלה. ליין זה מכיל מוצרים שונים המכילים פטנטים עולמיים מצוינים כגון ®PicroLiv® ,BioPerin ומינרלים בקשירות אורגניות Chelated של מעבדות אלביון®.
הרבל דיטוקס הוא קומפלקס של תמציות צמחים. הקומפלקס מכיל תמציות צמחים תקניות בשילוב עם הצמח השלם היוצר תערובת עוצמתית, מוקפדת ומדויקת. הרבל די…
לפרטים נוספים
קומפלקס דובדבן וכורכום מבית סולגאר מהווה שילוב סינרגטי ייחודי של רכיבים צמחיים עוצמתיים בעלי יעילות מוכחת ופעילות ממוקדת ואפקטיבית. קומפלקס …
לפרטים נוספים