קומפלקס פיטוסטרולים Phytosterol Complex

פיטוסטרולים הם סטרולים צמחיים (Phyto-Steol) הנמצאים בקרומי התאים של צמחים. בעקבות הדימיון המבני שבין סטרולים צמחיים לכולסטרול, נוצרת תחרות ספיגה במעי שהתוצאה שלה היא הפחתה בספיגת כולסטרול בגוף.

כולסטרול מגיע משני מקורות עיקריים - מקור פנימי שהגוף מייצר בעצמו (מקור אנדוגני) ומקור חיצוני (אקסוגני), כלומר זה המתקבל ע"י מזון שנצרך ומגיע באופן בלעדי מן החי (בשר חלב וביצים). על אף שהכולסטרול נחוץ מאוד לגוף לבנייה של סטרולים והורמונים שונים, כולסטרול בעודף מזיק, במיוחד הכולסטרול המחומצן שעובר תהליכי שקיעה בכלי דם. קיימים שני סוגים עיקריים של כולסטרול: LDL הנחשב לכולסטרול הרע ו- HDL המוכר ככולסטרול הטוב.

נמצא מחקרית כי פיטוסטרולים מן הצומח מפחיתים את הכולסטרול הרע (LDL). מוצרי פיטוסטרולים שעומדים בהנחייה של משרד הבריאות מסומנים בהתאם באמירה הבאה "להורדת כולסטרול LDL בדם"*. פיטוסטרולים ממקור צמחי חייבים להגיע בדרגת ניקיון גבוהה וללא מזהמים. כמות הצריכה המומלצת של פיטוסטרולים הינה 1 גר' עד 3 גר' במנת הגשה.

 


הנחייה מס' 42522315 בנושא פיטוסטרולים, משרד הבריאות, 26 במאי 2015 *
Curr Opin Lipidol. 2004 Feb;15(1):37-41

 יתרונות:

  • מכיל מינון מרוכז של סטרולים אסטרים ממקור הפקה צמחי בלבד (Sterol Esters)
  • הקומפלקס מכיל את כל הסטרולים החשובים
  • המוצר מסומן להורדת כולסטרול LDL בדם*
  • מגיע בכמוסות רכות ונוחות לבליעה ובמינון יעיל של 500 מ"ג לכמוסה

 

  • אין לצרוך יותר מ-3 גרם פיטוסטרולים ליום מכל מקור מזון או תוסף לתזונה
  • המוצר מיועד אך ורק לאנשים המעוניינים בהורדת רמת הכולסטרול שלהם בדם
  • אנשים הלוקחים תרופות להורדת הכולסטרול - יש להיוועץ ברופא
  • לא מומלץ לנשים הרות, מניקות או ילדים מתחת לגיל 5
  • צריכת המוצר תעשה בדיאטה מאוזנת הכוללת צריכת פירות וירקות
  • להשיג באריזות של 100 כמוסות רכות

2 כמוסות, פעמיים ביום, עם הארוחות.

** מאחר והפיסטוסטרולים עוזרים בעיכוב הספיגה של הכולסטרול, מומלץ ליטול את התוסף עם הארוחות.

ניתן לשלב עם

אומגה 3 "950"

אומגה 3 "950"

Triple Strength Omega-3 950 mg

אומגה 3 "950" זהו מוצר דגל של חברת סולגאר המשקף את הידע והניסיון שצברה חברת סולגאר לאורך 70 שנות פעילות. אומגה 3 "950" מכילה טריגליצרידים בצורה של אסטר (Triglycerides in their Esterified form) הנקראים גם (FA (EE. צורה זו מאפשרת צמצום וריכוז גבוה של חומצות שומן חיוניות בנפח קטן אך בזמינות ביולוגית גבוהה. בזכות טכנולוגיה ייחודית זו, כל כמוסה מספקת ריכוז גבוה המספק מענה בכמוסה 1 ליום בלבד!

לפרטים נוספים

פיתוח ייחודי של חברת סולגאר! קו-אנזים Q10 נוטרי ננו מבוסס על טכנולוגיה המשנה רכיבי תזונה מסיסים בשומן לאמביפיליים, כלומר חומרים מסיסים בשומן ובמים כאחד. נוטרי ננו מגיע במינון של 30 מ"ג שווי ערך ל- 90 מ"ג רכיב זמין, בעל יכולת ספיגה מהירה וטובה מכל צורות ה- Q10 בנגזרת יוביקווינון הקיימות בשוק.

לפרטים נוספים
סיבי קליפת פסיליום

סיבי קליפת פסיליום

Psyllium Husks Fiber 500 mg VCaps

סיבי קליפת פסיליום מבית סולגאר מופקים מקליפת זרעי צמח הפלנטגו המוכר גם בשם לחך. קליפת הפסיליום מכילה גליקוזידים ומוצילז' (חומר ג'לטיני המכיל חומצות אמינו ופוליסכרידים), וכן שלושה סיבים – צלולוזה, המיצלולוזה וליגנין. סיבי קליפת פסיליום של סולגאר מגיעים במינון מרוכז של 500 מ"ג ומוגשים בכמוסה צמחית נוחה לבליעה. המוצר מתאים גם לצמחונים וטבעונים.

לפרטים נוספים
ליטרופ

ליטרופ

Lipotropic Factors

ליטרופ הינה פורמולה ייחודית מבית סולגאר המשלבת גורמים ליפוטרופיים (Lipotropic Factors) מסוג כולין, מתיונין ואינוזיטול. ליטרופ של סולגאר מגיע במינונים מרוכזים של הרכיבים הפעילים ושומר על יחס נכון ואופטימלי ביניהם. ליטרופ סולגאר מוכר גם בשם ליפוטרופיק.

לפרטים נוספים

הרבל דיטוקס הוא קומפלקס של תמציות צמחים. הקומפלקס מכיל תמציות צמחים תקניות בשילוב עם הצמח השלם היוצר תערובת עוצמתית, מוקפדת ומדויקת. הרבל דיטוקס מכיל גדילן מצוי, שן ארי, כורכום, סכיסנדרה, פיקרוריזה קורואה (כפטנט ייחודי של ®Picroliv) ופילנטוס (עיקרון של צמחים מרירים bitter principles). הרבל דיטוקס מכיל ריכוז יעיל של החומרים הפעילים בצמחים שבפורמולה (סילימרין, ויטקסין, כורכומינואידים, סכיסנדרינים ועוד). הקומפלקס מכיל גם פטנט ייחודי של סולגאר בשם ®Phyto2X.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts