ליטרופ Lipotropic Factors

ליטרופ הינה פורמולה ייחודית מבית סולגאר המשלבת גורמים ליפוטרופיים (Lipotropic Factors) מסוג כולין, מתיונין ואינוזיטול. ליטרופ של סולגאר מגיע במינונים מרוכזים של הרכיבים הפעילים ושומר על יחס נכון ואופטימלי ביניהם. ליטרופ סולגאר מוכר גם בשם ליפוטרופיק.


 
יתרונות:

  • ליטרופ מבית סולגאר מגיע במינונים מרוכזים של רכיבים פעילים
  • ליטרופ שומר על יחס נכון ואופטימלי בין הרכיבים בפורמולה
  • המוצר בהשגחת KOF-K ניו ג'רזי ארה"ב (פרווה)
  • מתאים לצמחונים ולטבעונים
  • להשיג באריזות של 100 טבליות

3-1 טבליות ביום, עם הארוחות.

  • לא מהונדס גנטית לא מהונדס גנטית
  • לא נוסה על בעלי חיים לא נוסה על בעלי חיים
  • מתאים לצמחונים ולטבעונים מתאים לצמחונים ולטבעונים
  • כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב

ניתן לשלב עם

עלי ארטישוק - תמצית

עלי ארטישוק - תמצית

Artichoke Leaf Extract

ארטישוק הוא ירק מאכל ממשפחת המורכבים. הארטישוק (Artichoke) קרוב משפחה של צמח "הגדילן המצוי" ומכאן תכונותיו הדומות. מבין חלקי הארטישוק, עלי הצמח הם שעשירים ברכיבים מועילים. כמוסות ארטישוק של סולגאר מופקות מארטישוק Cynara scolymus.

לפרטים נוספים
שורש ליקוריץ - תמצית תקנית

שורש ליקוריץ - תמצית תקנית

DGL Licorice Root (Glycyrrhiza glabra) SFP

הליקוריץ הוא צמח אירופאי עשבוני בעל טעם מתקתק. שורש הליקוריץ, המכונה גם שוש קירח, הוא צמח עתיק ונפוץ בטיפול מסורתי ומודרני כאחד. תמצית ליקוריץ סולגאר מופקת משורש הצמח Glycyrrhiza glabra . המוצר נקרא Deglycyrrhized Licorice Root מאחר ומכיל פחות מ- 1% גליצריזין (Glycyrrhizin). שורש הליקוריץ פופולרי מאוד ומככב במחקרים רבים לאור התכונות המועילות של הצמח.

לפרטים נוספים

פיטוסטרולים הם סטרולים צמחיים (Phyto-Steol) הנמצאים בקרומי התאים של צמחים. בעקבות הדימיון המבני שבין סטרולים צמחיים לכולסטרול, נוצרת תחרות ספיגה במעי שהתוצאה שלה היא הפחתה בספיגת כולסטרול בגוף. כולסטרול מגיע משני מקורות עיקריים - מקור פנימי שהגוף מייצר בעצמו (מקור אנדוגני) ומקור חיצוני (אקסוגני), כלומר זה המתקבל ע"י מזון שנצרך ומגיע באופן בלעדי מן החי (בשר חלב וביצים). על אף שהכולסטרול נחוץ מאוד לגוף לבנייה של סטרולים והורמונים שונים, כולסטרול בעודף מזיק, במיוחד הכולסטרול המחומצן שעובר תהליכי שקיעה בכלי דם. קיימים שני סוגים עיקריים של כולסטרול: LDL הנחשב לכולסטרול הרע ו- HDL המוכר ככולסטרול הטוב. נמצא מחקרית כי פיטוסטרולים מן הצומח מפחיתים את הכולסטרול הרע (LDL). מוצרי פיטוסטרולים שעומדים בהנחייה של משרד הבריאות מסומנים בהתאם באמירה הבאה "להורדת כולסטרול LDL בדם"*. פיטוסטרולים ממקור צמחי חייבים להגיע בדרגת ניקיון גבוהה וללא מזהמים. כמות הצריכה המומלצת של פיטוסטרולים הינה 1 גר' עד 3 גר' במנת הגשה.

לפרטים נוספים
אבקת שום

אבקת שום

Garlic Powder

השום הוא פקעת ממשפחת השומיים, רכיב ידוע ומוכר הנמצא כבר אלפי שנים בשימוש טיפולי. כמוסות שום סולגאר מופקות מראש השום המוכר גם בשם המדעי Allium sativum . השום עשיר בתרכובת אורגנית בשם אליצין המקנה לשום את ריחו וטעמו העז.

לפרטים נוספים
לציתין

לציתין

Lecithin 1360 mg

לציתין הוא פוספוליפיד חיוני לממברנות התאים. מדובר במולקולה שומנית מסיסת מים ושומן כאחד. לציתין מצוי במקורות תזונתיים מן החי ומן הצומח ובעיקר בחלמוני ביצים ובסויה. לציתין סולגאר מופק מסויה שלא עברה הנדסה גנטית (Non GMO). המוצר מהווה מקור מצוין לכולין ולחומצה לינולאית. המוצר מגיע במינון מרוכז של 1,360 מ"ג בכמוסה רכה.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts