אודות

 

 

ברוכים הבאים לסולגאר

 • סולגאר – סטנדרט הזהב בוויטמינים מאז 1947

   

  סולגאר הוקמה בשנת 1947 בחלק המזרחי של מנהטן ניו יורק ארצות הברית והפכה במהרה לחברה בינלאומית מומחית בשוק תוספי התזונה העולמיים. מאז החלה את עבודתה, התמקדה החברה בייצור והפצה של תוספי תזונה חדשניים, לשמירה על הבריאות, המיוצרים מחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר, כוללים רכיבים המופקים ממקור טבעי, רכיבים פטנטיים מגובי מחקר ופיתוח מתקדם.

   

  כיום החברה מחזיקה מגוון עשיר של מאות מוצרים מובילים, העומדים בסטנדרט הזהב של איכות ומצוינות, הנמכרים ביותר מ- 60 מדינות בעולם. תוספי הבריאות של סולגאר זכו במשך יותר מ-70 שנות פעילות החברה בלמעלה מ- 30 פרסי איכות עבור מוצרים וקטגוריות נבחרות.

   

  קבוצת אמברוזיה הינה המשווקת הבלעדית של מוצרי חברת סולגאר האמריקאית בישראל מאז 1986.

 • מאז 1947 שמה לה סולגאר למטרה למנף את מדע הטבע ולפעול למען בריאותם ורווחתם של לקוחותיה ברחבי העולם. לאורך עשרות שנים ועד היום המשימה שלנו נותרה זהה: ליצור ולהביא את תוספי הבריאות מהטובים בעולם העומדים בסטנדרט הזהב של איכות ויעילות, זאת באמצעות מחקר מקיף, שימוש בחומרי גלם המשובחים ביותר וטכנולוגיות פורצות דרך.

   

  כל תוספי הבריאות שלנו נושאים את סימן ההיכר שלנו- תווית הזהב ופקק הזהב- תזכורת לסטנדרט הזהב שהצבנו לעצמנו ולערכים של מצוינות ואיכות אותם אנו מיישמים בקפדנות בכל מוצרינו.

 • תוספי הבריאות של סולגאר מיוצרים בארה"ב באמצעות שימוש ברכיבים נבחרים מרחבי העולם, מיוצרים באצוות קטנות ומבוססים על חומרי הגלם הטובים ביותר בלבד. חברת סולגאר מחזיקה גם במחלקת מחקר עצמאית, כחלק ממחויבותה לספק ללקוחותיה מוצרים אמינים, בטוחים ויעילים. מחלקה זו יוזמת ומנטרת ניסויים קליניים שונים, הבודקים את השפעתם ואת יעילותם של תוספי הבריאות של סולגאר, על פי הסטנדרטים המדעיים המחמירים ביותר, כל זאת תוך כדי היצמדות נוקשה לאמות המידה המדעיות המקובלות בקהילה הרפואית.

   

  מחקרי סולגאר נערכים במרכזים רפואיים מוכרים, בשיתוף פעולה עם רופאים מובילים מענפי הרפואה השונים. כל אחד מהמחקרים נערך בצורה מבוקרת ובאישור ועדת האתיקה המקצועית-מוסדית (ועדת הלסינקי), המבטיחה הפחתה למינימום של הסיכון למשתתפים בניסוי. כמו כן, מקפידה מחלקת המחקר על שימוש במספר נהלים ושיטות עבודה שנועדו להבטיח את אמינותם ובטיחותם של המחקרים. אחד מהנהלים עליהם מקפידה סולגאר במסגרת מחויבותה הוא לפעול על פי פרוטוקול ההגדרות וההנחיות המקובל לביצוע מחקרים קליניים בתרופות.

   

  בנוסף לכל אלו, יש לציין כי סולגאר היא חברת תוספי התזונה היחידה בארץ ובעולם, שמחקריה מנוהלים על ידי מתאם מחקר קליני (CRA), כנהוג בחברות התרופות. תוצאות המחקרים של סולגאר מוצגות בכנסים מדעיים בארץ וברחבי העולם ומתפרסמות בעיתונות מדעית מהשורה הראשונה, כמו המגזין הנחשב Lancet. בכך משלימה סולגאר את מחויבותה, ומביאה לידיעתם של הציבור הרחב ואנשי המקצוע מידע מהימן אודות התועלת שבשימוש במוצריה בפרט, ובתוספי בריאות בכלל.

   

75 שנה של מצוינות

 

אין קיצור דרך למצוינות.

השילוב שבין מחקר מדעי מעמיק, בחירת חומרי גלם איכותיים, יצור בטכנולוגיות מתקדמות ובקרת איכות קפדנית- כל אלה מבטיחים מוצרים באיכות מעולה.

 

98% מהצרכנים של סולגאר ממליצים על המותג, ולא בכדי.

הפורמולות של סולגאר מבוססות על מחקרים מדעיים ורבות מהן זכו בפרסי איכות ומצוינות לאורך השנים.

 

סולגאר. מתוספי הבריאות הטובים בעולם.

 

 

 

 

נגן סרטון

מחויבים לאיכות | THE GOLD STANDARD

 • פורמולות מגובות מחקר- כל המוצרים והפורמולות הייחודיות שלנו מבוססות על מחקר מדעי מקיף ופיתוח מתקדם.
 • חומרי גלם באיכות גבוהה- מוצרי המותג מיוצרים מחומרי גלם איכותיים אשר כוללים רכיבים המופקים ממקור טבעי, מינרלים בקשירה אורגנית, תמציות צמחים תקניות ושילוב רכיבים פטנטיים מגובי מחקר.
 • בקרת איכות בכל שלב בתהליך הייצור- מוצרי החברה מיוצרים בהקפדה על יצור איכותי ועמדים בתקנים הבינלאומיים של GMP, HACCP ודרישות ה-FDA. כלל המוצרים עומדים גם בתקינה וברגולציה הנדרשת באירופה ובישראל ומיובאים חת רישיון והיתר של משרד הבריאות הישראלי.
 • טכנולוגיות ייצור מתקדמות- תוספי התזונה שלנו מיוצרים במתקן ייצור משוכלל המאפשר רמה טכנולוגית גבוהה ומתקדמת ביותר.
 • הכל תחת קורת גג אחת- אנחנו בסולגאר, אחראיים על כל שרשרת הייצור והאספקה של המוצרים, משלב חומרי הגלם ועד לשיווק, והכל תחת קורת גג אחת של מפעלי החברה.
 • ידידותי לצמחונים וטבעונים- מעל 90% מהמוצרים שלנו מתאימים לצמחונים ולטבעונים.
 • צנצנת ענבר- תוספי התזונה שלנו נארזים בצנצנת הענבר הייחודית של סולגאר, המגינה עליהם טוב יותר מפני אור, חום ולחות ושומרת על טריות ועמידות המוצרים.
 • ללא חומרים משמרים- אנחנו מקפידים על מקור טבעי ואיכותי למוצרי החברה ולכן מרבית מוצרי סולגאר אינם מכילים חומרים משמרים, סוכר, שמרים וחומרי טעם וריח מלאכותיים.
THE GOLD STANDARD

איכות. כולם משתמשים במילה זו, אך מהי משמעותה האמיתית? כיצד תוכלו לדעת בבטחה אילו תוספי בריאות אכן איכותיים ואילו לא? אצלנו בסולגאר, איכות היא העיקרון המנחה את דרכנו במשך יותר מ-70 שנה שבהן סולגאר היא חברה קובעת ומובילה את תחום תוספי הבריאות בארץ ובעולם. כיום, כאשר השימוש בתוספי תזונה נפוץ יותר מאי פעם, נושא האיכות מקבל משנה תוקף.

משום כך ייצרנו ה- Gold Standardשמשמעו מחויבות מתמשכת לאיכות בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים איכותיים הנאמנים ב- 100% למצוין בתווית הזהב הייחודית שלנו. זוהי ההתחייבות שלנו כלפי הצרכנים שלנו ואנו עומדים על פיה בכל מוצר ומוצר שאנו מייצרים.

כל פעולה שאנו מבצעים, החל מבחירת חומרי הגלם הטבעיים והאיכותיים ביותר, דרך שיטות הייצור המתקדמות ביותר, וכלה בבקבוק הזכוכית הניתן למחזור, חייבים לעמוד בתקן שקבענו לעצמנו: סטנדרט הזהב של איכות ומצוינות !

ממורשת חזקה, בונים עתיד חזק עוד יותר

איכות החיים של לקוחותינו היא מה שמנחה אותנו  כבר 75 שנה.

מימינו הראשונים בשנת 1947, בחרנו לעבוד עם מדעני תזונה פורצי דרך לפיתוח פורמולות חדשניות בהשראת הטבע ומגובות במדע.

תחת כל מכסה מוזהב של Solgar, יש בקבוק זכוכית ענבר הטומן בחובו מורשת של עשרות שנים של מחקר מתקדם, מדע חלוצי ומחויבות בלתי מעורערת לבריאות.

אנו אסירי תודה לדורות של לקוחות נאמנים ואנו מצפים לעוד דורות רבים של צרכנים חדשים. אם אתם חדשים בעולם תוספי הבריאות ורק עכשיו מגלים אותנו, אנו מזמינים אתכם להצטרף למסע לצידנו כאשר אנחנו תומכים בבריאות וברווחה של כל אדם ואדם ולהוסיף את פקק הזהב וצנצנת הזכוכית הענברית בבית שלכם.

שמרו על קשר