אודות

סולגאר. תוספי הבריאות מהטובים בעולם !

סולגאר הוקמה בשנת 1947 בחלק המזרחי של מנהטן ניו יורק ארצות הברית והפכה במהרה לחברה בינלאומית מומחית בשוק תוספי התזונה העולמיים. מאז החלה את עבודה התמקדה החברה בייצור והפצה של תוספי תזונה איכותיים, בטוחים וחדשניים לשמירה על הבריאות באמצעות מחקר מקיף, פיתוח דקדקני ושימוש בחומרי גלם טבעיים וטהורים בלבד.

 

כיום החברה מחזיקה מגוון עשיר של מאות מוצרים איכותיים ומובילים העומדים בסטנדרט הזהב של איכות ומצוינות, המכילים כ-30 פטנטים עולמיים של טכנולוגיות מתקדמות ונמכרים ביותר מ- 60 מדינות. תוספי הבריאות של סולגאר זכו במשך יותר מ-70 שנות פעילות החברה בלמעלה מ- 30 פרסי איכות עבור מוצרים וקטגוריות נבחרות.

 

קבוצת אמברוזיה הינה המשווקת הבלעדית של מוצרי חברת סולגאר האמריקאית בישראל מאז 1986.

מאז 1947 שמה לה סולגאר למטרה למנף את מדע הטבע ולפעול למען בריאותם ורווחתם של לקוחותיה ברחבי העולם. לאורך עשרות שנים ועד היום המשימה שלנו נותרה זהה: ליצור ולהביא את תוספי הבריאות מהטובים בעולם העומדים בסטנדרט הזהב של איכות ויעילות, זאת באמצעות מחקר מקיף, שימוש בחומרי גלם המשובחים ביותר וטכנולוגיות פורצות דרך.

 

כל תוספי הבריאות שלנו נושאים את סימן ההיכר שלנו- תווית הזהב ופקק הזהב- תזכורת לסטנדרט הזהב שהצבנו לעצמנו ולערכים של מצוינות ואיכות אותם אנו מיישמים בקפדנות בכל מוצרינו.

על מנת שנוכל להעניק לכם את תוספי הבריאות מהטובים בעולם אנו מחויבים לערכי המותג שלנו, אותם אנו מיישמים בקפדנות:

פורמולות מגובות מחקר- כל המוצרים והפורמולות הייחודיות שלנו מבוססות על מחקר מדעי מקיף ופיתוח מתקדם.

חומרי גלם טבעיים, טהורים ואיכותיים- אנחנו בסולגאר דוגלים בהפקת תוספי בריאות המבוססים על רכיבים טבעיים ועושים שימוש עיקרי במקורות מן האדמה ולא סינטטיים מהמעבדה.

בקרות איכות בכל שלב בתהליך הייצור- אנחנו מקפידים על שמירת המוצרים בתחום הרגולציות המקובלות על התקינה בארה"ב, אירופה וישראל. כל המוצרים שלנו נושאים אישור של משרד הבריאות ושל ארגוני הבריאות הקפדניים ביותר בעולם- GMP ,FDA ועוד.

טכנולוגיות ייצור מתקדמות -תוספי התזונה שלנו נוצרים במתקן ייצור משוכלל המאפשר רמה טכנולוגית גבוה ומתקדמת ביותר.

מוצרים ידידותיים לסביבה- הדאגה לסביבה תמיד הייתה במרכז הענייניים שלנו בסולגאר. זכוכית הענבר ממנה עשויות הצנצנות שלנו מגנה על המוצרים מפני אור, חום ולחות והיא 100% ידידותית לסביבה וניתנת למחזור וכך שומרת על הסביבה.

ניקיון המוצרים- שמירה קפדנית על סביבת ייצור נקייה, שימוש בחומרי גלם טהורים בלבד, ללא חומרי מילוי משמרים ומלאכותיים.

ידידותיים לצמחונים וטבעונים-90% ממוצרינו מתאימים לצמחונים ולטבעונים.

תוספי הבריאות של סולגאר מיוצרים בארה"ב באמצעות שימוש ברכיבים נבחרים מרחבי העולם, מיוצרים באצוות קטנות ומבוססים על חומרי הגלם הטובים ביותר בלבד. חברת סולגאר מחזיקה גם במחלקת מחקר עצמאית, כחלק ממחויבותה לספק ללקוחותיה מוצרים אמינים, בטוחים ויעילים. מחלקה זו יוזמת ומנטרת ניסויים קליניים שונים, הבודקים את השפעתם ואת יעילותם של תוספי הבריאות של סולגאר, על פי הסטנדרטים המדעיים המחמירים ביותר, כל זאת תוך כדי היצמדות נוקשה לאמות המידה המדעיות המקובלות בקהילה הרפואית.

 

מחקרי סולגאר נערכים במרכזים רפואיים מוכרים, בשיתוף פעולה עם רופאים מובילים מענפי הרפואה השונים. כל אחד מהמחקרים נערך בצורה מבוקרת ובאישור ועדת האתיקה המקצועית-מוסדית (ועדת הלסינקי), המבטיחה הפחתה למינימום של הסיכון למשתתפים בניסוי. כמו כן, מקפידה מחלקת המחקר על שימוש במספר נהלים ושיטות עבודה שנועדו להבטיח את אמינותם ובטיחותם של המחקרים. אחד מהנהלים עליהם מקפידה סולגאר במסגרת מחויבותה הוא לפעול על פי פרוטוקול ההגדרות וההנחיות המקובל לביצוע מחקרים קליניים בתרופות.

 

בנוסף לכל אלו, יש לציין כי סולגאר היא חברת תוספי התזונה היחידה בארץ ובעולם, שמחקריה מנוהלים על ידי מתאם מחקר קליני (CRA), כנהוג בחברות התרופות. תוצאות המחקרים של סולגאר מוצגות בכנסים מדעיים בארץ וברחבי העולם ומתפרסמות בעיתונות מדעית מהשורה הראשונה, כמו המגזין הנחשב Lancet. בכך משלימה סולגאר את מחויבותה, ומביאה לידיעתם של הציבור הרחב ואנשי המקצוע מידע מהימן אודות התועלת שבשימוש במוצריה בפרט, ובתוספי בריאות בכלל.

 

לצפייה במחקרים ובתקצירי המחקרים על מוצרי סולגאר 

איכות. כולם משתמשים במילה זו, אך מהי משמעותה האמיתית? כיצד תוכלו לדעת בבטחה אילו תוספי בריאות אכן איכותיים ואילו לא? אצלנו בסולגאר, איכות היא העיקרון המנחה את דרכנו במשך יותר מ-70 שנה שבהן סולגאר היא חברה קובעת ומובילה את תחום תוספי הבריאות בארץ ובעולם. כיום, כאשר השימוש בתוספי תזונה נפוץ יותר מאי פעם, נושא האיכות מקבל משנה תוקף.

 

מה שנעשה מגמה בשנים האחרונות, בעבורנו אינו רעיון חדש כלל. אנו בסולגאר מתמחים בבריאות זה עשרות שנים. לכל אורך הדרך אנו מודעים לחשיבות המכרעת של פעילות גופנית, תזונה נכונה, נטילת תוספי בריאות והסתכלות רחבת היקף על ה-Well-being.

 

משום כך ייצרנו ה- Gold Standard, שמשמעו מחויבות מתמשכת לאיכות בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים איכותיים הנאמנים ב- 100% למצוין בתווית הזהב הייחודית שלנו. זוהי ההתחייבות שלנו כלפי הצרכנים שלנו ואנו עומדים על פיה בכל מוצר ומוצר שאנו מייצרים !

 

איכות היא גם רכיב המובנה בקפדנות אל תוך התהליך עצמו. לשם כך בנינו מערך מורכב של בדיקות ובקרת איכות קפדנית ברמה תרופתית, שאין להן אח ורע בתעשיית תוספי התזונה הטבעיים.

 

כל פעולה שאנו מבצעים, החל מבחירת חומרי הגלם הטבעיים והאיכותיים ביותר, דרך שיטות הייצור המתקדמות ביותר, וכלה בבקבוק הזכוכית הניתן למחזור, חייבים לעמוד בתקן שקבענו לעצמנו: סטנדרט הזהב של איכות ומצוינות !

 

המוצר

 

Award

קטגוריה

Date

ויטמין A יבש

The Best Vitamin A supplement

ויטמין A

Jan-02

בטא קרוטן

The Best Vitamin A supplement

ויטמין A

Jan-02

אכינצאה SFP

The Best Echinacea Supplement

אכינצאה

Feb-02

ליין סולגאר כללי

Best range of Supplements

VMS

Mar-02

VM75 - מולטי ויטמין מינרל

Best supplement

VMS

Dec-02

ליין סולגאר כללי

Best Vitamin & Mineral Range

VMS

Mar-03

ליין חומצות שומן כללי

Best Super food and Oil Range

מזון על וחומצות שומן

Mar-03

ליין צמחי מרפא כללי

Best Herbal Range Highly Commended

צמחי מרפא

Mar-03

ליין סולגאר כללי

Best Vitamin & Mineral Range

VMS

Mar-04

ליין צמחי מרפא כללי

Best Herbal Range Highly Commended

צמחי מרפא

Mar-04

קומפלקס HNS

Best Beauty Supplement

טיפוח

Apr-04

VM2000 - מולטי ויטמין מינרל

Best in Vitamin & Mineral Category

מולטי ויטמין-מינרל

Jun-04

קומפלקס HNS

Best marketing & advertising award

Marketing

Apr-04

קומפלקס HNS

Best Beauty Supplement runner up   

טיפוח

Apr-04

VM75 - מולטי ויטמין מינרל

Best overall VMS product

VMS

Jan-06

ליין סולגאר כללי

Vitamin Manufacturing Award

ייצור

Jul-07

קו-אנזים ™Q10 Nutri-Nano

Best overall VMS product

מוצר השנה

Dec-07

קו-אנזים ™Q10 Nutri-Nano

Frost & Sullivan

מצוינות בטכנולוגיה**

Jan-06

קו-אנזים ™Q10 Nutri-Nano

Best of Supplements 2008 Award

בריאות הלב

Aug-08

קומפלקס HNS

Best of Beauty Award

טיפוח

Aug-09

מולטי ויטמין מינרל אומניום

Best Supplement Award

מוצר השנה

Aug-09

קינמון וחומצה אלפא ליפואית

Best Supplement Award

מוצר השנה

Nov-10

יוביקווינול 100 מ"ג

Best Supplement Award

מוצר השנה

Nov-11

אנזימי עיכול וצמחים Comfort Zone

Best Supplement Award

קטגורית עיכול

Nov-13

 

* VMS=  Vitamins, Minerals and Supplements

   

 

**פרס פרוסט וסוליבן היוקרתי על מצוינות בטכנולוגיה בתחום של תהליכי הגברת מסיסות עבור מזונות תפקודיים ותוספי תזונה.

הערכים בהם אנו מאמינים ומיישמים הם כללי הבסיס של אמון הציבור:

  • אמת והגינות בפרסום
  • גילוי נאות ושקיפות המידע המלא החיוני לצרכן לפני ביצוע העסקה והבטחת מתן שירות ראוי, גם לאחר השלמת העסקה
  • כיבוד ההגינות הצרכניות בחוק כתנאי הכרחי לצרכנות הוגנת
  • הגינות בעריכת חוזים ובקיומם – תוך שמירת זכויות הצרכן
  • שמירה על פרטיות הצרכן מפני חשיפה ושימוש לרעה

בתאריך ה- 31 ליולי 2007, התחייבה סולגאר לכללי אמון הציבור. אמון הציבור, הוא ארגון מידע צרכני שהוקם לתועלת הציבור ללא מטרות רווח, מתוך מטרה לשנות את התרבות העסקית הנהוגה בישראל. מטרת הארגון היא להנחיל כללים המבוססים על הגינות ויושרה, שיתרמו לרווחת הצרכנים ובתי העסק.

 

ארגון אמון הציבור פועל בשיתוף פעולה עם הארגון האמריקאי ה- ™BBB, הפועל מזה 100 שנה. הארגון פועל בסיוע מועצה ציבורית המורכבת מאישי ציבור ומומחים מהשורה הראשונה בתחומים השונים ומגבש אמות מידה להתנהלות צרכנית ראויה בענפי המשק השונים. אמון הציבור יצר מנגנון שיאפשר זיהוי ברור של עסקים המתחייבים לפעול בהתאם לסטנדרטים גבוהים של הוגנות צרכנית, תוך נכונות לעמוד בבקרה בתשלום של גוף חיצוני.

 

אמון הציבור נותן מענה לבעיות העסק והצרכן על ידי אספקת מידע לציבור אודות עסקים וגופים ציבוריים שהתחייבו לעמוד באמות מידה צרכניות גבוהות. גופים אלו נמצאים בבקרה צרכנית (בתשלום), כלומר עסקים שיתנהלו באופן המקפח זכויות צרכנים וימנעו מלתקן עוולות - לא יוכלו להיות חלק ממחויבי אמון הציבור.

 

כאשר צרכן יבקש לרכוש מוצר או שירות הוא ידע האם העסק התחייב לכללי אמון הציבור. כך יידע כי קנה במקום המחויב להגינות צרכנית ומבוקר על ידי אמון הציבור כך שאם יתעוררו בעיות תהיה לו כתובת לפנות אליה ובטחון בקניה.

 

הצטרפות לאמון הציבור היא חוליה נוספת בתפיסת העולם שלנו בסולגאר: 100% מחויבות שלנו כלפי לקוחותינו ל-100% איכות ומצויינות.

הבריאות שלכם היא ערך עליון עבורנו. סולגאר מעמידה לרשות לקוחותיה מערך הדרכה מקצועי, איכותי וביחס אישי הפועל כשירות שיחות חינם ( 1-800 ) ונותן מענה אישי למאות פניות מדי יום.  מערך ייחודי זה מציע לפונים הדרכה מקצועית וייעוץ נרחב בכל הנוגע לשימוש יעיל בתוספי הבריאות, תזונה נכונה, אורח חיים בריא ועוד.

 

במחלקת ההדרכה שלנו מיטב התזונאים, הנטורופתים ואנשי המקצוע בישראל מתחום הרפואה המשלימה, אשר עברו הכשרה מעמיקה ומקיפה בתחום תוספי התזונה, כחלק מעבודתם בחברה.

 

מערך ההדרכה הטלפונית זמין לשירותכם בשיחת חינם בטלפון: 1-800-350-333 בימים א'-ד' בין השעות 17:30-08:30 וביום ה' בין השעות 08:30-16:30. נשמח לעמוד לשירותכם.

 

ניתן לפנות אלינו גם ב:

לצ'אט אנושי >>

לעמוד הפייסבוק שלנו >>

 

אנו אסירי תודה לדורות של לקוחות נאמנים ואנו מצפים לעוד דורות רבים של צרכנים חדשים. אם אתם חדשים בעולם תוספי הבריאות ורק עכשיו מגלים אותנו, אנו מזמינים אתכם להצטרף למסע לצידנו כאשר אנחנו תומכים בבריאות וברווחה של כל אדם ואדם ולהוסיף את פקק הזהב וצנצנת הזכוכית הענברית בבית שלכם.