אודות

סולגאר. תוספי הבריאות מהטובים בעולם !

מאז 1947 , פועלת חברת סולגאר למען בריאותם ורווחתם של לקוחותיה ברחבי העולם ומספקת להם תוספי בריאות העומדים בקריטריונים הגבוהים ביותר של איכות ויעילות.
ליין תוספי הבריאות של סולגאר מכיל כ- 30 פטנטים עולמיים של טכנולוגיות מתקדמות ונושא בלמעלה מ- 30 פרסי איכות עבור מוצרים וקטגוריות אותם אסף המותג בקרוב ל- 70 שנות פעילותו.

סולגאר ישראל הוקמה בשנת 1986 על ידי אלכס מאור ואיתן מרקוביץ'.
החברה הינה המשווקת הבלעדית בישראל של מוצרי חברת סולגאר האמריקאית. במהלך כל שנות הפעילות, הובילה סולגאר את תחום הוויטמינים, המינרלים ותוספי התזונה בארץ. כיום, לאחר כ-30 שנות פעילות, מביאה החברה לקהל לקוחותיה מגוון מוצרים איכותי ומקצועי המונה למעלה מ- 230 מוצרים שונים ונמכר ביותר מאלף נקודות מכירה.

על מנת שנוכל להעניק לכם את תוספי הבריאות מהטובים בעולם אנו מחויבים לערכי המותג שלנו,  אותם אנו מיישמים בקפדנות:

ניסיון - סולגאר מייצרת תוספי בריאות כבר למעלה מחצי מאה, ולא חצי שעה! יותר מ- 68 שנות ניסיון במחקר, פיתוח, ייצור ושיווק תוספי בריאות! 

איכות בלתי מתפשרת - סולגאר חוקרת, מפתחת, מייצרת, אורזת ומשווקת מוצרים על כל שלבי המוצר!

מבוסס ידע - כל מוצרי סולגאר והפורמולות הייחודיות מבוססות על מחקר מדעי מקיף ופיתוח מתקדם

טבעי - סולגאר דוגלת בהפקת תוספי בריאות המבוססים על רכיבים פעילים ולא פעילים טבעיים ולכן עושה שימוש עיקרי במקורות מן האדמה ופחות מן המעבדה  

מדויק - התוויות מספקות עובדות ולא אגדות

נקי – שמירה קפדנית על סביבת ייצור נקייה, שימוש בחומרי גלם טהורים בלבד, ללא חומרים משמרים ומלאכותיים ושימוש בצנצנת זכוכית השומרת על טוהר המוצר!

בטיחותי סולגאר מקפידה על שמירת המוצרים בתחום הרגולציות המקובלות על התקינה בארה"ב, אירופה וישראל. כל מוצרינו נושאים באישור של משרד הבריאות וכמובן גם של ה- GMP ,FDA ועוד'

טכנולוגיה גבוהה ומתקדמת - מתקן ייצור משוכלל המאפשר רמה טכנולוגית גבוהה 

ידידותי לסביבה - שימוש בזכוכית ענבר בלבד הניתנת למחזור 

הדרכה ושירות - אנחנו עוטפים את המוצרים שלנו בידע ותמיכה ללקוח ומעמידים לרשות לקוחותינו מערך הדרכה וייעוץ רחב היקף שאין כדוגמתו בארץ, המאויש על ידי אנשי מקצוע מעולים מתחום הבריאות: נטורופתים, תזונאים ורוקחים

ידידותי לצמחונים ולטבעונים -  90% ממוצרינו מתאימים לצמחונים ולטבעונים

סולגאר מעמידה לרשות לקוחותיה מערך הדרכה וייעוץ מקצועי ואיכותי ביחס אישי! 

כחברת תוספי הבריאות מהטובים בעולם,  סולגאר הינה החברה הראשונה שהקימה מרכז הדרכה וקשרי לקוחות טלפוני הפועל כשירות שיחות חינם ( 1-800 ) ונותן מענה אישי למאות פניות מדי יום.  מערך ייחודי זה מציע לפונים הדרכה מקצועית בכל הנוגע לשימוש יעיל בתכשירי החברה,  תזונה נכונה,  אורח חיים בריא ועוד'. 

 במחלקת ההדרכה מיטב התזונאים, הנטורופתים ואנשי המקצוע בישראל מתחום הרפואה המשלימה, אשר עברו הכשרה מעמיקה ומקיפה בתחום תוספי התזונה, כחלק מעבודתם בחברה.

המערך הטלפוני מטפל מדי חודש בלמעלה מעשרת אלפים שיחות טלפוניות של לקוחות,  צרכנים וקובעי דעה.

 

מערך ההדרכה הטלפונית פועל כשירות חינם בימים א'-ה' בין השעות 17:30-08:30, נשמח לעמוד לשירותכם:

ייעוץ אישי והדרכה  1-800-350-333 / שירות כוכבית : 2535*

הדרכה בשפה הרוסית: 1-800-320-333

לצ'אט אנושי >>

לעמוד הפייסבוק שלנו >>

בסולגאר מחויבים למומחיות !

במסגרת מערך ההסברה של חברת סולגאר, עובדים נטורופתים ורוקחים העומדים בקשר אישי ויומיומי עם רופאים, אחיות, דיאטניות, נטורופתים ומומחים שונים בתחום הרפואה הקונבנציונאלית והמשלימה. בנוסף לאלו, החברה מצויה בקשר רציף עם מוסדות שונים, החל בבתי-חולים, מרפאות וקופות-חולים וכלה בקליניקות, מרכזי טיפול ושיקום, בתי-ספר לרפואה ולרפואה משלימה ומוסדות שונים להשכלה גבוהה.

נציגי ההדרכה של סולגאר מעדכנים את אנשי המקצוע השונים, על-פי תחום התמחותם, במידע בתחום תוספי התזונה, ומרצים בפי קהלים שונים במאות הרצאות, כנסים ואירועים מקצועיים המתקיימים מדי יום ברחבי הארץ. מחלקת ההסברה הרפואית מקיימת קשר ישיר עם מחלקות מחקר במוסדות רפואיים לצורך קיום מחקרים קליניים בתחום השלמות התזונה. מחקרים אלה מפורסמים בכתבי העת המובילים בעולם.

מחקרים הם נושא חשוב בסולגאר !

חברת סולגאר מחזיקה במחלקת מחקר עצמאית, כחלק ממחויבותה לספק ללקוחותיה מוצרים אמינים, בטוחים ויעילים. מחלקה זו יוזמת ומנטרת ניסויים קליניים שונים, הבודקים את השפעתם ואת יעילותם של תוספי הבריאות של סולגאר, על פי הסטנדרטים המדעיים המחמירים ביותר.

בשנים האחרונות גוברת המודעות והדרישה לתוספי בריאות. בהתאמה, ניתן להבחין בעלייה במספר הפרסומים המדעיים המצביעים על התועלת שבשימוש בתוספי ויטמינים, מינרלים, צמחי מרפא ורכיבים תזונתיים נוספים, בין אם באופן בלעדי, ובין אם בשילוב עם תרופות.

 

חברת סולגאר מאמינה כי יש לאמת ולבסס נתונים בצורה מדעית ומבוקרת , על ידי ניסויים קליניים בבני אדם. לכן, מחזיקה החברה במחלקת מחקר עצמאית, הבודקת במחקרים קליניים את יעילותם של תכשיריה בהשלמת המחסור ברכיבים תזונתיים ובמניעה וריפוי של מחלות. כל זאת תוך כדי היצמדות נוקשה לאמות המידה המדעיות המקובלות בקהילה הרפואית.

 

נהלים ושיטות עבודה:

מחקרי סולגאר נערכים במרכזים רפואיים מוכרים, בשיתוף פעולה עם רופאים מובילים מענפי הרפואה השונים. כל אחד מהמחקרים נערך בצורה מבוקרת ובאישור ועדת האתיקה המקצועית-מוסדית (ועדת הלסינקי), המבטיחה הפחתה למינימום של הסיכון למשתתפים בניסוי. כמו כן, מקפידה מחלקת המחקר על שימוש במספר נהלים ושיטות עבודה שנועדו להבטיח את אמינותם ובטיחותם של המחקרים.

אחד מהנהלים עליהם מקפידה סולגאר במסגרת מחויבותה לאמינות מחקריה, הוא לפעול על פי  פרוטוקול ההגדרות וההנחיות המקובל לביצוע מחקרים קליניים בתרופות.

בנוסף לכל אלו, יש לציין כי סולגאר היא חברת תוספי התזונה היחידה בארץ ובעולם, שמחקריה מנוהלים על ידי מתאם מחקר קליני (CRA), כנהוג בחברות התרופות. 

תוצאות המחקרים של סולגאר מוצגות בכנסים מדעיים בארץ וברחבי העולם ומתפרסמות בעיתונות מדעית מהשורה הראשונה, כמו המגזין הנחשב Lancet. בכך משלימה סולגאר את מחויבותה, ומביאה לידיעתם של הציבור הרחב ואנשי המקצוע מידע מהימן אודות התועלת שבשימוש במוצריה בפרט, ובתוספי בריאות בכלל.

לצפייה במחקרים ובתקצירי המחקרים על מוצרי סולגאר 

השיווק שלנו נותן ערך אמיתי למותג שלנו!

מחלקת השיווק בסולגאר עובדת מסביב לשעון בהכנת חומרים מקצועיים ושיווקיים לצרכים פנימיים וחיצוניים של החברה.

עיצוב גרפי
לסולגאר מחלקת הפקות האחראית על העיצוב, ההפקה והדפוס של כל התכנים השיווקיים והמקצועיים של החברה: מדריכי המוצרים, מגזינים שונים והפקות יוקרתיות אחרות, אריזות המוצרים, ברושורים, פרוספקטים ועוד.

הפקת אירועים וכנסים
סולגאר לוקחת חלק במאות כנסים, תערוכות, הרצאות, ואירועים מקצועיים המתקיימים בישראל מדי יום. מחלקת האירועים מתמחה בייזום והפקת כנסים ואירועים מקצועיים, כמו גם הפקתם של שני קונגרסים מקצועיים בינלאומיים רבי משתתפים-היחידים בתחום תוספי התזונה בישראל.

דיגיטל
לסולגאר מחלקת דיגיטל האחראית להקמה ותפעול שוטף של מספר אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות ובראשם אתר האינטרנט של החברה www.solgar.co.il. אתר סולגאר נחשב לאתר מקצועי, מקיף ואינפורמטיבי בתחום תוספי התזונה. לאתר סולגאר רשומים עשרות אלפי גולשים המקבלים דיוורים אינטרנטיים חודשיים בנושאים מגוונים הכוללים אורח חיים בריא, טיפים, המלצות ולעתים הטבות בלעדיות ומפנקות. 

לגולשים שלנו אפשרות לשאול שאלות בתחומים שונים, בצ'אט אונליין ולקבל מענה אנושי, מהיר ומקצועי ממיטב התזונאים, הנטורופתים ואנשי המקצוע בישראל מתחום הרפואה המשלימה. כמו כן, ניתן למצוא אותנו גם בפייסבוק - עשו לנו LIKE ותישארו מעודכנים לפני כולם !


יחסי-ציבור
מערך יחסי הציבור של סולגאר שותף אף הוא לפילוסופיה העסקית של החברה המאמינה בהגברת המודעות בקרב הציבור בישראל לנושא תוספי התזונה ולחשיבותם כחלק מאורח חיים בריא. מוצרי חברת סולגאר זוכים לחשיפה גבוהה בתקשורת הכתובה והאלקטרונית, המבוססת על יכולתה של החברה לספק לתקשורת תכנים עדכניים ובעלי משמעות.

קידום הבריאות הוא בראש סדר היום בסולגאר !

כחלק מאג'נדה זו פרסנו מועדוני בריאות שונים כי לענות על צרכי כל הלקוחות שלנו, באם ספורטאים, מטפלים או שוחרי בריאות, יקנה סלילת דרך להעמקת החשיבות בתחום שבו אנו עוסקים - תחום תוספי הבריאות מהטובים בעולם ! 

 

מועדון לקוחות

לחברת סולגאר מועדון לקוחות המונה למעלה מ – 200 אלף חברים ! אנו מייחסים חשיבות רבה למועדון הלקוחות שלנו ודואגים כמיטב יכולתנו לספק שירות ותמיכה טובים ביותר עבור כל אחד ואחת מחברי המועדון. כמו-כן, זכאים חברי מועדון הלקוחות לקבלת מרשם המזכה אותם ב-10% הנחה ברכישת מוצרי סולגאר בבתי הטבע, בתי המרקחת ורשתות הפארם.

 

מועדון הספורט                                                                                                                                                                                                                                      

כחלק מחזון החברה, סולגאר מעודדת אורח חיים בריא וספורטיבי ומכוונת חלק נכבד מליין מוצריה לאוכלוסייה מקצועית וחובבנית הרואה בפעילות גופנית חלק מהותי בחייה. מועדון הספורט של סולגאר פורס את שלוחותיו בכנסים/מרוצים מקצועיים ומוציא לאור מגזין ספורט ייחודי במינו המתמקד בטרנדים האחרונים בתחום הספורט ותוספי הבריאות. סולגאר אף מקיימת מרוץ חופים שנתי ופופולארי בעיר נתניה בשם "Run the Beach" וכן, זוהי השנה השלישית בה סולגאר נותנת חסות לקבוצת הכדורסל מכבי אלקטרה תל-אביב.

 

מועדון מטפלים - The Soul of Solgar 

סולגאר רואה את עצמה שגרירה להבאת הבשורה של הריפוי הטבעי, הן לקהל לקוחותיה והן לחברה הישראלית, וכבר לאורך שנים מהווה בית המספק שירות, הדרכה והתמקצעות בתחום תוספי הבריאות למטפלים בתחומי הרפואה המשלימה – נטורופתיה, רפואה סינית, רפואה איורוודית, הומיאופתיה ועוד רבים.

חברת סולגאר הקימה מועדון מטפלים בתחום הרפואה המשלימה, המציע מגוון רחב של שירותים ותמיכה למטפלים. מועדון המטפלים של סולגאר שם לו כמטרה לשתף, להקשיב ולשמור על קשר אישי וחם עם המטפלים מתחום הרפואה המשלימה. ולספק להם את הידע והמידע, התמיכה והמוצרים הטובים ביותר מעולם תוספי בריאות.

תחת הפעילות של המועדון יינתנו מגוון של פעילויות למטפלים, החל מהתנסות חינם במוצרים, הזמנה לכנסי בריאות וקורסים, ייעוץ מקצועי המותאם למטפלים וכמובן מידע עדכני אודות מוצרי החברה ושליחת חומרים מקצועיים

מאגר המטפלים שלנו - לסולגאר הקימה את מאגר המטפלים המקצועי ביותר בישראל. מאגר המטפלים של סולגאר מהווה כלי יעיל למציאת מטפלים מקצועיים שאיתם אנו עובדים באופן שגרתי כשירות ללקוחותינו. 

מחלקת מכירות
מחלקת המכירות של החברה, באמצעות סוכני המכירות הפרוסים ברחבי הארץ, אחראית על קשר יומיומי עם למעלה מאלף נקודות מכירה ביניהן: בתי-מרקחת, בתי-טבע ורשתות הפארם. כמו כן, אמונה המחלקה על מיצוב, עיצוב ופריסת המוצרים בחנויות תוך מתן מענה מהיר ומקצועי לכל פנייה.

מחלקת לוגיסטיקה והזמנות
מחלקה זו אחראית על קבלת מאות הזמנות מדי יום, משלוח והפצה מהירה של אלפי מוצרים לנקודות המכירה בכל רחבי ישראל. תפעול מערך הלוגיסטיקה מתבצע באמצעות מערך מידע ממוחשב הפועל אל מול מחלקות החברה השונות.

מחלקת שיתופי-פעולה וקשרים מסחריים (TM)
מחלקה זו אמונה על ייזום ויצירת שיתופי-פעולה עם גופים וקמעוניים. מטרתה היא לקדם את חזונה החברתי של החברה המתייחס להעלאת המודעות לחשיבותם של תוספי בריאות כחלק מאורח חיים בריא ובנוסף לחזק את הקשרים ושיתופי הפעולה מול הקהל המקצועי והקמעונאי בארץ.

המחויבות שלנו כלפי הצרכנים שלנו עולה בקנה אחד עם הדרך בה אנו מפתחים, מייצרים ומשווקים תוספי בריאות !

בריאות (Wellness) היא פילוסופיה שכל אחד יכול לחיות על פיה. אם אתם מקפידים לקרוא מהו הרכב השומן על קרטון החלב ומעדיפים רכיבה על אופניים על פני נסיעה ברכב, הרי פילוסופיית הבריאות של סולגאר ודאי מוכרת לכם.

 

בריאות. אנשים בכל מקום בעולם תרים אחריה ומודעים לכך שההופעה החיצונית היא רק חלק אחד מתוך תמונת הבריאות השלמה שלהם. מה שנעשה מגמה בשנים האחרונות, בעבורנו אינו רעיון חדש כלל. אנו בסולגאר מתמחים בבריאות זה עשרות שנים. לכל אורך הדרך אנו מודעים לחשיבות המכרעת של פעילות גופנית, תזונה נכונה, נטילת תוספי בריאות והסתכלות רחבת היקף על ה-Well-being.

 

המחויבות שלנו לאיכות באה לידי ביטוי בכל מוצר שאנו מייצרים!

 

איכות. כולם משתמשים במילה זו, אך מהי משמעותה האמיתית? כיצד תוכלו לדעת בבטחה אילו תוספי בריאות אכן איכותיים ואילו אינם? אצלנו בסולגאר, איכות אינה מילה הנזרקת סתם לחלל האוויר. איכות היא העיקרון המנחה את דרכנו למעלה מ- 68 שנה שבהן סולגאר היא חברה קובעת ומובילה את תחום תוספי הבריאות בארץ ובעולם. כיום, כאשר השימוש בתוספי תזונה נפוץ יותר מאי פעם, נושא האיכות מקבל משנה תוקף.

משום כך ייצרנו את תו תקן הזהב של סולגאר, הנקרא Gold Standard, שמשמעו מחויבות מתמשכת לאיכות בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים איכותיים הנאמנים ב- 100% למצוין בתווית הזהב הייחודית שלנו. זוהי ההתחייבות שלנו כלפי הצרכנים שלנו ואנו עומדים על פיה בכל מוצר ומוצר שאנו מייצרים ! 

 

איכות אינה נאכפת חיצונית על תהליכי הייצור שלנו, אלא היא רכיב המובנה בקפדנות אל תוך התהליך עצמו. לשם כך בנינו מערך מורכב של בדיקות ובקרת איכות קפדנית ברמה תרופתית, שאין להן אח ורע בתעשיית תוספי התזונה הטבעיים.

 

כל פעולה שאנו מבצעים, החל מבחירת חומרי הגלם הטבעיים והאיכותיים ביותר, דרך שיטות הייצור המתקדמות ביותר , וכלה בבקבוק הזכוכית הניתן למחזור, חייבים לעמוד בתקן שקבענו לעצמנו: תקן זהב של איכות ומצוינות !

 יש לנו פרסים !

 

המוצר

 

Award

קטגוריה

Date

ויטמין A יבש

The Best Vitamin A supplement

ויטמין A

Jan-02

בטא קרוטן

The Best Vitamin A supplement

ויטמין A

Jan-02

אכינצאה SFP

The Best Echinacea Supplement

אכינצאה

Feb-02

ליין סולגאר כללי

Best range of Supplements

VMS

Mar-02

כמוסות שמן דגים

The Best Fish Oils

אומגה 3

May-02

תמצית איזופלאבון סויה

Best soy supplement

סויה

Oct-02

VM75 - מולטי ויטמין מינרל

Best supplement

VMS

Dec-02

ליין סולגאר כללי

Best Vitamin & Mineral Range

VMS

Mar-03

ליין חומצות שומן כללי

Best Super food and Oil Range

מזון על וחומצות שומן

Mar-03

ליין צמחי מרפא כללי

Best Herbal Range Highly Commended

צמחי מרפא

Mar-03

ליין סולגאר כללי

Best Vitamin & Mineral Range

VMS

Mar-04

ליין צמחי מרפא כללי

Best Herbal Range Highly Commended

צמחי מרפא

Mar-04

קומפלקס HNS

Best Beauty Supplement

טיפוח

Apr-04

VM2000 - מולטי ויטמין מינרל

Best in Vitamin & Mineral Category

מולטי ויטמין-מינרל

Jun-04

קומפלקס HNS

Best marketing & advertising award

Marketing

Apr-04

קומפלקס HNS

Best Beauty Supplement runner up   

טיפוח

Apr-04

VM75 - מולטי ויטמין מינרל

Best overall VMS product

VMS

Jan-06

סלדרין ®

Best New Product Celadrin

מוצר השנה

Apr-06

ליין סולגאר כללי

Vitamin Manufacturing Award

ייצור

Jul-07

קו-אנזים Q10 Nutri-Nano

Best overall VMS product

מוצר השנה

Dec-07

קו-אנזים Q10 Nutri-Nano

Frost & Sullivan

מצוינות בטכנולוגיה**

Jan-06

קו-אנזים Q10 Nutri-Nano

Best of Supplements 2008 Award

בריאות הלב

Aug-08

קומפלקס HNS

Best of Beauty Award

טיפוח

Aug-09

מולטי ויטמין מינרל אומניום

Best Supplement Award

מוצר השנה

Aug-09

פוספאטידילסרין קומפלקס

Best Supplement Award

מוצר השנה

Nov-10

קינמון וחומצה אלפא ליפואית

Best Supplement Award

מוצר השנה

Nov-10

יוביקווינול 100 מ"ג

Best Supplement Award

מוצר השנה

Nov-11

אנזימי עיכול וצמחים Comfort Zone

Best Supplement Award

קטגורית עיכול

Nov-13

 

* VMS=  Vitamins, Minerals and Supplements

 

**פרס פרוסט וסוליבן היוקרתי על מצוינות בטכנולוגיה בתחום של תהליכי הגברת מסיסות עבור מזונות תפקודיים ותוספי תזונה.

סולגאר - ערכים של איכות ומצוינות !

 הערכים בהם אנו מאמינים ומיישמים הם כללי הבסיס של אמון הציבור:

  • אמת והגינות בפרסום
  • גילוי נאות ושקיפות המידע המלא החיוני לצרכן לפני ביצוע העסקה והבטחת מתן שירות ראוי, גם לאחר השלמת העסקה
  • כיבוד ההגינות הצרכניות בחוק כתנאי הכרחי לצרכנות הוגנת
  • הגינות בעריכת חוזים ובקיומם – תוך שמירת זכויות הצרכן
  • שמירה על פרטיות הצרכן מפני חשיפה ושימוש לרעה

סולגאר - 100% מחויבות להגינות צרכנית

בתאריך ה- 31 ליולי 2007, התחייבה סולגאר לכללי אמון הציבור. אמון הציבור, הוא ארגון מידע צרכני שהוקם לתועלת הציבור ללא מטרות רווח, מתוך מטרה לשנות את התרבות העסקית הנהוגה בישראל. מטרת הארגון היא להנחיל כללים המבוססים על הגינות ויושרה, שיתרמו לרווחת הצרכנים ובתי העסק.

ארגון אמון הציבור פועל בשיתוף פעולה עם הארגון האמריקאי ה- ™BBB, הפועל מזה 100 שנה. הארגון פועל בסיוע מועצה ציבורית המורכבת מאישי ציבור ומומחים מהשורה הראשונה בתחומים השונים ומגבש אמות מידה להתנהלות צרכנית ראויה בענפי המשק השונים. אמון הציבור יצר מנגנון שיאפשר זיהוי ברור של עסקים המתחייבים לפעול בהתאם לסטנדרטים גבוהים של הוגנות צרכנית, תוך נכונות לעמוד בבקרה בתשלום של גוף חיצוני.

 

אמון הציבור נותן מענה לבעיות העסק והצרכן על ידי אספקת מידע לציבור אודות עסקים וגופים ציבוריים שהתחייבו לעמוד באמות מידה צרכניות גבוהות. גופים אלו נמצאים בבקרה צרכנית (בתשלום), כלומר עסקים שיתנהלו באופן המקפח זכויות צרכנים וימנעו מלתקן עוולות - לא יוכלו להיות חלק ממחויבי אמון הציבור.

 

כאשר צרכן יבקש לרכוש מוצר או שירות הוא ידע האם העסק התחייב לכללי אמון הציבור. כך יידע כי קנה במקום המחויב להגינות צרכנית ומבוקר על ידי אמון הציבור כך שאם יתעוררו בעיות תהיה לו כתובת לפנות אליה ובטחון בקניה.

 

הצטרפות לאמון הציבור היא חוליה נוספת בתפיסת העולם של חברת סולגאר: 100% מחויבות שלנו כלפי לקוחותינו ל-100% איכות ומצויינות.