GOLD STANDARDGOLD STANDARD

GOLD STANDARD

מהו ה-GOLD STANDARD של סולגאר

במשך יותר מ-70 שנה, אנחנו בסולגאר פועלים למען בריאותם ורווחתם של לקוחותינו ברחבי העולם ומספקים להם את תוספי התזונה העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ויעילות. המשימה שלנו מאז ומתמיד הייתה לפתח ולייצר את המוצרים הטובים ביותר, המתקדמים ביותר ומחומרי הגלם האיכותיים ביותר. ליין תוספי התזונה שלנו מכיל מאות  מוצרים הנושאים את סימן ההיכר שלנו- תווית הזהב ופקק הזהב. הליין מכיל כ- 30 פטנטים עולמיים של טכנולוגיות מתקדמות ונושא בלמעלה מ- 30 פרסי איכות עבור מוצרים וקטגוריות אותם אסף המותג במשך יותר מ-70 שנות

AT SOLGAR, QUALITY ISN'T A WORD WE USE CASUALLY - IT'S A WAY OF LIFE

נגן סרטון

מחוייבים לאיכות - THE GOLD STANDARD

  • פורמולות מגובות מחקר- כל המוצרים והפורמולות הייחודיות שלנו מבוססות על מחקר מדעי מקיף ופיתוח מתקדם.
  • חומרי גלם טבעיים, טהורים ואיכותיים - אנחנו בסולגאר דוגלים בהפקת תוספי בריאות המבוססים על רכיבים טבעיים ועושים שימוש עיקרי במקורות מן האדמה ולא סינטטיים מהמעבדה.
  • בקרות איכות בכל שלב בתהליך הייצור - אנחנו מקפידים על שמירת המוצרים בתחום הרגולציות המקובלות על התקינה בארה"ב, אירופה וישראל. כל המוצרים שלנו נושאים אישור של משרד הבריאות ושל ה- FDA ,GMP ועוד.
  • טכנולוגיות ייצור מתקדמות - תוספי התזונה שלנו נוצרים במתקן ייצור משוכלל המאפשר רמה טכנולוגית גבוה ומתקדמת ביותר.
  • ידידותי לסביבה - זכוכית הענבר שלנו מגנה על המוצרים מפני אור, חום ולחות ושומרת על הסביבה
  • ידידותי לצמחונים וטבעונים - מעל 90% מהמוצרים שלנו מתאים לצמחונים ולטבעונים
מה מניע אותנו ?

הבריאות שלכם היא עסק רציני, לא טרנד או משהו שאפשר להתעלם ממנו. הפורמולות שלנו מתוכננות על פי מחקר, מדע וכוח הטבע. מאז שנת 1947 אנחנו בסולגאר ממנפים את מדע הטבע בכדי לספק את תוספי התזונה הטובים בעולם. זו בדיוק גם הסיבה ש-98% מצרכני סולגאר ממליצים על המותג*.  למצוא תוסף תזונה שמתאים בדיוק בשבילכם לא צריכה להיות משימה קשה במיוחד. אנחנו בסולגאר מציעים מגוון של תוספי תזונה שמתאימים לכל צורכי החיים שלכם. צמחוני? ללא גלוטן? אין בעיה. רוב המוצרים שלנו אינם מכילים סוכר, מלח, שמרים, חיטה, חלב ומוצריו, ומיוצרים ללא חומרים משמרים וחומרי טעם מלאכותיים. באמצעות רכיבים נבחרים מרחבי העולם וחומרי הגלם הטובים ביותר בלבד, אנחנו מייצרים בקפידה עבורכם ויטמינים, מינרלים ותוספי מזון מהטובים בעולם.

זה ה-GOLD STANDARD של סולגאר !

 

Global Praxis online shopper survey 2017 of3,882 VMS consumers across Europe*

לקבלת ייעוץ בסטנדרט זהב