ויטמין A יבש Dry Vitamin A 5000 IU

ויטמין A (רטינול), הוא נוגד-חמצון חיוני להתחדשות תאי העור והרירית של מערכות הנשימה, העיכול והשתן. הוא מסייע בהגנה על העיניים, חיזוק העצמות והשיניים, הכרחי לפעילות תקינה של מערכת החיסון והעור.*
מאמר שפורסם לאחרונה סקר את הקשר של ויטמין A לטרשת נפוצה (MS).**


* Am J Clin Nutr 2012;96(suppl):1204S–6S
** CNS Drugs. 2014 Apr;28(4):291-9

יתרונות:

  • ויטמין A של סולגאר מופק מעץ הדקל בצורה ייחודית שאינה שומנית אלא יבשה (מסיסה במים) ולכן מתאים גם לאנשים המתקשים בספיגת שומנים.

ויטמין A של סולגאר זוכה בפרס מצויינות בתחום תוספי התזונה לשנת 2002!

  • המוצר אינו מומלץ לנשים הרות או המתכננות היריון בשלושת החודשים הסמוכים לנטילתו
  • כשר, פרווה
  • להשיג באריזות של 100 טבליות

 

טבלית אחת ביום, עם הארוחה.

  • לא נוסה על בעלי חיים לא נוסה על בעלי חיים
  • מתאים לצמחונים ולטבעונים מתאים לצמחונים ולטבעונים
  • כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב כשרות מטעם הרבנות האורתודוקסית בארה"ב

ניתן לשלב עם

סלדרין®

סלדרין®

Celadrin®

סלדרין® הוא מוצר חדשני, פרי פיתוח מדעי, המכיל תערובת של חומצות שומן ייחודיות אסטריות (Cetylated) המעכבות מנגנוני דלקת ומספקות אפקט ממושך של יצירת לחות ומניעת יובש וגירוי.* סבוריאה, אקזמה ופסוריאזיס אלו רק חלק מהתופעות העוריות בהן סלדרין® יכול לסייע.(*|****)

לפרטים נוספים
שמרי בירה בתוספת ויטמין B-12

שמרי בירה בתוספת ויטמין B-12

Brewer's Yeast 7 1/2 Grains with Vitamin B12

שמרי בירה בתוספת B12 בעלי ערך תזונתי גבוה ומהווים מקור עשיר למשפחת ויטמיני B ולמינרלים שונים. לאחרונה, שימוש בהם הפך לפופולרי מאד בקרב טבעונים המסתייעים בהם להעשרת התזונה ולהעשרת מנות שונות.  כמו כן, עבודות מחקר אשר בדקו את השפעותיהם של שמרי הבירה על סוכרת סוג 2 הראו השפעה מיטיבה המיוחסת רבות לנוכחות מינרל הכרום*.  שמרי הבירה עלולים לסייע בחילוף חומרים של פחמימות, שומנים וחלבונים – והפיכתם לאנרגיה ועלולים לתמוך בתפקוד מערכת העצבים ולשמור על בריאות העור והשיער.

לפרטים נוספים
לוטאין

לוטאין

Lutein 20 mg

לוטאין 20 מ"ג מכיל בכל כמוסה לוטאין פטנטי של ®FloraGLO. לוטאין הוא קרוטנואיד המצוי בפירות, ירקות וצמחים אשר ניחן בפעילות נוגדת-חמצון, והוא הקרוטנואיד הראשי המצוי במרכז הרשתית (Macula) בעיניים בריאות. FloraGLO® הוא לוטאין חופשי הנספג ישירות בגוף ללא צורך בעיכול אנזימטי. כל כמוסה מכילה גם את הרכיב זאקסנטין (Zeaxanthin), אשר יחד עם הלוטאין מהווים את שני הקרוטנואידים (פיגמנטים צמחיים שצבעם נע בין צהוב לאדום) העיקריים הכלולים ברשתית העין.

לפרטים נוספים
  הדרכה אישית ויצירת קשר
open contacts