קוורצטין קומפלקס - חיים ללא אלרגיה
חיפוש כללי
חיפוש מוצר
search

סדרת מוצרי ויטמין C וביופלבונואידים

ויטמין C משתתף בכ-300 תהליכים ביולוגיים בגוף האדם. הוא מעודד את פעילות של מערכת החיסון, מחזק ותומך בה, כולל במחלות חורף, ומפחית את שכיחותם של זיהומים ודלקות. במינונים גבוהים הוא מקל על תסמינים של הצטננות ושפעת ומקצר את משך המחלה.
כנוגד חמצון רב-עוצמה, ויטמין C מנטרל רדיקלים חופשיים של חמצן ומתכות רעילות, מונע היווצרותן של תרכובות מסרטנות ומגן מפני התפתחות סוגים שונים של סרטן. כמו-כן, הוא מפחית את הנזקים הנגרמים מעישון ומהווה תוספת חיונית לכל מעשן (כל סיגריה "גוזלת" מהגוף 25 מ"ג של  ויטמין C).
 
בנוסף, משתתף ויטמין C בפירוק כולסטרול ותורם להפחתת הסיכון ללקות במחלות-לב. הוא דרוש ליצירת קולגן, לבניית רקמות, לחיבור פצעים וריפויים; הוא מסייע בהגלדת פצעי-לחץ ויעיל בשמירה על מראה עור בריא. ויטמין C מונע התפתחות קטרקט ודלקת חניכיים, מוריד את רמת ההיסטמין בתאים ובכך מפחית את עוצמת התקפי האלרגיה.
 
ויטמין C דרוש לייצור תקין של מתווכים עצביים ולוויסות פעילות הורמונלית; חיוני להפיכת חומצה פולית לצורתה הפעילה ולהגברת ספיגת ברזל. הוא אף נחוץ לייצור קרניטין, רכיב האחראי להפיכת השומנים בגוף לאנרגיה וחיוני לפירוק של תרופות.
ויטמין  C חיוני לתמיכה במערכות הגוף במצבי סטרס ולחץ ולמניעת נזקיהם; מזרז ריפוי פצעים ושיקום של רקמות פגועות ותורם לשמירה על בריאות העין.


חשוב לזכור כי ויטמין C אינו מצטבר בגוף, ועל-כן יש לדאוג לאספקה סדירה של ויטמין C , בין באמצעות תזונה מגוונת ועשירה ובין בנטילת תוספי-תזונה, על-מנת למנוע חסר בוויטמין חיוני זה. סדרת תכשירי ויטמיני C של סולגאר מכילה מינונים אופטימליים להשגת מטרות אלה.

 

ביופלבנואידים ממקור הדרים, החשובים לחיזוק כלי הדם, למניעת דליות, דלקות ורידים וטחורים. מקלים על הסימפטומים של אלרגיה על ידי ייצוב של תאי מאסט.
פורמולה פטנטית מתוחכמת וייחודית לסולגאר, של ויטמין C שאינו חומצי, בעלת יכולת ספיגה והטמעה גבוהה. נשארת פעילה זמן רב בגוף ומגיעה לריכוז הגבוה פי ארבעה מוויטמין C רגיל ברקמות ובתאי דם לבנים. מסיבה זו הפורמולה מצוינת לחיזוק מערכת החיסון ולמניעת נזקי עישון. היא מכילה קומפלקס של ביופלבונואידים המשפרים את ספיגת הוויטמין בגוף.
תמצית זרעי ענבים המסייעת למניעת נזקי רדיקלים חופשיים בגוף בכלל ובכלי הדם בפרט. מונעת התקשחות כלי הדם והתנוונותם כתוצאה מעבודה הכרוכה בעמידה ממושכת וממחלות שונות (סוכרת, יתר לחץ דם וכו'). מסייעת בהפחתת נזקים מצטברים כתוצאה מגיל ומגנה מפני מחלות ניווניות, במיוחד מחלות לב וטרשת עורקים.
ויטמין C חומצי בתוספת פקעות ורדים המשפרים את ספיגתו בגוף.
ויטמין C טבעי בטעם תפוז טבעי, המתאים במיוחד לילדים. מחזק את מערכת החיסון ומפחית שכיחותם של זיהומים ודלקות. יעיל למניעה וטיפול במחלות חורף.
קומפלקס ביופלבונואידים החשוב למניעת קטרקט ונזקים אחרים של מחלת הסוכרת. בעל השפעה אנטי-דלקתית חזקה, מסייע בשיכוך כאבים ומקל על תופעות אלרגיות. מכיל גם ויטמין C בצורת אסטרולה וברומליין, המשפרים את הטמעתו ומחזקים את פעולתו בגוף.
תוכן שיווקי באינטרנט לייעוץ אישי ולהדרכה חייגו: 1-800-350-333
דרונט בניית אתרים

GUI: Grid_1.asp
close