פניני חיידקי פרוביוטיקה לבריאות ולנוחות הנשית שלך
חיפוש כללי
חיפוש מוצר
search
חיפוש לפי בעיה רפואית
search

פרוביוטיקה Probiotics

המונח "פרוביוטיקה" מקורו ביוונית ופירושו המילולי "למען החיים". פרוביוטיקה מתייחסת לקבוצת חיידקים ידידותיים החשובים לשמירה על האיזון המיקרוביאלי במערכת העיכול. התפתחותם ושגשוגם של חיידקים פרוביוטיים במערכת העיכול הכרחיים לפעילות תקינה של המעיים, לתהליכי ניקוי הגוף ולשמירה על בריאות תקינה. נטילת השלמות פרוביוטיות מסייעת לגוף בשמירה על תפקוד תקין של מערכת העיכול, תומכת בפעילות מערכת החיסון ומונעת מחלות.

 

הפרוביוטיקה מסייעת לקהלי יעד שונים כגון: נשים, ילדים ותינוקות. פרוביוטיקה לנשים תסייע להתמודדות עם בעיות  ייחודיות כגון זיהומים בנרתיק, פרוביוטיקה לילדים תסייע להתמודדות עם תחלואות החורף ואילו פרוביוטיקה לתינוקות תסייע להם בהתפתחות מערכת העיכול.

 

פלורת מעיים משגשגת הכרחית לעיכול וספיגה יעילים של רכיבי המזון, ייצור אנזימים וויטמינים שונים, הסדרת חומציות המעיים, כמו גם לפעילות מעיים תקינה ולניקוי נאות של מערכת העיכול. המיקרואורגניזמים הידידותיים מונעים שגשוג של חיידקים גורמי מחלות, פטריות ושמרים – ובכך מגנים עלינו מפני זיהומים במערכת העיכול.

 

בנוסף, החיידקים הידידותיים מפחיתים את היווצרותם של חומרים בעלי פוטנציאל מסרטן הנגרמים על ידי החיידקים ה"רעים", מסייעים במניעת התפתחות סרטן המעי הגס ותומכים בפעילות מערכת החיסון. המיקרואורגניזמים הידידותיים מייצרים בעבורנו ויטמינים ומסייעים בעיכול חלב ומוצריו.

 

הגורמים לחוסר איזון של פלורת מעיים:

מצבים מסוימים – כמו טיפולים אנטיביוטיים (המחסלים אמנם את החיידקים ה"רעים" אולם פוגעים גם ב"טובים"), הרגלי תזונה לקויים ומצבי עקה – עלולים להפר את האיזון העדין של אוכלוסיית המעיים ולגרום לבעיות עיכול, להיווצרות גזים, לשלשולים, לעצירות ואף לזיהומים במערכת העיכול הנגרמים על ידי חיידקים "רעים" או פטריות.

 

מחקרים מצביעים על הקשר שבין חוסר איזון מיקרוביאלי במערכת העיכול לבין מחלות שונות כמו קוליטיס, תסמונת המעי הרגיז, זיהומי קנדידה, אלרגיות שונות, מחלות עור, מחלות אוטואימוניות, ועוד.

 

אינטראקציות חיוביות עם תרופות:

נטילת תכשירים פרוביוטים במהלך הטיפול האנטיביוטי ולאחריו, משקמת את פלורת המעיים ומונעת שלשולים והתפתחות זיהומים פטרייתיים ויראליים.

 

תכשירי הפרוביוטיקה המתקדמים של סולגאר – Enhanced Probiotics Series

סדרת מוצרי הפרוביוטיקה המתקדמת של סולגאר פותחה על בסיס טכנולוגיה המערבת תהליכים פטנטיים שתפקידם להגביר את עמידות מוצרי הפרוביוטיקה ואת יכולת הישרדותם. בתוך כך, החיידקים מצופים בציפוי מיוחד המעניק להם עמידות והגנה במעבר שלהם בסביבה החומצית של הקיבה. התוצאה – חיות גבוהה יותר ושגשוג של פלורה חזקה יותר במעיים. זני החיידקים שנבחרו באופן מיוחד, לאחר מחקרים בבני אדם, מייצגים את החידושים האחרונים במחקר הפרוביוטי.

 

יתרונות מוצרי הסדרה הפרוביוטית החדשה:

  • שימוש בזני מיקרואורגניזמים המוגנים בפטנט והמתועדים בספרות המקצועית.
  • שימוש בזני מיקרואורגניזמים בעלי יכולת הישרדות גבוהה.
  • מצע פוליסכרידי משודרג.
  • המוצרים אינם חלביים ואינם מכילים לקטוז וקזאין.
  • המוצרים הם היפואלרגניים, ואינם מכילים אלרגנים נפוצים, חומרים משמרים או חומרי צבע וטעם מלאכותיים.
  • המוצרים מתאימים גם לצמחונים.
  • המוצרים אינם מחייבים שמירה בקירור* ולכן מתאימים גם לנסיעות ולחופשות.
  • אפשר לנטול את המוצרים לפני הארוחה או אחריה.

*למעט ABC דופילוס.

 

 

» מידע נוסף על סוגי החיידקים הפרוביוטים ותפקידם

 

 

סולגאר גאה להציג את פניני הפרוביוטיקה, מוצר חדש המצטרף למשפחת תכשירי הפרוביוטיקה המתקדמים של סולגאר. כל פנינה פרוביוטית מכילה תערובת חיידקים ייחודית המסייעת לטיפול ומניעה של זיהומים, דלקות בדרכי השתן, קנדידה ופטרת בנרתיק, תומכת בבריאות מערכת העיכול, פירוק וספיגת רכיבי מזון חיוניים.
פורמולה מתקדמת המכילה חמישה סוגי מיקרואורגניזמים ידידותיים במינון של 1.5 מיליארד חיידקים פעילים בכל כמוסה. מסייעת לעיכול וספיגה תקינים של מרכיבי המזון, שומרת על פעילות מעים מאוזנת, מטפלת בקשיי עיכול ורגישות במערכת העיכול ותומכת בפעילותה התקינה של מערכת החיסון.
פורמולה מתקדמת המספקת ארבעה סוגים של מיקרואורגניזמים ידידותיים: במינון של חמישה מיליארד חיידקים פעילים בכל כמוסה. מונעת התפתחות חיידקים פתוגניים, פטריות ושמרים הגורמים למחלות בדרכי העיכול והשלמה חיונית לסובלים ממחלות מעיים דלקתיות.

Next Page 

תוכן שיווקי באינטרנט לייעוץ אישי ולהדרכה חייגו: 1-800-350-333
דרונט בניית אתרים