פניני חיידקי פרוביוטיקה לבריאות ולנוחות הנשית שלך
חיפוש כללי
חיפוש מוצר
search

פרוביוטיקה Probiotics

המונח "פרוביוטיקה" מקורו ביוונית ופירושו המילולי "למען החיים". פרוביוטיקה מתייחסת לקבוצת חיידקים ידידותיים החשובים לשמירה על האיזון המיקרוביאלי במערכת העיכול. התפתחותם ושגשוגם של חיידקים פרוביוטיים במערכת העיכול הכרחיים לפעילות תקינה של המעיים, לתהליכי ניקוי הגוף ולשמירה על בריאות תקינה.
נטילת השלמה פרוביוטית מסייעת לגוף בשמירה על תפקוד תקין של מערכת העיכול, תומכת בפעילות מערכת החיסון ומונעת מחלות.
 
פלורת מעיים משגשגת הכרחית לעיכול וספיגה יעילים של רכיבי המזון, ייצור אנזימים וויטמינים שונים, הסדרת חומציות המעיים, כמו-גם לפעילות מעיים תקינה ולניקוי של מערכת העיכול. המיקרואורגניזמים הידידותיים מונעים שגשוג של חיידקים גורמי מחלות, פטריות ושמרים ובכך מגנים עלינו מפני זיהומים במערכת העיכול.
 
נוסף על כך, מפחיתים החיידקים הידידותיים את היווצרותם של חומרים בעלי פוטנציאל מסרטן הנגרמים על-ידי החיידקים ה"רעים", מסייעים במניעת התפתחות סרטן המעי הגס ותומכים בפעילותה של מערכת החיסון. המיקרואורגניזמים הידידותיים מייצרים עבורנו ויטמינים ומסייעים בעיכול חלב ומוצריו.
 
הגורמים לחוסר איזון של פלורת מעיים:
מצבים מסוימים, כגון טיפולים אנטיביוטיים (המחסלים אמנם את החיידקים ה"רעים" אולם פוגעים גם ב"טובים"), הרגלי תזונה לקויים ומצבי עקה, עלולים להפר את האיזון העדין של אוכלוסיית המעיים ולגרום לבעיות עיכול, להיווצרות גזים, לשלשולים, לעצירות ואף לזיהומים במערכת העיכול הנגרמים על-ידי חיידקים "רעים" או פטריות.
 
מחקרים מצביעים על הקשר שבין חוסר איזון מיקרוביאלי במערכת העיכול לבין מחלות שונות כגון קוליטיס, תסמונת המעי הרגיז, זיהומי קנדידה, אלרגיות שונות, מחלות עור, מחלות אוטואימוניות, ועוד.
 
אינטראקציות חיוביות עם תרופות:
נטילת תכשירים פרוביוטיים במהלך הטיפול האנטיביוטי ולאחריו, משקמת את פלורת המעיים ומונעת שלשולים והתפתחות זיהומים פטרייתיים ויראליים.

 

למידע נוסף על סוגי החיידקים הפרוביוטים ותפקידם

 


סולגאר גאה להציג את פניני הפרוביוטיקה, מוצר חדש המצטרף למשפחת תכשירי הפרוביוטיקה המתקדמים של סולגאר. כל פנינה פרוביוטית מכילה תערובת חיידקים ייחודית המסייעת לטיפול ומניעה של זיהומים, דלקות בדרכי השתן, קנדידה ופטרת בנרתיק, תומכת בבריאות מערכת העיכול, פירוק וספיגת רכיבי מזון חיוניים.
פורמולה מתקדמת המכילה חמישה סוגי מיקרואורגניזמים ידידותיים במינון של 1.5 מיליארד חיידקים פעילים בכל כמוסה. מסייעת לעיכול וספיגה תקינים של מרכיבי המזון, שומרת על פעילות מעים מאוזנת, מטפלת בקשיי עיכול ורגישות במערכת העיכול ותומכת בפעילותה התקינה של מערכת החיסון.
פורמולה מתקדמת המספקת ארבעה סוגים של מיקרואורגניזמים ידידותיים: במינון של חמישה מיליארד חיידקים פעילים בכל כמוסה. מונעת התפתחות חיידקים פתוגניים, פטריות ושמרים הגורמים למחלות בדרכי העיכול והשלמה חיונית לסובלים ממחלות מעיים דלקתיות.
פורמולה פרוביוטית ייחודית לסולגאר בצורת אבקה, המכילה את החיידקים הידידותיים ב.ביפידום, ס.תרמופילוס, ב.אינפנטיס, הייחודיים למערכת העיכול של פעוטות וילדים.
חדש מבית סולגאר! פורמולה ייחודית בעלת פעולה כפולה לשמירה על פעילות מערכת העיכול. שילוב של 9 סוגי אנזימי עיכול ו5 זני פרוביוטיקה במינון של 2 מיליארד חיידקים בכל כמוסה. מונעת היווצרות גזים וחומציות יתר במערכת העיכול, מפחיתה תחושת מלאות ונפיחות לאחר ארוחות וחשובה לספיגה יעילה של ויטמינים ומינרלים.
תוכן שיווקי באינטרנט לייעוץ אישי ולהדרכה חייגו: 1-800-350-333
דרונט בניית אתרים

GUI: Grid_1.asp
close