המדריך המלא לבחירת מולטי ויטמין

כל יום, כולנו שואפים לאיזון. אנחנו מנסים לאכול נכון, להתעמל יותר, לישון טוב יותר ולנווט את דרכנו בימים ובשבועות שלנו עם כמה שפחות לחץ ולקחת הכל בקלות. אבל לפעמים, אפילו כשאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, אנו זקוקים לתגבור; אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הוספה של מולטי ויטמין לשגרה שלנו. במאמר הבא הכנו לכם מדריך מהיר לכל שאלות המולטי שלכם: מה זה מולטי ויטמין, למה צריך אותו, מי צריך אותו ולמה כדאי לשים לב כשקונים מולטי ויטמין.

מה זה מולטי ויטמין?

מולטי ויטמין הוא הבסיס של כל תוסף מזון. הוא מכיל שילוב מגוון של ויטמינים, מינרלים ורכיבי תזונה נוספים אשר עובדים ביחד באופן מושלם ומטרתם לעזור ולתמוך בבריאות הכוללת ולספק השלמה תזונתית.

למה צריך מולטי ויטמין?

בכל יום הגוף שלנו זקוק למגוון רחב של ויטמינים ומינרלים אשר מקורם בתזונה מגוונת לשמירה על הבריאות. ואכן, בעולם מושלם, התזונה שלנו מורכבת מכלל המזונות שהגוף שלנו צריך: פירות וירקות, דגנים מלאים, חלבונים רזים ושומנים בריאים. אבל בפועל, זה פשוט לא המקרה. אורח החיים המודרני המצריך מאיתנו לחיות בקצב גבוה ולתמרן בין קריירה, משפחה, ילדים מונע מאיתנו לאכול נכון ומגון.  כדי להחמיר את המצב, שיטות חקלאיות מודרניות הפכו את הפירות והירקות שלנו לפחות מזינים מבעבר, ולמעשה, היום, רובנו צורכים מזון שיש עליו או בתוכו שאריות של חומרי הדברה. מעבר לכך, רובנו גם אוכלים בעיקר ג'אנק פוד ומזון מעובד כחלק משגרת התזונה היומית שלנו, מזון עני מאוד בוויטמינים ומינרלים. אז איך אפשר להתמודד?

להשלים את החסר

צריך להדגיש, תזונה מאוזנת היא עדיין קו ההגנה הראשון של כולנו וחשוב להקפיד עליה, יחד עם אורח חיים בריא ונכון. אך מכיוון שלפעמים חלומות לחוד ומציאות לחוד, כאן נכנס לתמונה המולטי ויטמין. המולטי ויטמין מספק שלל ויטמינים ומינרלים חיוניים שיכולים לעזור למלא פערים בתזונה ולתמוך בבריאות הכללית שלנו.ניתן לדמות את המולטי ויטמין לסוג של כיסוי לגופכם מאחר ואתם מאפשרים לו בקלות לקבל היקף רחב של וויטמינים ומינרלים שהוא זקוק להם ולחפות על החסרונות שמתרחשים כאשר הגוף לא מקבל את מה שהוא צריך באמצעות התזונה. בנוסף, מאחר ולרובנו קשה להתמיד עם מגוון שונה של ויטמינים, ומציאת תוסף ספציפי ושגרת ויטמינים יכולה להיות קשה וגוזלת זמן, המולטי ויטמין מציע פתרון נוח וקל שמספק איזון ואורח חיים נכון בטבלייה אחת.

מי צריך מולטי ויטמין?

נתחיל ונאמר שאם אתם מרגישים שאתם צריכים, תיקחו. במיוחד אם אתם מתמודדים עם לחץ, חוסר שינה, אובדן אנרגיה, חוסר יכולת למצוא איזון בחייכם וניזונים מתזונה מוגבלת בלבד, כדאי לכם לשלב מולטי ויטמינים באיכות גבוהה בשגרה היומית שלכם בדרך לבריאות טובה יותר. אך חשוב להכיר, לכל גוף, לכל תקופה ולכל גיל, דרישות וצרכים ייחודיים. קיימים מולטי ויטמינים המותאמים באופן ספציפי לדרישות תזונתיות של גברים, נשים, צמחונים, ספורטאים וקשישים וכל מולטי ויטמין הוא שונה בהרכבו מהאחר ומציע מגוון שונה של ויטמינים ומינרלים.

איך תבחרו את המולטי ויטמין?

עם מבחר רחב של מולטי-ויטמינים בשוק, בחירה באחד יכולה להיות קשה. לכן, קיבצו לכם 6 קריטריונים שיכולים לפשט את התהליך ויוודאו שאתם בוחרים נכון.

חפשו מולטי ויטמין שהוא:

  • טבעי- הקפידו על מולטי ויטמין שמורכב מרכיבים טבעיים בלבד וחומרי גלם איכותיים, מיוצר ללא חומרי מילוי, צבעים מלאכותיים או תוספים סינטטיים לא טובים. מולטי ויטמין איכותי יכול לעזור להבטיח שגופכם יקבל את הוויטמינים והמינרלים שהוא צריך כדי לשגשג.
  • נטול רכיבים מחוללי אלרגיה – וודאו שהמוצר אינו מכיל חומרים מזיקים ורכיבים אלרגניים
  • נספג בקלות בגוף- הקפידו לבחור מולטי ויטמין שהמבנה שלו וצורת הקשירה שלו מאפשרים ספיגה אופטימלית בגוף.
  • חותמת איכות נבדקת- הקפידו על מוצרים נושאי פרסי איכות מטעם ארגוני תזונה בינלאומיים.
  • מותאם לאיכות החיים המגוונת שלכם: זכרו שמולטי-ויטמין אחד לא יכול לתת תשובה הולמת לכל המצבים ולכל הגילאים. הקפידו על מולטי ויטמין עם מגוון רחב של רכיבים כך שיספק תשובה הולמת לצרכים הייחודים שלכם. רצוי כזה שמכיל מעבר לוויטמינים ומינרלים, גם חומצות אמינו וצמחי מרפא.
  • מגיע בצנצנת זכוכית ייחודית- אריזות פלסטיק יכולות לגרום למעבר חומרים מזיקים, הגורמים לחמצון המולטי-ויטמין ולהריסתו. לכן הקפידו לבחור מוצרים המגיעים בצנצנות זכוכית בצבע ענבר המגנות מפני אור, חום, לחות וקלקול המוצר.

 

אז בין אם אתם גבר, אישה, ספורטאי או מבוגר, לסולגאר יש ליין רחב של מולטי ויטמינים המותאם במיוחד לצרכים הייחודים שלכם. צריכים ייעוץ? מערך ההדרכה הטלפונית שלנו זמין עבורכם בטלפון 1-800-350-333.

 

עובדות מעניינות שכדאי לדעת